Odpowiedz na ten temat

My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.

• gość 2016.11.29 [00:33]
    Mamy w PL wszystko co dusza zapragnie , wiec patrzymy z politowaniem na te ich pseudoprezenty z ciapatolandu zwanego uk. Wyslemy im znowu w tym roku bigosu lub cos innego z 12 potraw bo nawet tego nie maja biedaczki. Nawet na lot ich nie stacsmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [01:53]
    Lepiej napisz o sexie analnym z kolegami z kebab shop - tzn. Jak cie ruuchali ostro w doope
  • gość 2016.11.29 [07:42]
    "Mamy W PL wszystko co dusza zapragnie". Tak, wszystko oprócz pieniędzy, bo pieniądze to mamy my emigranci. Wy polaczki nadwiślańskie możecie snuć się po galeriach i oglądać towary na które was nie stać.
  • gość 2016.11.29 [08:30]
    Tak bingolu mass wssystlo czego dusza zapragnie za 20zl kieszonkowego od matki.smiech.gif i nie, nie stac nikogo na loty ale samoloty zaje/bane codziennie we wszystkich kierunkach. Wychodz czesciej z domu cwelu.smiech.gif
  • gość 2016.11.29 [08:42]
    Ale my Prawdziwi Polacy wiemy, że poprawna forma , to "wszystko czego dusza zapragnie", a nie "wszystko co"
  • gość 2016.11.29 [09:06]
    No bingol musi byc niezle ustawiony po powrocie w uk. Nie to co wy obes/rane dopomyje co na lot Do PL was nie stac BUEHEHEHEHEHEHEsmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [09:31]
    Bingolu bo ciebie nikt nie kocha i dostajesz marne śmieci z funciaka lub (bardziej prawdopodobne) nie dostajesz nic.
  • gość 2016.11.29 [10:24]
    Przeciez nie od dzis wiadomo ze bingol nie skonczyl podstawowki wiec ma niepelne podstawowe buahahasmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [10:27]
    Skoro nas na lot nie stać, to czemu ja lecę do Wiednia zmiast do Polski, a moja koleżanka z chłopakiem i inną parą lecą do Grecji wtedy? he?
    a Ciebie stać na loty, no to dalej pochwal się, dokąd lecisz? Gdzie byłeś w tym roku - w sensie, SAMOLOTEM, nie Mazury jezyk.gif
  • gość 2016.11.29 [10:28]
    gość dziś [09:31] ciebie za to wszyscy kochaja i "oddaliby za ciebie zycie" to tez jest fakt ze w polaczkowie wszyscy sa jedna wielka kochajaca sie rodzina, nie ma w nich ani grama falszu, nienawisci czy zazdrosci no i poza tym wszyscy czyli kupa znajomych, oddaliby za bingola zycie..buhahasmiech.gif co za przyglupsmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [10:31]
    to ja z 10:27
    trollu, no dalej, chwal się, skoro taki bogacz z Ciebie, gdzie w tym roku Ty latałeś, skoro się tu z ludzi śmiejesz, że na loty ich nie stać smiech.gif
    ile na podróże wydałeś, bogaczu?
    bo np my w roku 2016 (licząc też już w tym nasz wypad poświąteczny) na podróże i w UK, i do Polski, i inne kraje, wydaliśmy w sumie prawie 5 tysięcy. funtów oczywiście.
  • gość 2016.11.29 [10:36]
    Lot do polski i spowrotem to moja dniowka wiec tak bingolu, na pewno mnie na ta niesamowita atrakcje nie stac.usmiech.gif a wy juz przestancie sie chwalic gdzie byliscie albo gdzie bedziecie, niektorych stac na wycieczki ale moze nie chca podrozowac, czy jest taka opcja mozliwa? smiech.gif czy nie bo kazdy MUSI chciec bo my mamy tak mozgi wyprane i tylko my mamy racje
  • gość 2016.11.29 [11:11]
    Na lot do Polski stać każdego. Nawet bezdomny który posiedzi kilka godzin na ulicy może sobie na taki lot pozwolić więc to, że Polacy nie lecą do PL o czymś chyba świadczy oczko.gif nie chcą spędzać świat w zacofanym, zawistnym towarzystwie i żreć padlinę na 1000 sposobow przez 2 tygodnie usmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [14:40]
    Taa stac wassmiech.gif chyba za rok bo juz na te swieta wszystkie loty zajete BUEHEHEEEEEEE lapka.gif biedaki na wygnaniu
  • gość 2016.11.29 [15:12]
    no, bingol, odpisz na post z 10:31 gdzie w tym roku byłeś , bogaczu?? Mazury?/ smiech.gifsmiech.gif haha
  • gość 2016.11.29 [15:18]
    Nie jestem biedakiem na wygnaniu.
