Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

Miejsca na rodzinny wypad w Anglii ???

Polecane posty

Jeżeli znacie jakieś ciekawe miejsca, do których można się wybrać z dziećmi, piszcie!!! Oto moje: West Midland Safari Park - byliśmy 2 razy. Za około 60 funtów bawiliśmy się całe 12 godzin. http://www.wmsp.co.uk:8080/safaripark/WebObjects/safaripark.woa/wa/default Weston-super-Mare - Miejscowość wypoczynkowa, świetny pomysł na upalne dni. http://www.weston-super-mare.com/ Hatton country world - Jedno z miejsc, które pokazuje najmłodszym jak wygląda życie na wsi. Można miło spędzić popołudnie z dziećmi. http://www.hattonworld.com/ Bungos Family Play Barn - Zabawa przede wszystkim dla dzieci, ale rodzice mogą się zrelaksować patrząc na swoje pociechy i pijąć kawę. http://www.bungos-playbarn.co.uk/ A Wasze ulubione miejsca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione to Alton Towers (w Stoke-on-Trent) i najukochansze miejsce na siecie to Thorpe Park ( w Staines, pol godziny pociagiem z Londynu). Chcemy pojechac tez do Legoland Windsor i Chessington Park w Chessington, oba miejsca pol godziny pociagiem od Londynu. Rozpieszczam synalka, ale to chyba dlatego, ze ja nie bylam tak nigdy rozpieszczana, a przynajmniej z nim sie naciesze i nabawie. :) www.thorpepark.com www.altontowers.com www.chessington.co.uk www.legoland.co.uk Fajny temat. Piszmy kobietki gdzie bylysmy ze swoimi rodzinkami i jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy dokładnie to samo, w Polsce nie ma szans jeśli nie jeseś bogaty jeździć z dziećmi, a to przecież takie wartościowe. Poza tym my też mamy niezłą zabawę i niezapomniane wspomnienia. Dzięki za miejsca, na pewno do niektórych pojadę!!! Czy bilety są bardzo drogie do tego Thorpe park, czy da się wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Pozwoliłam sobie skopiować post Ewy, z innego wątku,który idealnie pasuje do tego tematu. "A ja Wam polecam do zwiedzenia Warwick castle, Arundel, a szczegolnie Wobourne Safari Park- niesamowita frajda dla dzieciakow - malpy skacza po samochodzie, urywaja lusterka, tygrysy podchodza, itd. Super. W Bournemouth jest tez bardzo fajne oceanarium. 3-poziomowe. Rewelacja. W Nothampton jest festiwal balonowy - ale juz minal. Ale jest co roku. Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze." Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki abaabi :) A ja piszę o cenach, na prośbę pewnej uroczej pani :) A więc w Safari Parku płacisz 10funtów za osobę za wstęp na safari i 10funtów za osobę jeżeli chcesz jeździć na wszystkim bez ograniczeń w wesołym miateczku, które jest zaraz obok. Z tym, że jak raz pojedziesz, to potem dostajesz kupon, który Cię upoważnia do darmowej wizyty następnym razem. Czyli wtedy połacisz (jak chcesz iść) tylko za wesołe miasteczko. Jedzenie jest nawet tanie i można się najeść. Nas wyszło około 70funtów za pierwszym razem w 3 osoby, i okolo 80 funtów za drugim razem w 4 osoby (ale wtedy mieliśmy darmowy wstęp do safari). hatton farm kosztuje też około 10 funtów za osobę i wszystko w środku już jest wliczone. nad morzem w Weston super Mare nie płacisz nic za leżenie na plaży, a jedzonko jest pyszne w okolicznych knajpkach i tanie. Bungos Play Barn płacisz około 4funty za wstęp i dziecko bawi się ile chce, a ty możesz sobie kupić kawkę lub nawet obiad za przystępną cenę. U mnie w mieście jest jeszcze Butterfly farm (czyli farma motyli), całkiem miłe miejsce - koszt około 6 funtów za osobę. No i teraz w przyszłym tygodniu będzie u nas w mieście cyrk, więc idziemy!!!!! Moje miasto to Stratford upon Avon jakby ktoś chciał się wybrać do cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro, To Ty mieszkasz w tym uroczym miaseczku? To ja polecę do zwiedzania Stratford, miejsce urodzin Wiliama Sheakspera. Do zwiedzania dom rodzinny (w cenie ok. 24F od rodziny), niedaleka Farma Motyli (w cenie ok. 20F od rodziny), fajna rzeka Avon z łódkami. B. mi się podobało i zazdroszczę Ci, że tam mieszkasz...gdybym coś pokręciła z cenami to popraw mnie proszę:) W drodze do Stratford byliśmy w ciekawym Sanktuarium, ale w tej chwili nie pamiętam nazwy...napiszę potem. Safari Park West Midlands potwierdzam fajna sprawa, zwłaszcza dla dzieciaków, nam najbardziej podobał się Przewalski