Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZdezorientowanaZdezorientowana

o2

Polecane posty

Gość ZdezorientowanaZdezorientowana

Ile osztuje na dzień dzisiejszy karta o2? czy od razu trzeba ją uzupełnić czymś w rodzaju naszej zdrapki i w jakiej są one cenie, czy na początek jest jakaś kwota na koncie? Słyszałam że tą kartę można również uzupełnić przy kasie np. w TESCO i jak to wygląda podaje kasjerce kwotę o jaką chcę kartę uzupełnić, płacę i dostaje jakiś wydruk? Proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booooooooooo
Minimalne doladowanie w o2 to 10 funtow i dziala to na zasadzie ze dostajesz przy kupnie karty SIM karte (wymiarow kredytowej) musisz ja zaktywowac najpierw czyli zdrapujesz zdrapke na odwrocie tej karty dzwonisz pod odpowiedni numer tel i podajesz numer ktory znajdziesz pod zdrapka... potem z ta karta idziesz do np. tesco morisona na stacje benzynowa i dajesz ta karte i mowisz za ile chcesz doladowac...jakies pytania, chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdezorientowanaZdezorientowana
Dzięki wielkie booooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdezorientowanaZdezorientowana
Aaaaa, jeszcze jadno a za sam starter też 10F, czyli na początek 10 f starter+10f pierwsze doładownię żeby mieć 10 f na rozmowy? Jaszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdezorientowanaZdezorientowana
Znalazłam na innym forum że "karta startowa kosztuje 5 funtow a doladowanie najtansze 10 funtow" - więc może tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistka niedouczona
Jak kupisz karte to nie masz na niej nic, zero musisz diopiero doladowac... a tanie numery na Polske masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdezorientowanaZdezorientowana
polonistka niedouczona - jeśli znasz aktualne to proszę podaj mi, będę bardzo wdzięczna, choć pewnie dowiedziała bym się tego również od współlokatorów w UK. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
08444620620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×