Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Minijob okres wypowiedzenia

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam maly problem. Czy jest jakis przepis w Niemczech ktory reguluje jakie sa dokladnie warunki wypowiedzenia na umowie o prace Minijob ? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz w umówię wpisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blowjob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki wypowiedzenia na umowie minijob znajdziesz w umowie o prace, która podpisałeś z pracodawca. Na ogół jest to okres dwóch tygodni w okresie próbnym i czterech tygodni po zakończeniu tego okresu. Można tez umówić sie na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umowie nie jest kompletnie nic ujete na temat okresu wypowiedzenia. Jest tylko mowa o okresie probnym. A jak sprawa wyglada z urlopem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop jak w umowie. Zależy od tego ile dni w tygodniu pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlozylam pisemnie kundigung 31.03 do dnia 30.04 oficjalnie. Czyli obowiazuja mnie 28 dni tak jak ustawowo czy caly miesiac tak jak napisalam? Nieoficjalnie powiedzialam im juz na poczatku marca ze odchodze i zeby mieli czas na znalezienie innej osoby na moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest minijob pracuje czasem 2 dni czasem 3. I jest to piatek sobota niedziela po kilka godzin. A urlop maja obowiazek mi wyplacic czy moge go wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×