Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość

Śmiecie pisaliście, ze szybko przypomnę sobie dlaczego wyjechałem. W tydzień ogarnalem prace za 3 tys, a żonka za 2. W uka zarabiałem ponad 2 tys funtów, ale wyszczalem sie na te cygańskie życie na wygnaniu. Teraz mieszkam u siebie, a wy dalej gniecie w uka jako pieprzeni obcokrajowcy. Banda niedojbanych nieudaczników. Gnijcie w uka śmiecie. Odpadzie polskiego społeczeństwa, nie zasługujecie by żyć w PL, zgnijecie w uka jako obcokrajowcy, których tubylcy nienawidzą. Antypolskie skurfysyny, ze sterta zdjeć z tanich wycieczek na Majorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol - zażyj leki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol - zażyj leki X Co zazdroscisz mu szmaciarzu? Chlop mial jasny plan i jakis cel w zyciu, osiagnal to i wrocil do kraju. A ty leszczu co osiagnales? Dawaj tez sie z checia z ciebie posmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty skończony debilu
bingol pracuje w zachodniej firmie w PL i się cieszy, co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieniaj tematu cwelu. No dawaj patolu co tam osiagnales na tej smiejsznej emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki bardziej sie nienawidza miedzy soba niz "obcokrajowcy" w UK a ten mongol mysli ze wszyscy go w PL kochaja buahaha co za zj/eb a prace za tyle to ty w PL widziales jak ci sie i "zonce" (swoja droga ktora normalna by wyszla za takiego tepaka? :D) snila buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij IIzde nieudaczniku emigracyjny. Tylko siedzisz tutaj i warujesz qrwo, aby pisac swoje zjeebane madrosci. Za cienki q**sie byles na to zeby mieszkac w pieknej Polsce. Gnij qrwo emigracyjna na wygnaniu do konca swoich zeebanych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem w 100% :D Polscy uchodźcy w uk są traktowani przez tubylców jak żywe gó/wno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno zebys sie sam ze soba nie zgadzal doopomyju za grosze w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskajest piekna
Dla Angoli są tam takim samym niechcianym bydłem, jak ci z Syrii i Ukrainy dla nas i całej Europy. Wiec nie czarujmy sie moi drodzy uchodźcy na wygnaniu. Pozdrawiam was z naszego pięknego kraju i życzę dużo slonca bo u nas jest codziennie a u was prawie wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dalej p********e te głupoty. Ciekawe cz yu im ty byłeś pajavu odoadem jak pravowsles w UK. Jaxwrovilsm do Polski po 4 latach. Niestety nic się nie zmieniło. Wróciła , tym razem z całą rodzina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wuefisto uwazasz że tobie ktoś zazdrości? Każdy z nas w każdej chwili mozexwrocic bo ma gdzie. Tylko nie chce najwyraźniej. Ją mam mieszkanie , osoba która wynajmuje ma miesięczne wypowiedzenie.więc co za problem ? Ty masz coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas? Hehe a ciekawe ktory z nich zostanie w PL, wszyscy spier/dola na zachod. Dlaczego nikt nie chce przyjezdzacz na stale do tej cudownej, przepieknej PL? A do UK wszyscy. A co do pogody to uwielbiam ta angielska, deszczowa i ponura. Nienawidze goracego lata i zimnej zimy w PL. Mongol podnieca sie sloncem BUAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha że wam się chce odpowiadać temu p******i... Przecież koleś jest psychiczny każdy to wie, nie trzepcie z nim piany bo to nie ma sensu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej qrwy emigracyjne, czemu sie nie chwalicie co tam osiagneliscie na tej emigracji. Bo proste ze nic, beka z nieudacznikow :D Zycze wam bolca pod ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dostajesz od posta? też chcę tak dorabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobili sie sterty zdjeć z Egiptu i kilka ladowarek po zepsutych smartfonach. Gnijcie w uka śmiecie z emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie odpowiasz ??? Hm. Tobie się w Polsce telefon nie psuje? Pewnie nie bo to stara cegłą Nokia. Ty jesteś