Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie cierpie Anglii - mam jej d

Nie cierpie Anglii - mam jej dosyc

Polecane posty

Gość Nie cierpie Anglii - mam jej d

Po 5 latach wysiadam, mam dosyc tych polglowkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wracaj skad przyjechalas
przeciez nikt cie nie zmusza do siedzenie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrr...
No to dosyc tego "raju" i spierdalaj do kraju :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam w Anglii trzy miesiące i też nie mogłam tam wytrzymać. Ten kraj nie jest dla mnie w ogóle trakcyjny. Fakt, że można tam żyć na wyższym poziomie niż w Polsce, ale jakim kosztem! Nie mogłabym mieszkać w państwie, w którym cały czas byłabym traktowana jak obywatel drugiej kategorii. No i na domiar złego ta angielska pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne ze jestes
traktowana jak obywatel drugiej kategorii, angole maja dosyc polakow bo ci sie nie integruja, zjezdzaja i pierwsze o czym mysla to jak zalatwic kase od panstwa a poza tym wiekszosc to ludzie niewyksztalceni i brakuje im kultury (oczywiscie nie wszyscy!!!) i wlasnie ci (ktorych jest najwiecej) psuja opinie innym. Mieszkam za granica od 10 lat, tu skonczylam studia, zintegrowalam sie, szanuje ich kulture, nawet jesli wole polski sposob i jest mi tu dobrze. Nikt sobie nie pozwala na traktowanie mnie jak "gorszego" obywatela, miedzy innymi dlatego ze znam jezyk i jesli ktos zle sie do mnie odnosi to potrafie odpowiedziec ostrym tonem. Jesli chcecie zeby wam bylo dobrze za granica to trzeba najpierw popracowac nad soba... pomyslcie sobie tez ze angole nie musza was lubiec, bo w koncu nie oni do was jada ale wy do nich, wiec pierwsza rzecz to szacunek dla kraju i jego obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagacka
brawo do wypowiedzi wyzej... tylko wyzwac umiesz, bo anonimo jest tak??? ZAL!!!! co do osoby, ktora mieszka w UK 10 lat to ma w zupelnosci racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria 2010
tak wlasnie jest, tylko wyzywacie, bo to mozna zrobic bez pokazania twarzy... i stad taka opinia o Polakach, bo jeden drugiemu tylko klode pod nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfergtyhuj
to prawda,siedze na wyspach kilka lat i obserwuje wlasnie taka tendencje,ze tylko Polacy sie nie integruja.udupic i dokopac.WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala jola babola
a najlepsze to sie okazuje najlepsze przyjaciolki...aj przyjechalam do anglii 5 lat temu, jakies dwa lata temu moja dobra koleznka poprosila mnie o zalatwienie pracy, moglam to pomoglam..z praca , mieszkaniem, szkola, i innymis prawami o ktorym nowoprzyjezdni nie wiedza..a po roku moja szanowna kolezanka odbila mi bezczelnie chlopaka i zrobila mi w pracy takie jazdy ze poporstu musialam odejsc..hm..nie ma to jak polak polakowi..ostatnio slyszalam takie stwierdzenie: jak ci polak nie zaszkodzil to juz ci pomogl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna 1980
powody dla ktorych ja nie cieprpie anglii: - rozwydrzone bachory na ktorym sie wszystko pozwala i nie mozna takiego gowniarza nawet dotknac bo on ma swoje prawa.... - zanik dobrych manier i jakiejkolwiek kultury... - totalne rozbestwienie i pijanstwo i dziwkarstwo..to co wyprawiaja tutaj angielki na imprezach przechodiz ludzkie pojecie! - chordy bezrobotnych nastolatkow, ktorzy koncza edukacje w wieku 16 lat, o dlaszej nauce badz pracy nie mysla..jedyna ich rozrywka jest palenie marychy, produkcja bachorow zeby dostac mieskzanie z councilu, notoryczne nawalanie sie w klubach co weekend, wloczenie sie bez celu po dzielnicach i zaczepianie ludzi bez powodu.. - zero smaku w ubieraniu sie..sorry ale tutejsza moda to jedno wielkie badziewie..wiekszosc wyglada jakby ubrala ciuchy przypadkowo, czesto sa to brudne poplamione ciuchy a idzie taka elegantka do pracy czy na impreze..szok! a niby londyn to kolebka mody hehheh tos a negatywy..jest duzo pozytywow dlatego siedze tutaj caly czas, ale ten topik jest raczej o rzeczach na nie wiec pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh katarzyno zdzblo
w cudzym oku widzisz! Nie wiem skad pochodzisz w Polsce, ale ja mialam okazje pomieszkac w kilku miastach, i fakt nastolatkow pijanych az tak nie widac, nie stac ich na picie :) natomiast w parkach i na skwerkach pijaczki siedza calymi dniami. Przeszkadza ci jak sie ubieraja mlode angielki, a nie przeszkadza ci jak sie ubieraja stare polki??? Az szkoda na was slowa tracic, wszystko co wymieniacie zla w angli istnieje w tej samej lub innej postaci w polsce. Z tym ze w przeciwienstwie do wiekszosci innych narodow polacy to nadal szowinistyczne swinie, i wszystko co nie polskie to zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy tez bachory w angli rob
ia, zeby mieszkanie i benefity dostac. A co duga to sie stara zeby ojcem byl tubylec, to jeszcze i niezle alimenty dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka
z tej autorki ......przeszkadza ci wszystko to moze juz pora wrocic do Polski?? po chuj tu siedzisz?? w wiezieniu jetses>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita_25
