Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sliwowica w niemczech

niemcy sa przystojni, niemki brzydkie

Polecane posty

Gość sliwowica w niemczech

jestem krotko w niemczech, ale na ulicach w wiekszosci widac to, co umiescilam w tytule :) zgadacie sie? jest tu ktos, kto mieszka w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
Tak, dokładnie, zgadzam się. Niemcy są za­je­biście przystojni, mają styl i klasę, są wysocy, i do tego wszystkiego do tego są dżentelmenami. Polacy nigdy im nie dorównają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvb
taaaa niemcy przystojni :O..świńskie blondasy :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvb
jestem zazdrosnym polaczkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwowica w niemczech
no nie smuc sie juz zazdrosniku, pewnie masz inne zalety - dobry, uczynny, inteligentny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam,ladne Niemki
blondynki z bialymi zebami i mocnymi dupami sa niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
Ja mam sentyment do Niemców 😴 To właśnie z Niemcem straciłam swoje dziewictwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tereska i co z tym niemcem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia DEBIL aka Leo the Tiger debil to jedna i ta sama osoba - DEBIL gadający sam ze sobą, ciapaty żyd, który kocha Szwabów LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa niemcy i niemki kiedy kolwiek byli ladni??? mieszkam tu juz kupe lat i jakos nie widze aby tacy tu byli chyba ze masz na mysli tych co juz skundleni sa z turasami albo inna nacja emigrantow niemcy sa paskudni nudni glupi i leniwi to mozna potwierdzic jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Niemcy są trochę sztywniakami ale ja zawsze lubiłam spokojnych mężczyzn. Poza tym są przystojni i wysocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa i do tego Maja typowa aryjska urode hahahah mordy tak paskudne ze az strach patrzec ogolem to Jakis popromienny narod koslawy i szpetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Niemcy to ciastka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne :) identyczne ciacha jak psie kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Takie ciastka z delikatesów z najwyższej półki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohydztwa pfuuujjj pokraki i zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Taa zboczeńcy buhahaha :D 🖐️ Oni chyba w ogóle nie używają podtekstów seksualnych, dla nich wszystko jest czarne albo białe. Niemiec to nie Arabus który jest nachalny i lata za każdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ze Niemcy tak ogolnie sa przystojni to nie jest prawda.Sa przystojne osobniki;-) Podobnie jak u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
To gdzie w takim razie są 'tak ogólnie' przystojne osobniki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarska
Zgadza się, Niemcy zazwyczaj są przystojni, są wysocy raczej szczupli i baaardzo zadbani. Oczywiście zdarzają się również osobniki z brzuchem piwnym. Natomiast Niemki jako młode dziewczyny są piękne, wysokie szczupłe, bardzo dobrze ubrane, włosy ułożone idealnie. Niestety tak wyglądają głównie nastolatki, studentki. Niestety jak popatrzy się na ich matki ... byle jak ubrane, włosy zaniedbane, bez makijażu. Nie wiem czy to młodsze pokolenie tak o siebie dba i w przyszłości Niemki zmienią się na plus czy one po wyjściu za mąż, po dzieciach się tak zaniedbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarska
Zgadza się, Niemcy zazwyczaj są przystojni, są wysocy raczej szczupli i baaardzo zadbani. Oczywiście zdarzają się również osobniki z brzuchem piwnym. Natomiast Niemki jako młode dziewczyny są piękne, wysokie szczupłe, bardzo dobrze ubrane, włosy ułożone idealnie. Niestety tak wyglądają głównie nastolatki, studentki. Niestety jak popatrzy się na ich matki ... byle jak ubrane, włosy zaniedbane, bez makijażu. Nie wiem czy to młodsze pokolenie tak o siebie dba i w przyszłości Niemki zmienią się na plus czy one po wyjściu za mąż, po dzieciach się tak zaniedbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemki moze nie sa super urodziwe, ale w porownaniu z polkami sa bardzo zadbane - maja na to kase i w siebie laduja. nie wiem o jakich brzydkich niemkach mowicie, one maja specyficzny zimny wyraz twarzy, ale brzydkie nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemki zadbane o boziu kochana jedyne w miare zadabane i nie ubrane w tych ich ciulatych sklepach to te co kase Maja reszta to swolocz brudaski z kluchami na glowie jedynie starsze panie w miare sa zadbane faceci totalne brzydale mlode dziewuchy masakra turczynki w miare te co nie nosza Kopftuch na glowie auslanderki poznasz od razu bo i zadbane i ubrane i ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
niemki to raczej nie bardzo, raczej noszą luźne, sportowe ciuchy, preferują wygodę, to mężczyźni w niemczech się bardziej stroją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niemki sie z polek i rusek smieja ze wygladaja jak wulgarne k.urwy. o 8 rano idzie po bulki w pelnym dyskotekowym makijazu i szpilkach. maja racje zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli Polka czy ROSJANKA(poprawnie) chce isc tak rano do piekarni,to tylko ich sprawa.A smianie sie Niemek nie ma najmniejszego znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianie sa najpiękniejszymi ludźmi na świecie - nie żadni Niemcy, Szwedzi, Arabowie czy inny s**t. Na kazdym forum zagranicznym Słowianie sa nazywani najładniejszymi ludźmi. Zgadzam się z tym w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.A smianie sie Niemek nie ma najmniejszego znaczenia . -- A smianie sie polek z niemek tez nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez oczywiscie- ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×