Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

po pierwsze nie chce obrazac kobiet.okay? Ale dzis jechalam autobusem. W Londynie. Wszystko bylo okay. Po jakims czasie wsiadlo malzenstwo z dzieckiem z Somalii. Ona w chuscie, zakryta cala w jakiejs czarnej suknie i plaszczu czarnym, on w jakichs jeansach i pikowanej czarnej kurtce, dziecko jak dziecko, male bylo. Ona usiadla z dzieckiem przede mna. Boze, jak zaczelo yebac!!!!!!!!!!!!!! Myslalam, ze zdechne ale do domu musialam dojechac! Po 10 minutach wysiadlam. Ale juz nie moglam normalnie! Powiedzcie mi, czy Ci ludzie sie nie myja, nie uzywaja perfum czy nie piora ubrac????? Nie jest to jedyny taki okaz. Od dziecinstwa mieszkam w Londynie i takie cos jest na porzadku dziennym. No wiem ze na pewno sa tez inne smierdzace kobiety z innych krajow ale muzulmanki pozakrywane to smrod taki, ze szok! A za to czasami w Knighsbridge widze muzulmanki odjebane, eleganckie z torebkami najlepszych projektantow, w szpileczkach. Niby maja chusty na glowie ale sa takie eleganckie i pachna. Ludzie od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie wiesz nic o islamie
prawdziwy muzulmanin musi zawsze byc bardzo czysty!!!!! wiec oczywscie ze musi sie sie myc i prac ubrania. poza tym wiele osob golwnie z indii czesto smeirdzi przyprawami. bo jak gotuja to caly zapach roznosi sie po ich ubranaich o moge ''pachniec''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie wiesz nic o islamie
a poza tym to sorry,ale nigdy nie widzilas smeirdzacej polki? angielki? czy rumunki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janse ze widzialam smierdzaca Polke czy Rumunke ale u muzulmanek to jest na porzadku dziennym. To takie normalne. Jakas patologia! Przeciez tak od niej walilo, jakby tego plaszcza nie praca conajmniej 5 lat a codziennie bylby noszony. Nie yebalo od niej curry bo wiem jak Pakole czy Hindu yebia curry, tez mozna sie pozygac. Ale ta muzulmanka to opna smierdziala takim brudem, taka staroscia. czesto bezdomnie, ktorzy sie nie myja miesiacami tak smierdza. takim brudem i stechlizna. Fuj!!! Poza tym muzulmanie to nie sa czysci ludzie. Pomieszkaj sobie z takimi i wtedy sie wypowiadaj. W domu moze byc brud syf kila mogila ale im to odpowiada. Wiem, bo kolega mojego taty jest muslim i on tam czasami chodzi a potem nam w domu opowiada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie wiesz nic o islamie
muzulmaninem. ucielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, wszyscy myjemy sie 2 razy dziennie. ja wieczorem sie kapie w wannie a rano szybki prysznic. Normalni ludzie tak robia. Ale muslims NIEEEEE!!! A Twoj to jakis wyjatek, moze chce pachniec. Ale pytam sie czy ci ludzie nie piora ubran???? nie czuja odoru jaki sie z nich wydobywa???? Nie uzywaja perfum??? Przeciez w autobusie to tak czuc ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek00956
ty nie chodziśz bezbożnico do kościła i z kare wszystkie smroby Bóg podsyła tylko tobie.MOSLE jest z wiarą bardzo związany,chodzi do meczetu śpiewa i zna na pamieć wszystkie wersyz 13 wieku ich bibli,w dodatku z domu nie wyjdzie bez modlitwy w południe modli sie na specyjalnym dywaniku,i wieczorem dziekuje za miniony dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyjydy
modliszka czytalam juz pare twoich postow na roznych innych watkach i jestes typowa prostaczka, to ze spotkalas jedna smierdzaca muzulmanke nie oznacza ze oni tacy sa...ja pracuje z anglikami i to od nich strasznie smierdzi, nie myja sie, pierdza i bekaja, za to mam dwoch muzlmanow i sa czysci, zadbani, mieszkalam z polakami kiedys i dziewczyny potrafily nie zmieniac majtek przez tydzien ale makijaz mialy jak na impreze mimo ze do sklepu tylko szly... czystosc ludzi nie zalezy od religii czy kraju pochodzenia ale od indywidualnego czlowieka, moj chlopak mieszkal kiedys z bardzo brudnymi hindusami a ja mam koleznke hinduske u ktorej jest czysciutko i pieknie tak wiec nie ma tutaj reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bron sobie muslimow. Pewnie sama masz brudasa to i ich bedziesz bronic. Mam nadzieje, ze jeszcze mozesz samodzielnie myslec i Ci prania mozgu nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyjydy
nie spinaj sie bo ci zylka peknie, ty mozesz jestes czyta na ciele ale umysl masz robaczywy, ja nie bronie tutaj ani muzulmanow ani innych nacji i dla twojej wiadomosci jestem katoliczka i nikt mi nie zrobil prania mozgu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 890po
moj facet muzilmanin, mega pedant , jego matka i siork a to juz poezja w domu jest czystko ze strach usiasc.mega czysciochy . to od czlowieka zalezy a nie od wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek00956
