Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadziotaki

Opinia Polek za granicą ?

Polecane posty

Gość tadziotaki

Polki są cholernie wyrachowane, zimne i generalnie jakieś dziwne. ..... prawda czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są najlepszymi żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki się szmacą nie tylko za granicą... między innymi tylu facetów z zagranicy do Polski przyjeżdża: "polish girls are considered very beautiful, easy and hot"- to od nich usłyszałam. Byłam w UK 5 lat, swoje widziałam. Dzieliłam dom z różnymi ludźmi, przeważnie z Polski. Piętro niżej mieszkał arab z...dwiema polkami. Rżnęli się tak głośno że nie dało rady żyć. A One tylko mu usługiwały, prały, gotowały pomimo tego że traktował je jako służące i ladacznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiak
Boli mnie to że Polki ciągnie do jakiś brudasów albo murzynów, chodzą podniecone, chcą mieć ich wielkiego pytonga między nogami, a na nas, pięknych Słowiańskich przedstawicieli Europy leją ciepłym moczem. Dla pocieszenia opiszę sytuację odwrotną - na każdym wyjeździe zagranicznym podczas którego reprezentowałem Polskę bardzo dobrze spisywały się Hiszpanki oraz Rosjanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem w UK 3 lata i powiem wam texty jakie slyszalem z ust angoli np. ze polke moge miec za jednego funa albo ze wszystkie kobiety daja duby ale polki daja wszystkim. A co do ciapatych to nienawidze ich jak najwiekszego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, polki nie chca sie bzykac...mam konto na portalu spolecznosciowym i polki nie odpisuja na zaczepki, a dziewczyny z innych krajow tak.....wiec nie wiesz pajacu co piszesz.....polki szukaja ksiecia na bialym koniu i nikomu nie dają i prez to potem po 40tce sa rozgpryczonymi dziewicami i traca je z byle kim i wielkie pretensje maja do calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekuk
Arabusy to nie ludzie... może mnie ktoś posądzić o rasizm, ale z kolorowych to tylko nienawidzę tej rasy, wiecznie na świecie są z nimi problemy...dlatego laski niezaleznie jakiej narodowości (szczególnie naszej) powinny sie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie sa u siebie i sa spuszczone ze smyczy a w Polsce ... miesiac bedziesz z nia kombiniowal zanim da Ci d**y, choc sama ma kisiel w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie, dlaczego tak wiele osob ma kompleksy wobec Arabow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololami
Moj chlopak jest rodowitym Francuzem narazie to zwiazek na odleglosc od roku, ale w tym roku koncze studia i zamierzam sie wyniesc z naszego smiesznego kraju. A Polaka nie chce nawet jakby mi ktos zapłacił zebym z nim byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki za granicą uchodzą za rarytas. Ładne, szczupłe, wykształcone. Niestety, naszych panów nikt tak nie postrzega. W sumie nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostyman
Cholernie prawdziwe, znam chłopaka polaka, przeciętnego w urodzie i myśleniu, ale za to - porządnego, moralnego, równy gość. Jeździ czasem do Włoch, jego matka tam pracuje. Znajome włoszki składają mu bardzo poważne oferty matrymonialne - bo włosi tam to lenie i d****arze, na pewno nie wszyscy, ale coś to znaczy. Polki, te naiwne i napuszone (skąd ta duma to nie wiem, ponieważ mają cipkę?...każda ma...) wymyślają bajki o zagranicznych mężczyznach, nie wierzcie, same się okłamują dla polepszenia nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, polki nie chca sie bzykac...mam konto na portalu spolecznosciowym i polki nie odpisuja na zaczepki, a dziewczyny z innych krajow tak.....wiec nie wiesz pajacu co piszesz.....polki szukaja ksiecia na bialym koniu i nikomu nie dają i przez to potem po 40tce sa rozgoryczonymi dziewicami i traca je z byle kim i wielkie pretensje maja do calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zitkamala