Zgadzam sie z autorka, Anglia to kraj w ktorym mozna sie wykonczyc psychicznie, a wszyscy ktorzy tak najezdzaja na autorke sa niepowazni! To ze robicie z Angli raj tzn ze jeszcze malo przezyliscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDFGHJ
Ja mieszkalam 5 lat w Hiszpanii i przylecialam do chlopaka na wyspy,matko jedyna jaki syf!!!jak tu mozna życ??osoby co sie zachwycaja uk sa chyba z zabitych dechami wsi,co swiata nie widzieli.UK to brud i syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez wystarczy
nie mieszkac w slumsowatych dzielnicach, miec znajomych na poziomie i normalna prace. I nie mowcie, ze mieszkacie w normalnych miejscach bo to co widujecie to jest mozliwe tylko w patologicznych slumsach - Polska z tego slynie jak dluga i szeroka wiec wyjazd do PL dobrze wam zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tereaz ktos wlanal
no wystarczy nie meiszkac w slumsowatych dzielnicach hehe ale zes zapodala teraz! to wyjdz sobie np. w pietk lub sobote do klubu na leister square i zobacz jak sie angielksie damy bawia..cipska na wierzchu, mordy zapijaczone, walki, drapia sie pazurami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest ICH kraj
i moga sobie robic co chca i jak chca . nie podoba sie WON do swojej wsi -na zabawe w remizie tam jest fajniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSDFGHJKO
dokladnie!dlugo szukalam domu w tzw dobrej dzielnicy i padlam z wrazenia jak zobaczylam jak panie w kapeluszach walaja sie na bosaka i nie maja sily wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyjasnijcie mi jedno
po cholere jasna siedzicie w tym raju zamiast spierdolic do kraju? :D chyba ze chodzi o polskie narzekanie, bez tego zyc nie mozecie cooo? :D tego wam brakuje, ze ludzie tu sa usmiechnieci, ze nikt nikomu w okna nie zaglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asralalalala
nikt nikomu w okna nie zaglada...hm.. moja sasiadka angielka pare razy do mnie wpadla niby to cos zapytac o listy lub inna pierdole a potem nagadala drugiej, ze mam niefirmowe meble..pewnie z argosa, ze nie mam plasmowego tv i ze pewnie jestem jakas biedota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe bistro
Ludzie sa usmiechnieci dlatego ze jest to sztuczny, przyklejony usmiech bo taka jest ich cala kultura ze nie pokazuja po sobie smutku czy klopotow i zawsze wszysko jest all right . Ja tez jestem w UK 2 lata i juz mam naprawde dosc, mam zamiar wrocic do Polski po Nowym Roku. Uwazam ze zawsze Polak bedzie gorzej traktowany niz Anglicy . Mam dosc angielskiej pogody , paskudnego sztucznego jedzenia , pracy ponizej moich kwalifikacji gdyz mam wyzsze wyksztalcenie . Jestem tutaj tylko dla pieniedzy, ale ten wyjazd mnie nauczyl, ze nie tylko pieniadze sa w zyciu wazne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/zakupy2009
Wracaj do Polski,dzięki Tuskowi żyje sie tu lepiej i dostatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko proste jak drut
znajdz sobie towarzystwo i srodowisko na odpowiednim poziomie , nie bedziesz narzekac, obojetnie w Anglii , w Polsce czy gdzie indziej. Dlaczego sie katujesz polglowkami, w koncu kazdy towarzystwo SAM sobie wybiera , nie rozumiem problemu. W Polsce tez nie sami swieci, po prostu niefajnych ludzi sie omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Tuskowi żyje się lepiej
i dostatniej??????????????????? Hahahahhahahahahahhah!!!!!!!!!!!!! O masz! :D Maturę chociaż dziecko kochane masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpie Anglii - mam jej d
ok. a wiec tak. Q Anglii 5 lat temu byl fund ktory cos znaczyl , teraz dno. 5 lat temu nie mialam pojecia o tym kraju. 5 lat temu w moim miescie bylo 5 polakow i pracy w .. Co mi z tego zostalo ladne widoki bo mieszkam nad oceanem. Co mi nie zostalo moja waga z 50 do 60 podskoczyla ;)) dlaczego nie wiem ,ale depresja gotowa, Knajpy pelno w niej dziwek tutejszych i naszych. sasiadow nie znam;))oni mnie tez. imprezy firmowe super - przyklejony usmiech na 100% jak jakas flama klei sie do mojego meza tez mam przyklejony usmiech; ogolnie cala jestem usmiechnieta od myszy az po plesn ktora wyszla mi w domu po 1 roku- znow jestem szczesliwa. a dlaczego tutaj jestem - to szkola. moje dzieci 3 lata chodza tutaj do szkoly - a to jest nie do przeskoczenia. I tak ma wiekszosc . Polska to piekna kraina a Anglia no coz tez w koncu ma ladne widoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac takie topiki
tylko utwierdzam sie w swoim przekonaniu, ze dobrze robie nie trzymajac sie z Polakami - tylko narzekacie! Na szczescie forum latwiej opuscic niz glupie towarzystwo :P Zamiast narzekac, wracajcie do Polski! Jestescie typowymi przykladami nieudacznikow zyciowych, ktorzy tylko potrafia stekac ale na zmiane swojego zycia to brak sil i pewnie odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do pogody to mi
Odpowiada. co do jedzenia-mozna tu kupic WSZYSTKO z calego swiata. no problem Sztuczny usmiech?wole niz polska nieszczerosc.. wtracanie sie. .obgadywanie.. zaklamanie.. pozory. dziwki? sa wszedzie :)w Polsce wcale nie lepiej zachowuja sie malolaty.. A Tobie jesli tak zle droga wolna-nikt tu plakal nie bedzie jak opuscisz ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×