Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antypatologia

Mieć brytoli za znajomych to obciach jak hooj

Polecane posty

Gość antypatologia

bo 98% brytoli to pustaki i debile, wstyd się z taką patologią na mieście pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy nie lepsi, 95%+ tylko chla i sra po krzakach, naród alkoholików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy...ja nie trzymam się z czystymi Brytolami (z dziada pradziada) bo oni są naprawdę pustakami nastawionymi na chlanie, bez wiedzy o świecie (i mówię tu tych zwykłych ludziach, nie patologii). Są zwykłymi ignorantami którzy zawsze mieli dobrze w tyłek z racji tego że ich kraj okradał biedne kraje. Oni żyją w swoim świecie i lubią udawać że mają coś wspólnego z rodziną królewską, wszyscy robieni na jedno kopyto. Najlepiej dogaduje się z ludźmi których rodzice (tak jak moi) są emigrantami. Nie ważne z jakiego kraju (unikam tylko muzułmanów bo to nie moja bajka). Oni przynajmniej mają jakieś tradycje, wartości które zostały im wpojone. Nawet ludzie którzy tu się urodzili i wychowali a mają rodziców emigrantów to są jednak rozsadniejsi niż rozpuszczone Brytole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to robię :D wolę to niż gnicie w kraju 3ego świata - PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiundz mi tak kazał
PL kraj wrednych katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kraj nie ludzi a wrednych koorf raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL wspanialy kraj z przebogata historią. Teraz ku!rwa Polska! Gnijcie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL dno i ścieki EU, hahaha, je/bane prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, no proszę, a to ciekawe, bo brytyjscy przyjaciele moi i mojego męza to bardzo ogarnięci, inteligentni, fajni ludzie. I tak, okreslamy ich mianem przyjaciół, a m nie naduzywamy tego słowa. bo już nie raz nie dwa przekonalismy się, że są przyjaciółmi. To akurat Angielka i Szkot. oboje trochę po 30-stce, oboje dobre prace, znamy ich 8 lat. świetni ludzie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy sa sztywni, zdystansowani i nudni. Ciężko byłoby sie z nimi zaprzyjaźnić. Nie twierdze ze to buraki lub źli ludzie ale jakoś brakuje mi w nich takiej zwykłej przyziemności i czegoś "ludzkiego", w sumie nie potrafię tego nawet określić. Wiecej wdzięku maja dla mnie ludzie z krajów tzw 3-go świata, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy. Angole sa tacy inteligentni ze nie wiedza co to tynk na elewacje. W PL juz to wiemy od stuleci. Dlatego musza importowac inne nacje aby im wytlumaczono. Tak samo jak francuzow uczylismy jesc widelcem. Buahhaahaaaa!!! Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wyjątki nie stanowią normy, a większość to pustaki i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powłoki ludzkie
gość wczoraj Anglikom brakuje "duszy", to zahipnotyzowane chodzące powłoki ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debile są wszędzie
gość wczoraj Anglicy to pustaki i debile, a francuzi jeszcze większe prostaki i tępaki, jeszcze nawszpuszczali ciapatego bydła do UE i do własnego kraju które teraz ich zniszczy i wydoji z nich resztki bogactwa( które francuzi ukradli od innych przez kolonializm bez wątpienia ), szczyt debilizmu to raczej delikatne określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% ludzi to debile, nie trudno io nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy to pustaki i debile, a francuzi jeszcze większe prostaki i tępaki, jeszcze nawszpuszczali ciapatego bydła do UE i do własnego kraju które teraz ich zniszczy i wydoji z nich resztki bogactwa( które francuzi ukradli od innych przez kolonializm bez wątpienia ), szczyt debilizmu to raczej delikatne określenie x No dokladnie polskie bracie, a te emigarcyjne dopomyje maja zbyt ptasi mozdzek aby to zrozumiec. PL dla Polakow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"polski bracie" buehhheeeehhheeee co za przyglupy je/bane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej w ogole nie angazowac sie w znajomosci. Wiekszosc ludzi to falszywe qrwy obrabiajace sobie doopy za plecami. Kto normalny chcialby takich znajomych. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odezwał sie dzikus z ktorym nikt nie chciał sie kumplowac :D na pewno jakies chuchro bez szacunku w szkole i na podwórkowe popychadło:D :D:D wal konia do konca zycia na recznym pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie taki cwel jak ten pedal powyzej, mieczak i na pewno alkon zaje!bany. :D boli prawda cwelu? :D i dobrze, ma bolec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odezwał sie dzikus z ktorym nikt nie chciał sie kumplować" co ja bym dal żeby to była prawda!!!!!!!!! nie popelnilbym największego bledu życiowego czyli zadawania się z je/banymi smieciami, itd. wszystko potoczyłoby się inaczej..., niestety jeszcze wtedy byłem przygłupem jak ten przygłupi walikon powyżej :D no ale zmadrzalem, lepiej pozno niż wcale ale pewne sprawy sa nieodwracalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 miliardów plus
Ludzie to w większości koorfy, brytole, francuzi, polacy itp. narodowość nie gra tu roli, po prostu z przeludnienia świat schodzi na psy i będzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o przeludnienie, tylko o to że rozmnażają się głównie (i licznie) debile. Dlatego na swojej drodze (i na kafe) spotykasz w 95% właśnie debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zgadza sie twoj debilizm nabyty w uk jest nieodwracalny:D ale to dobrze ze nie masz znajomych bo nikt od takiego homocwela jak ty sie nie zarazi. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajca kumplom wylizane dzisiaj cwelu? Jak nie to do roboty, pedaly czekaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wylizalem bo do mojego flatu bez tynku w uk przyszlo dzis z rana kilku ciapatych w grupie i proponowali gangbang za kase ale jak wszystko wtdalem wczoraj na alko wiec starczylo mi tylko na lizanie jajec. Zaluje ze mialem dwoje i trójje w PL bo inaczej bym do tego syfiastego uk nie wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mógłbyś pisać scenariusze do p****li. Za dużo trzepiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac zebys wypier!dalal na ognisko uchlac tego twojego brzydkiego ryja z reszta cweli. :D ja je!bana swinio nie pije :) skonczylem z alkoholem tak samo jak z zadawaniem sie z falszywymi smieciami polaczkowymi. :) i zycie stalo sie przepiekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×