Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojczyzna jest tam gdzie jest praca i godna płaca

Polecane posty

Gość gość

moja ojczyzna to niemcy, a nie polska która jest dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodź wiec na polskie denne fora tylko spier/dalaj na niemieckie. I nigdy nie wracaj do kraju, nawet w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ojczyzną jest Polska, ale czuję się w domu tu gdzie mieszkam, w Szkocji. I nie nazywam Polski dnem. To tylko niezbyt ładnie świadczy o Tobie, autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziwne bo słowo "ojczyzna" jest pochodnym od ojca, czyli rodziny. Według Ciebie jednak ojczyzna to tam gdzie pieniądze nie rodzina.... http://www.walkonvogue.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedziesz mi dyktowal na jakie foa mam wchodzic, polnische schwein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że ojczyzna to ludzie więc nie polecam być patriotą dla kogoś kto Cię oszuka, zrani a nawet zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrocie zeby nie marnowac za duzo czasu na to gowno czyli autora - jestes gownem autorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już polaczki pluja jadem bo komuś się udało opuścić ten chory kraj. Autor ma rację wy polnische ciule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpina. Ja mieszkam w UK ale nie pluję na Polskę jak takie śmiecie jak ty. Zachowanie jak nędzny troll bingol :D nienawidzisz Polski to zerwij w 100% kontakty ze wszystkim co polskie, hipokryzjo jeb/ana. Jestem pewny, że nie zrobisz tego mięczaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina, język, żarcie, internet, wszystko. :) powodzenia je/bana gnido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska z malej litery piszemy, polnische schweine mieszkajace w PL, to kraj dno ludzie de/bile a w DE nawet zarcie lepsze i h/uj mnie obchodzi opinia buraka sedzacego w katolandzie hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****y bingol, wiedzialem qrwo nedzna, trollu zaje/bany, bede cie gnebil tu az znikniesz stad. Pierd/olony idiota, kazdy widzi ze masz coz z glowa. Pisze raz z DE, raz z UK i tez z PL mieszajac emigrantow z gownem, cwel je/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cfel to ty smierdzacy cebulaku siedzacy w pl z mikropenisem i dymajacy swoja raszple z krzywym ryjem, do uk nigdy cie nie wpuszcza cfelu tyrajacy za 1300zl bo tyle umiesz pos/raj sie z wrazenia a jutro do szkoły na lekcje buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol cwel, szkoda czasu na takie gowno, wiedzialem ze to ta gnida obsrana zalozyla ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha 18:35, cfel z cebunadii skończył tyrke na magazynie o 16 i zaczyna w necie spedalony cfel z polaczkowa :D wachaj funty :D a twoje smierdzace złotówki sa zero warte :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pocieszaj sie ze tylko ty jestes takim przegranym zerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pocieszaj sie ze NIE tylko ty jestes takim przegranym zerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cfel to ty smierdzacy cebulaku siedzacy w pl z mikropenisem i dymajacy swoja raszple z krzywym ryjem, do uk nigdy cie nie wpuszcza cfelu tyrajacy za 1300zl bo tyle umiesz pos/raj sie z wrazenia a jutro do szkoły na lekcje buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwel i tyle, szkoda mi cie bingolio mongolio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąchaj funty w Niemczech? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy to dno i dwa metry mułu :) ojczyzna hahaha smród debilizm dno i zero charakteru to są niemcy ojczyzna jest dla mnie ta jedyna w której się urodziłem :) zarobić można wszędzie ale dobrze mieszkać tylko u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara23234
no to siedź sobie w katolandzie i wąchaj bezwartościowe złotówy :D ja wole euro :D warte 4x tyle niz twoja pszenno buraczana waluta i zawistne ludziki mieszkające w polaczkowie, niemcy sa dla mnie bardziej uprzejmi niz polaczki gdy mieszkałam w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd/ole klara :D dokladnie to samo pisal o UK, tylko debil nie zauwazy ze to trolling bingola i ja od teraz ignoruje szmate!! :o 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To tez pisal troll je/bany :o 🖐️ zegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie kazdy post w kafeterii to bingola :d hahahaha śmierdząca giro :D sprawdź czy w szafie i lodówce nie maszbingola cfelu hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedalstwo od razu widac, stad wiemy ktore posty cwel bingol pisal i nie, nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kultura na kafe, na normalnym forum to takie bingole trole nie maja prawa bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×