tak głupi E nie obdluzysz nowego tel. Poza tym paluchy się tobie trzesa od nadużywania psychotropowych i alkoholu .a pogoda jest ladniejsza u mnie w Nicei .mam 20 STI i słoneczko. Dziwne że niby w Gdyni mieszkasz a piszesz o extra pogodzie .bo wieje i pada deszcZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace za tyle to ty w PL widziales jak ci sie i " Hjjjjjjjjjjjjjhhhhhhhhhh Emigracyjny choooooju, będę jeszcze więcej zarabiał jak tylko nauczę sie programować maszyny CNC. Brudasie emigracyjny, wiesz ile w Trojmiescie zarabia np operator dźwigów wysokościowych? Takich zawodów jest cała masa. Maszynista, kierowca TiR, murarz, tynkarz, glazurnik, programator pras postępowych, pracownik alpinistyczny. Mogę wymieniać w nieskończoność. Ty nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój sposób pisania świadczy żeś alkoholik polsku smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zawody to sobie wsadz w d***e.to są robole ją jestem stworzona do wyższych celów .a kierowca Tira to faktycznie sporo w Polsce przebywa polmozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś stworzona fonetycznych celów, a zostałaś emigracyjnym dopomyjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol to pedał
wole myć doopy i kible w ukeju niż być roohany w doope w polandzie, ale bingol pedał lubi prącie w doopsku, cwel i ćpun jèbany, jesteś zerem patologiczny patrioto, a nawet poniżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś smieciu tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Nigdy nie będziesz pracował w Polandii, ponieważ jesteś niemota, nieudacznikiem. Jesteś śmieciem, który nawet w uka nie potrafi ogarnac roboty za dwa tysiace funtom. Jesteś ukowskim marginesem społecznym, który wykonuje prace haniebna dla tubylców. Jesteś zerem, emigrantem, obcokrajowcem, kimś kto zawsze będzie gorszy. Nieudacznik, który spuerdolil z kraju, ponieważ ma dwie lewe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy glupi moze isc na kurs i nauczyc sie obslugi maszyny :D przyglup szczyci sie taka prymitywna fizyczna robota BUAHAHAHA lecz sie mongole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac ze najwazniejsza jest praktyka wiec zapomnij ze ktos da ci nawet glupim wozkiem widlowym jezdzic :D glupi kursik a praca to wielka roznica ale co ty wiesz o pracy utrzymanku mamusi placzacy za obiadkiem po wyjezdzie do UK i kilkudniowej pracy na linii produkcyjnej w fabryce ciastek :D za ciezko bylo co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopomyju a czym ty sie szmato zajmujesz. Za niczym nie tęskniłem jebna zdziro, żyłem w uka ponad 5 lat, po powrocie zamieszkałem 700 km od domu rodzinnego. Gnijące w uka dzifko, ze śmierdząca dziura, możesz wsadzic sobie w dope twoje teorie. Jesteś zerem, nikim, rozumiesz to, zwykłym dopomyjem. Gnij w uka smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po to kończyłam dwa kierunki studiów by zaczynać teraz w Polsce od gownianych kursow. Pracowałam w urzędzie pracy to wiem że kursów jest pełno tylko potem dalej ludzie są bezrobotni. Tylko firmy szkoleniowe zacierają ręce . dla mnie znalezienie pracy w Polsce nie stanowi żadnego problemu.znajomość języków już wystarczy, ale traktowanie w tej pracy to już beznadziejna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jezeli jestem Maszynista, kierowca TiRa, murarzem, tynkarzem, glazurnikiem, programatorem pras postępowych albo pracownikiem alpinistycznym? :D swoje teorie mozesz wsadzic sobie w swoja smierdzaca, osrana doope. Nic o nikim tu na tym forum nie wiesz i lepiej zebys nie wiedzial np o mnie :D ale mozesz pocieszac sie ze jestes we wszystkim lepszy dziecioczku :D skad ja to znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłaś co najwyżej pedagogikę i administracje na jakimś śmiesznym wsbzdecie szmato. Przecież to sa nic nie warte szkoły, stworzone by takich naiwnych przygłupów jak ty z kasy naciągać. Gnij w uka dopomyju. Kocham Cię PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×