Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój znajomy kłamie znajomym na temat swojego stanowiska w pracy. Po co?? :D

Polecane posty

Gość gość

Wyemigrował do UK i chwali się swoją "oszołamiającą" karierą ludziom w Polsce, robi z siebie nie wiadomo kogo. Mamy wspólnych znajomym i wiem , że nie jest ceniony w jego środowisku, ta praca to to samo jakby podcierał ludziom tyłki haha Marna płaca i robota, do której przyjmują jakieś odpady chcące dorobić. Chwali się dużym mieszkaniem a tak naprawdę mieszka w pokoiku w mieszkaniu z Polakami. smiech.gif Po co tak kłamie? Jakieś kompleksy? Chce zaimponować ludziom z jego wsi? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie bracie. 99% polaczków co tu pisze to gnije tam na pokoiku i kłamia jakie oni kariery robia na zmywaku:D a ja niedawno dostalem podwyzke i jestem u siebie w PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes smieciu u siebie gdzie polaczki nienawidzace sie nawzajem nienawidza cie bardziej niz Brytyjczycy polaczkow. Masz sie smieciu czym chwalic. Wole pokoik w UK niz wille w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz wiadomo ze wynajecie domu albo mieszkania to banalna kwestia ale skad to moze wiedziec takie gowno gnijace u mamusi na garnku no skad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 Ojojoj zabolało polski śmieciu w UK? To teraz odpowiedni, czemu klamiesz? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*teraz odpowiedz czemu klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabolalo tylko rozsmieszylo :D wynajmuje dom za 550f. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu klamiesz, ze masz super prace jak jestes popychadlem? (sprawdzone info)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalam takich. Jedna raz opowiadała w Polsce jak to z pracy kelnerki zarabia lekko po 2000 funtów miesięcznie (poza Londynem), druga znowu w fabryce miała "kokosy" itd. Bajkopisarze. Chyba wstyd jest się im przyznać jak jest naprawde. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmuje dom za 550f x Hahaha bajkopisarz :D za tyle to w uk pokoj masz a nie dom cwelu, pomnoz razy trzy to sie zgodze:D albo pisales o PLu to wtedy sie zgadza bo u nas wszystko jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK cwelu byles tylko na google maps wiec cen nie znasz cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ja nie znam NIKOGO kto mieszka na pokoiku. Mieszkam w Edynburgu. Owszem znam Polaków którzy pracują w hotelach, restauracjach jako kelnerzy czy w tesco na kasie - a co w tym złego?? sama też kiedyś tak pracowałam. co do cen wynajmu mieszkań - my kupilismy mieszkanie ale np moja kolezanka z mężem wynajmują nowe ładne mieszkanie, metraż ok 60 m kw. , balkon, i płacą 650 funtow tylko miesiecznie. i jeszcze coś wam powiem - znam imigrantów (akurta nie Polacy), którzy mimo tego że maja dziecko, zarbiają na tyle dużo, że NIE DOSTAJĄ żadnych dodatkow na dziecko. nawet chb nie mają (a żeby nie mieć CHB, to jedno z rodziców musi zarabiać powyżej 50 k rocznie). pozdrawiam ,milego weekendu (jakby się ktos czepial że w sobotę rano tu piszę - wstalam bo dziecko mam małe i sie obudziło na śniadanie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie ludzie wynajmują pokoje i kosztuja one nawet 1000 mc i to nie w marmurach ani na Chelsea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
News flash dla ograniczonych cweli: UK to nie tylko Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znalam takich. Jedna raz opowiadała w Polsce jak to z pracy kelnerki zarabia lekko po 2000 funtów miesięcznie (poza Londynem), druga znowu w fabryce miała "kokosy" itd. Bajkopisarze. Chyba wstyd jest się im przyznać jak jest naprawde. Nie wiem... No wstyd, szczególnie jak w Polsce robiły z siebie wielkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier!d!olone przyglupy nie maja co robic to obrabiaja sobie doopy nawzajem z nudow. Zajmijcie sie soba smiecie polaczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My obgadujemy doopy i jestesmy przyglupami? Hahaha To czemu klamiesz? Po co gadasz glupoty? Jestes obgadywany/a na swoje wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol skonczyles podstawowke!?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 To nie bingol cweluchu, mam doktorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiecie emigracyjne nawet magistra nie maja tylko je!bią za angielska minimalna i gnija na pokoiku w zagrzybionym flacie. Bueheheheheeeeaa co za tepaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, żadna elita nie wyjeżdża za chlebem do UK lub DE. Krajów opanowanych przez ciapatych i tania sile robocza z całego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto tu pisze wyjechal cwelu z tym ze ci ktorym wyszlo zachwalaja i sa szczesliwi a te przyglupy mieczaki ktorzy sobie nie poradzili i wrocili do matki na garnek ujadaja tu od lat i zachwalaja superpolske z ktorej przypominam tez uciekli hipokryci zaje!bani. Masz doktorat alw w simsach cwelu :D gnij w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahehahehaheheheheheheheheheheheheh szczesliwy na pokoiku niezła bajeczka przegrywie w uka, ty nawet studiow nie skonczyles bo jestes faking forejnasem i tam gdzie kurz na moich butach. Dzis w UE kazdy chce mieszkac w pl bo to jedyna ostoja wartosci chrzescijanskich bez muzulmanskiej dziczy. Anglicy niemcy szwedzi skladaja wnioski o polski paszport. Gnij w uk cwelu, G. to szmata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisales cwelu ze twoja matka grazyna to szmata, nie musisz powtarzac cwelu, a na pokoiku to dawno gnilem ale czasy sie zmienily cwelu :D ale ty wiesz lepiej bo nic innego nie znasz cwelu tylko gnicie z kilkoma kumplami na pokoiku buehehehe czyli twojej porazki w UK, ciesze sie ze juz tu nie zanieczyszczasz powietrza smierdzielu :D gnij w plu cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 Poważnie, byłeś ciagle na garnuszku u mamy w PL a w UK to czym sie zajmujesz , ze ci sie tak super wiedzie? Przestać pisać bajki, nie jesteśmy upośledzeni tak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisalem o twojej G. przygłupie co d******py za pieniadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej g.? :D Mylisz osoby cwelu bo ja jestem tu sam. I pocieszaj sie ze wszyscy gnija w pokoikach i na nic ich nie stac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie jest na temat - dlaczego emigranci kłamią na temat swojej pracy, udają kogoś kim nie sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cie na wiecej nie stac w uk przygłupie niz pokoik:D tam cały swiat wali i ceny z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk to g****o. Obecnie coraz wiecej anglikow niemcow szwedów aplikuje o polski paszport. Jedynie polska jest oaza wolna od muzulmanow w ue i nie mielismy zadnego zamachu terrorystycznego. Gnij w uk przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×