Horse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny biletow do Thorpe Park sa rozne, w zaleznosci od tego czy kupujesz online czy na miejscu. Online jest taniej, ale trzeba przywiezc ze soba wydruk i karte, ktorej sie uzywalo podczas bukowania biletow. Tutaj jest link z cenami: http://www.thorpepark.com/ticket-prices.php Na ogol ceny to: dorosly: £33 na miejscu/£24 zabukowane online dziecko do lat 12: £21 na miejscu/ £16 zabukowane online Sa rozne promocje. Jezeli znacie angielski, kobietki, to poczytajcie na tej stronie, do ktorej link podalam. My na pewno nastepnym razem wybierzemy sie do Legolandu Windsor, bo w Thorpe Park nie wszystkie rides sa dla dzieci, wiele jest tylko dla doroslych. Zeby dziecko jezdzilo na rides dla doroslych, musi miec minimum 1.4 metra. Ponizej 1.4m moga jezdzic na innych rides, jest tego bardzo duzo. Jak sie wchodzi do Thorpe park, to daja takie mapki i tam wszystkie rides maja oznaczenia kto moze na nich jezdzic. Ja bylam juz 4 razy w Thorpe Park w ciagu ostatnich 5! miesiecy. :) No i bylam 2 razy w Alton Towers, ale to jest daleko od Londynu i wole wlasciwie Thorpe park, bo tutaj jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mieszkam w tym cudownie drogim miasteczku :) Ceny tu są koszmarne, ale za to spokój i cisza na ulicach, piękne centrum i jak porównać z innymi rejonami Anglii mało obcokrajowców. Nie trafiliśmy najgorzej. Jak komuś się nudzi to też polecam zwiedzenie Stratfordu :) Trochę drogi ten Thorpe Park, czy jeden bilet upoważnia Cię do korzystania z wszystkiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeden bilet upowaznia Cie do korzystania ze wszystkiego ilekolwiek razy zechcesz i to jest na caly dzien. Gdzie te Stratford i dlaczego takie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie, bo urodził się tu Szekspir. No i wszyscy zwiedzają miejce urodzenia, szkołę, dom rodzinny i tak cały rok wycieczki można spotkać. Drogi w porównaniu do innych małych miasteczek, za 2 bedroom (małe) płacimy 625 funtów i to i tak jest nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, faktycznie cena za wynajem domu powalająca, kurczę przecież Wiluś S. w nim nie mieszkał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tratatata
a znacie cos w okoliach Liverpool/Manchester ciekawego do zobaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie powtorze:-)W okolicach Manchesteru polecam ZOO w Chester,a i samo miasto jest tez sliczne.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulserwowany
ja jestem tak bogaty ze jade na dominikane, ostatnio bylem w turcjii w hotelu pieciogwiazkowym, wynajalem sobie bentleya zeby jezdzic po stambule i helikopter zeby obserwowac tych tureckicjh biedakow z gory. szastalem pieniedzmi na lewo i na prawo w koncu stac mnie. a wy biedne niedorajdy zwiedzajcie sobie szkocje hahahahahahahhahhahahahahahahhahahhahahahahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbulwersowany, tylko hotel 5-o gwiazdkowy???? To ma byc bogactwo? My sobie jezdzimy do hotelu 7-o gwiazdkowego do Dubaju. :P (dziewczyny, mam nadzieje, ze umiecie czytac miedzy wierszami) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że umiemy czytać między wierszmi:) Ola tymi samymi trasami uczęszczamy:) Zoo w Dudley, jak dla mnie troszkę małe (przyzwyczajona do większych jestem:))ale zamek bardzo mi się podobal!w w drodze do Stratford upon Avon jest The Saxon Sanctuary in Wagens Wotton, ciekawy obiekt(dla starszych dzieci). Byłam ostatnio na Carboots pod Redditch w samym miescie nie zdązyliśmy, czy ktoś może napisać co warto zobaczyć w Redditch. Pytanko do Aleksandry czy po Avon pływają również kajaki i jaki jest koszt tej przyjemności? (chodzi mi o Stratford)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pływają kajaki, tego jestem pewna, niestety nie mam pojęcia jakie są cany za wynajęcie. Natomiat na 100%wiem, że można wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Eureka w Halifax, swietne miejsce dla dzieci. Spokoj gwarantowany a dzieci dobrze sie bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Science and Industry Museum w Manchester, National War Museum tez w Manchester. Takie ciut wieksze dzieci od 5-6 powinny byc zainteresowane, my swietnie sie bawilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×