    do Polski latam kiedy chcę- a że nie chcę za często, to często nie latam, proste. w tym roku byłam dwa razy - raz zaplanowane kilka miesięcy wcześniej, a drugi to decyzja podjęta w 1 dzień, rezerwacja zrobiona zaledwie na kilka dni przed lotem, nie patrzyłam na ceny, bo chodziło o zdrowie i życie bliskiej osoby, lecz kupiłam i poleciałam, a zapłaciłam za siebie jedną sporo, jak na Polskę.
    Poza tym w tym roku byłam na wyspie Mykonos oraz w kilku miastach w północnych Włoszech i kilku pięknych miejscach w UK (np Snowdonia Park). A Ty?
  • gość 2016.11.29 [15:58]
    Hahahaha w grecji i wloszech sie chwali ze bylasmiech.gif tam najwiecej ciapatych i uchodzcow robiacych syfsmiech.gif co za wiesniara haha. My w PL mamy z tym spokoj wiec mamy lepsze miejsca.
  • gość 2016.11.29 [17:47]
    Tak , obszczane Mazury smiech.gif
    Nieeee bo ciapatych i czarnych w Pl nie uwidzisz smiech.gif
    Kazde miejsce bez ciebie dziecko jest lepsze usmiech.gif
  • gość 2016.11.29 [17:49]
  • gość 2016.11.29 [18:29]
    taaa, akurat w Polsce sa lepsze plaze niz greckie smiech.gif a woda w baltyku to mega czyysta jest!! ale ten troll to zalosny biedak.
  • gość 2017.03.05 [15:37]
  • gość 2017.03.09 [00:30]
  • gość 2017.03.09 [11:00]
    Czyli jednak powiedzenie, nikt Cię tak nie zrobi w h jak Ci Polak pomoże, jest prawdziwe?
    https://www.youtube.com/watch?v=J1SY7znxVF4
  • gość 2017.03.09 [15:35]
    Nie posyłam ani grosza do PL. A prezentów zero. Już dawno z tym skończyłam. Mam was w doopie polaczki. Radźcie sobie sami. Pokażcie ile jesteście warci.
  • gość 2017.03.09 [16:23]
    Czy wam ktoś w PL zabrania zostać miljonerami? Zarabiasz tyle ile jesteś wart dla twojego pracodawcy. Ani grosza więcej. I tak ma być!
  • gość 2017.03.09 [21:20]
    Wasz psi obowiazek posylac funty do naszej PL. Gnij w uk.
  • gość 2017.03.10 [13:28]
    Ani grosza do PL. Bucostwo niech pokaże co potrafi. Lubię się wam przyglądać jak za/Pie/rda/lacie za bezdurno! Taki wasz los wy nadwiślańskie pachołki.
  • gość 2017.03.10 [18:14]
    Bedziecie wysylac. Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu zlota. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE. I basta. Morda w kubel i robic przelewy do PL. Tak nam dopomoz bog.
  • gość 2017.03.11 [08:13]
    Ten trol używa podobnego słownictwa jsk PiS. Wszystko widzi inaczej a co z tego że wszystko jest skoro to drogo dla Polaka.
  • gość 2017.03.13 [12:31]
    Te mylioner, już widzę że ty nie zapier smiech.gif Taki żeś byznesmen, że już krzyża nie czujesz na plecach. Masz czas aby go marnować na forum zamiast liczyć te funty? smiech.gif Jestem Polakiem w Polsce, zarabiam godne pieniądze, stać mnie na wyjazd w Alpy bez brania ze sobą puszek z konserwami. U siebie czuje się jak u siebie, a nie w Anglii jako pachołek, co niestety dotyczy większości tych nowobogackich, którzy tutaj w PL muszą podbudować sobie ego, bo tam są traktowani jak kmiecie (nie umiejąc nawet języka). No nie taka prawda?
  • gość 2017.03.26 [01:27]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...