Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNomki

Nazwał mnie ....

Polecane posty

Gość gośćNomki

Cześć , ostatnim czasie napotkałam na dziwny filmik który mówi o prostytucji Polek w Dubaju. Napisałam komentarz że nie wolno generalizować że nie wolno wrzucać wszystkich Polek do jednego worka a tu nagle pod tym pojawił się komentarz "Bo Polki to k***y ty j****a polska szmato" ja się zaczęłam bronić bo to trafiło pod mój adres a on mi nawet zagroził żeby się nie pokazała w Polsce z Holenderskim chłopakiem bo dostanę w mordę i zgnije razem z nim i jeszcze popłynęły wyzwiska "Ty żeński śmieciu j****y "!!! Serio czy Polscy Faceci muszą być aż tak agresywni że Polka musi kogoś mieć z innego kraju? ;O Na prawdę przeraża mnie polska mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nieudacznicy nie mają nic do zaoferowania oprócz małego "ptaka" nie przejmuj się to pewnie jakiś frustrat co go laska zostawiła dla innego i teraz się mści na kobietach, dla mnie to zwykły śmieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to że on jeszcze dodatkowe konta po zakładał żeby jeszcze bardziej mnie oczerniać i na dodatek wcielił się w kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde napisał a ciebie boli swinio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się autorko.. to rybie fiutki są....które nie mają kasy i ból d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przestań takimi bezjajowcami się przejmować. Nie widzisz, że on jest bardzo nieszczęśliwy z powodu swojego rozumu i wyglądu, dlatego wyżywa się na tych, którym się powiodlo. Traktuj go jak powietrze. On nawet nie jest powietrzem, bo tylko smrodzi wokół siebie. Takiego kogoś poprostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma jak jest. Boli was prawda ze dajecie ciapatym w arabii i hanbicie naród polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty nie masz w uk zadnych znajomych i w pl nie miales to twoj problem frędzlu. G. to szmateks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz debilny ale tak to jest jak debile mają dostęp do neta. To widać też na kafe. Nie przejmuj się, frustraci są wszędzie. Ty zajmij się swoim życiem. To tylko komentarz obcej osoby na YT. Prawdopodobnie jakiś pryszczaty nastolatek który nie ma powodzenia i siedzi w swojej norze udając ważniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 90 % męskiej populacji z Polski to śmiecie do utylizacji , nie mają totalnie nic do zaoferowania oprócz 1 szarej komórki mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak jest jak ich matki całe życie spędzają gotując obiadki ich starym a bachorom nie wytłumaczą jak szanować innych. Same się kury domowe nie szanują to jak ich synowie mają szanować innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szacunek trzeba zasluzyc a wiekszosc polaczkow zasluguje na to zeby nasrac im do ryjow buehehe tu na tym forum masz przyklady jak smiec bingol i jemu podobnych cweli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty w ogóle tu rozprawiasz? Moja wypowiedź była o szacunku do kobiet i że polscy faceci go nie mają bo mamuśki usługują im i ich starym. A ty tu piszesz o bingolu i innych p*****lach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. to cwel i jego lacho/ciag tez:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b. to cwel i jego lacho/ciag tez:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty tu pierdzielisz chłopie? Tabletki się skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki to kur/wy, w kraju i zagranicą, pipe każda sprzeda bo to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no dokladnie polski bracie a kto to jest b.?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gownie ktore leci ci do ryja.:D b to bingol cwel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam żadnych puszczalskich polake za to znam tysiące upośledzonych polaczkow , więc zawrzdyj mordę chamie jeden , dla Ciebie każda to k***a bo znasz kobiety tylko z opowieści bo każda na twój widok ucieka jak widzi takiego jaskiniowca momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tysiace znajomych:D widzisz bingol, ta twoja KUPA znajomych w plu to malutko w porownaniu:D jakosc tych znajomosci oczywiscie nie ma znaczenia, wazne ze sa i na fb jest czym szpanowac:D blehlelehle je!bane cwele:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dyskusja nie ma sensu. Brzydcy, nieatrakcyjni Polacy zawsze będą jechać na Polki, z jakiegokolwiek powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie jade po Polkach:D a poza tym jedna kocham. Kocham Cie S.:) i UK TEZ KOCHAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s to szmata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- S.! - Co? - Ty K/U/R/W/O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol! Co? ty geju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×