Ta nasza modliszka to ewenement z jakiejś wiochy zabitej dechami co slońce przesuwali tyczką ,a godziny wyznaczal im kijek wbity w ziemie,teraz pisze że wydostala sie do angli i myśli że świat jej sie otworzył ,ale nie widzi że ludzie już dawno powrucili i pozakladali biznesy,-np,hanka gromkiewicz walc jechala na zmywaku w resteuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierdalay cepie! Ja sie jeszcze ucze a do GB przyjechalam jako dzieciak bo tak rodzicielstwo zdecydowalo ze tu bedziemy mieszkac bo ojciec stad pochodzi. :o i sie odpierdoI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Powiem szczerze, ze nigdy mi sie nie zdarzylo spotkac smierdzacego muzulmanina, choc pewnie sa takowi, ale higiena jest sprawa indywidualna a nie kwestia religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikowaa
modliszka to rozwydrzony bachor! widac ze typowe angielskie wychowanie bo chyba w zyciu w dupe nie dostlas porzadnie, slownictwo z rynsztoka niczym obszczykioski pod budka z piwem, dziekuje jesli taka mlodziez ma nas reprezentowac w przyszlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazaszka
Bercikowa, mysle ze z mlodzieza nie jest tak zle. Moj syn, jego znajomi to fantastyczni mlodzi ludzie. Rozsadni, trzezwo patrzacy na zycie, kulturalni. To zalezy od wychowania. Modliszka to typowy dzieciak klasy robotniczej, gdzie nikt sie nie zajmowal wychowaniem, jedyniem zarabianiem kasy na przezycie. Ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modliszka
tak na przyszlosc: http://sjp.pwn.pl/slownik/2515545/rodzicielstwo wiem,ze pewnie ty to juz jestes pol-angielka/brytyjka, ale mysle ze warto zebys tez znala podstawy jezyka polskiego. Wiesz moze kiedys ci sie przyda ten jezyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krajach arabskich
podstawowym wyposazeniem domu jest toaleta z bidetem. Kobiety nie uzywaja papieru toaletowergo tylko podmywaja sie po kazdorazowym skorzystaniu z toalety. To troche mowi o poziomie higieny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obowiązkowy bidet w każdym
domu hahahahaha chyba bogatym.Myślałby kto,że oni mają wszyscy tzn.muzułmanie w swoich krajach wypasione łazienki. naskoczyliście na Modliszke jak jakieś hieny.a ile wcześniej było tematów i narzekań na muzułmanów,teraz znaleźli się wielcy obrońcy hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzulmanie i toalety? O przepraszam ile to ja razy bylam z rodzicami w takim Maroko czy Egipcie? Juz nie pamietam. Ostatnio rok temu w Jordanii. Toalety na lotnisku: dziury w podlodze. Boze swiety! Jak zwierzaki!! Co do mojej ortografii i gramatyki to sie nie czepiaj bo chodzilam do sobotniej szkoly polskiej i wiem jak pisac i czytac wiec sie odczep delikatnie piszac. Jesli chodzi o mnie to jestem mila dla milych ludzi a tacy co sie czepiaja to mnie moga w doope pocalowac. I tyle! Moi rodzice to nie klasa robotnicza. Ojciec Anglik jestm adminem a mama ma wlasny biznes. Nie musze pisac co robia. Moje zachowanie czy to jak pisze na forum nie ma nic wspolnego z tym jaka jestem naprawde wiec spieprzac ode mnie. Muzulmanie to brudasy. Nigdy bym nie mogla sie zwiazac z takim a ze mna do szkoly a nawet do grupy chodza, jest pelno muzulmanow i wiem jacy sa. Z paroma sie kiedys nawet umowilam. KIEEEEDYYYSSS. I nigdy wiecej. Muslimom w Europie mowie nie i mozecie na mnie najezdzac ale to zwierzeta nie cywilizowane. A Ci co chca byc europejscy to sie beda starac jak nie wiem zeby bylo okay ale po latach i tak wychodzi animality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Manierami ani madroscia to ty na pewno nie grzeszysz. Tolerancja tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuć ci z ust
odważna dziewczyna- mówi prawdę. Jesli macie do czyenienia z czystymi Muslimami to sa to WYJĄTKI. Wystarczy popatrzeć w jakim syfie sprzedają swoje mięsko halal i nne produkty. Co do kobiet to ma rację- flejtuchy okutane w szmaty z brudnymi głowami i pazurami. Często od nich śmierdzi. Jeśli zdarzają się czyste i zadbane Muzułmanki to niezbyt często.. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na margarynie to fuj!
czuć ci z ust "odważna dziewczyna- mówi prawdę." Prawde mozna powiedziec na dwa sposoby - kulturalnie, z przedstawieniem rzeczowych argumentow i w sposob chamski, jak to uczynila modliszka. Ale kulture i klase wynosi sie z domu. Od modliszki na odleglosc czuc plebejskie korzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co?? Ja napisalan nie kulturalnie? To przeczytaj moj pierwszy post osle. Napisalam kulturalnie a ze wtracilam pare oczoyebnych slow to co? Nie mozna? Ty nigdy nie powiedzialas ''spierdalay'' albo ze cos yebie? Wiem ze mozna powiedziec ze smierdzi albo brzydko pachnie. Ja mowie ze yebie i Wam nic do tego. Fuj! Prezes, jeszcze chodze do szkoly. W tym roku robie gcse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×