Faktem jest ze mamy c*****a opinie za granica, a w kraju jeszcze gorszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D dobry:)) Jak zwykle przesadzacie !?:(:(:( Polki sa fajne ,otwarte na Swiat:)bardzo pracowite ,wiedza po co zyja!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki umieja bawic sie jak i pracowac :))prawdziwe niemry to sztywniary ,skapiradla.dwie lewe rece!:(( jak bawic sie czy urlop to tylko z Polakami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby tylko sie jeszcze nie k***ily na lewo i prawo....perfekt kobiety !! LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, polki nie chca sie bzykac...mam konto na portalu spolecznosciowym i polki nie odpisuja na zaczepki, a dziewczyny z innych krajow tak.....wiec nie wiesz pajacu co piszesz.....polki szukaja ksiecia na bialym koniu i nikomu nie dają i przez to potem po 40tce sa rozgoryczonymi dziewicami i traca je z byle kim i wielkie pretensje maja do calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba naprawdę nie widzieliscie Angielek (i Anglików) w akcji ;) (do tego trzeba umieć angielski, więc się nie dziwię) po kilku piwach/ butelce wina można mieć każdego. Dosłownie każdego. W pracy szanowany szef, a jak się upije to śpi z każdym, jawnie, co z tego ze ma żonę. Tak samo z dziewczynami. Tylko że dla nich to normalne i nie robią z tego wielkiego halo. Polacy tacy pruderyjni dopiero wyrwali się z komuny i uciekli z katolickiej dziury i jak im dziewczyna się z kimś prześpi to tragedia życia haha :D witajcie w prawdziwym świecie! To nie pieprzona bajka Disneya gdzie rycerze na białym koniu ratują księżniczki i żyją długo i szczęśliwie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, Anglicy to mają luźniejsze podejście do tego wszystkiego. Flirt, całowanie często seks bez zobowiązań to norma. Jak widzę co się dzieje u mnie w pracy to aż głowa boli. Jeśli chodzi o opinię o Polkach to na pewno są dobrymi żonami, wiedza co to dobry seks ale te które nie umieją angielskiego zbyt dobrze dobre są tylko na seks niestety. No chyba że mówimy tu o ciapatych czy innych imigrantach którzy też łamią angielski. To, że Polki są ładne, naturalne, szczupłe i wykształcone to też słyszalam. Ja osobiście z moim chłopakiem najpierw byliśmy dobrymi przyjaciółmi a potem dopiero zaczęło iskrzyć. Nie ma co kierować sie od razu seksem bo to rzadko jest czymś więcej. I zgadzam się że życie to nie bajka i niektórzy muszą jeszcze dorosnąć do dojrzałych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to najlepsze świnie w Europie. Idziesz z taka do restauracji badz do kina i rochasz cała noc. Na szybkie wyrochanie Polczyny, to nawet nie trzeba sie starać. Tylko Litwinki sa głupsze od polskich świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo wiesniar z Polski, prostaczek, ale najgorsze są te z Rumunii i Ukrainy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, Brytyjczycy sa bardziej rozwiazli, zwlaszcza po alko, a na codzien sztywni chociaz czesto rzucaja dwuznaczne komentarze. A co do opini o Polkach to zalezy z kim sie zadajemy. Jestes z rynsztoku i zadajesz sie z angielskimi dresami? tacy maja tylko szanse na latwe Polki i o takich beda mowic. Jesli znasz ludzi z klasa to i opinie beda lepsze. Takze to co slyszycie od waszych znajomych wiele swiadczy o was samych. gratulacje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczne polki
opinia o polkach, sprzątaczki, kelnerki, nianie i.... doopodajki, zobaczą obcokrajowca i kisiel w majtkach mają, chyba dlatego że spuszczone z katolickiej smyczy w kraju gdzie każdy wygląda tak samo i poza czujnym okiem rodziny i otoczenia wychodzi z nich prawdziwa ku/rewska natura, ale uroda mija a ku/rewska natura zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy mimo to, ze tak mówią o Polkach, wiążą sie tylko z Polkami i z tymi z Europy Wschodniej. Nie podobają sie Angielkom? :D języka nie znają? :D Jak maja kumpli to tez tylko polacy lub jacyś emigranci z Albanii, Grecji itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka jest większość ale nie wszystkie na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica Polki wykonują czynności których nie chca wykonywać miejscowe pracują jako pomoce domowe, nianie itp. uchodza za gospodarne ale wolalabym zeby w Polsce bylo tak jak zagranica, w takich Wloszecg nawet klasa srednia wynajmuje pomoce domowe i nianie a w Polsce jak kobieta sama nie zajmuje sie domem i dziecmi to ja zacofane spoleczenstwo zje a kobiety na zachodzie zyja lepiej moga miec w d***e ten kierat i wynajac taka Polke do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 8:25 nie generalizuj. To, ze ty zajmujesz sie takimi rzeczami, nie znaczy, ze inne Polki nie zajmuja bardziej prestizowych stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zajmuję takimi rzeczami ale większość statystyczna Polek zagranicą niestety tak. I boleje nad tym bo wolałabym żeby nasze rodaczki zajmowaly sie czymś ambitniejszym i żeby Wloszki i Niemki przyjeżdżaly pracować jako pomoce domowe i nianie w domach Polek. Niestety jest na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×