Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aganta

Paczka za granicę - jakie pomysły

Polecane posty

Gość Aganta

Witajcie, Chciałam wysłać mojemu koledze, który pracuje w Australii paczkę. Ogólnie nidgy nie wyjeżdżałam do pracy za granicę więc nie mam pojęcia czego może brakować na obczyźnie. Wiem, że gusta są różne ale chciałabym je poznać i być może skopiować czyjś pomysł:). Póki co na myśl przychodzą mi jedynie ogórki kiszone, które mój kolega pochłaniał w niestandardowych ilościach i których pewnie w Australii nie ma:). Chętnie przeczytam każdy pomysł, z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchnaa
Może grzyby w zalewie, przez żołądek do serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurkaaa
Sprobuj slodycze, typu krowki, ptasie mleczka itp. Tego tam nie ma i napewno sie ucieszy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganta
Krówki wrzucę na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc michalki
,grzeski i kubusia ...no i wodke - gorzka, moze jeszcze papierosy Mocne i T-shirt I love Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
kubusia lepiej nie bo będzie je.bał w tej paczce, ale co do reszty się zgadzam jakieś typowo polskie akcenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc michalki
,grzeski i kubusia ...no i wodke - gorzka, moze jeszcze papierosy Mocne i T-shirt I love Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganta
No właśnie fajki chciałam wrzucić ale podobno w Anglii to juz standard, że paczkę z fajami odbiera się po opłaceniu cła i to podobno zdarza się przy wysyłce 2 paczek tak więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mozesz wrzucic ani fajek ani alkoholu-no chyba poza piwem. Paczka albo wroci do ciebie albo wyciagna z niej fajki i wodke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CŚ TU KRĘCISZ
To gdzie on jest w końcu? W Australii czy Anglii? A może dla Ciebie to jedno i to samo miejsce ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczuszka
Właśnie robię paczkę do Holandii - nie będzie wysyłana, tylko zawiezie ją jeden z kolegów męża, zatem flaszkę i czteropak włożę na pewno. Kupiłam już ryże, makarony, kaszę, konserwy, zupki chińskie, musztardę, gorące kubki, sosy, przyprawy, gorące kubki, szproty w pomidorach, placki ziemniaczane, barszcz czerwony (polecam Winiary), mięso (schab, karkówka, łopatka), pasztetową drobiową, serki topione mix, mortadelę, margaryny w kostce, masło, chleby, trzy cebule, czosnek, koncentrat pomidorowy, kostki rosołowe, jajka, wędlinę i kiełbasę. Pozostały typowo domowe rzeczy, robione przeze mnie, moją mamę i teściową, a więc: pierogi ruskie, krokiety z kapustą i grzybami, ogórki kiszone, buraczki z chrzanem, kotlety mielone... Mąż słodyczy nie lubi, ale słyszałam, że większość jego kolegów kupuje czekolady. Do paczki włożę również chusteczki higieniczne, nową szczoteczkę do zębów, mydło, Ibuprom i papierosy. Chyba o niczym nie zapomniałam, mam nadzieję, że komuś się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewoznicy paczek na bazie otwieraja kazda paczke i sprawdzaja co jest w paczce! Tak wiec wsadzanie alkoholu jak i papierosow mija sie z celem bo i tak nie dojdzie do kolegi Zabora sobie przewoznicy ! Przeowoznik odpowiada za zawartosc bagazu tak wiec ma pelne prawo do tego. PL cukierki "vodka" takie w ktorych jest likier ;) kielbasa pl,flaczki,fasolka po bretonsku,pierogi ruskie, Wszystko w hermetycznych woreczkach szczelnie zamkniete i zamrozone. mona wyslac.. Koszulke z miasta z ktorego pochodzi nie koniecznie z napisem POLSKA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Australia -to jeszcze rozumiem wyslac slodycze czy jakes tam suche produkty. Ale wysylanie do UK czy nawet do Holandii jedzenia w chwili obecnej jest poprostu smieszne !!!! Po co wysylac jedzenie jak tam jest tyle polskich sklepow i wiekszosc produktow mozna dostac. Rozumiem np. wysylanie konkretnych lekow z Polski czy polskich ksiazek, ale naprawde nie rozumie wysylania jedzenia ....Co z tego ze zapakowane jak moze i tak sie zepuc czy pogniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Australia -to jeszcze rozumiem wyslac slodycze czy jakes tam suche produkty. Ale wysylanie do UK czy nawet do Holandii jedzenia w chwili obecnej jest poprostu smieszne !!!! Po co wysylac jedzenie jak tam jest tyle polskich sklepow i wiekszosc produktow mozna dostac. Rozumiem np. wysylanie konkretnych lekow z Polski czy polskich ksiazek, ale naprawde nie rozumie wysylania jedzenia ....Co z tego ze zapakowane jak moze i tak sie zepuc czy pogniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dosyć często wysyłam paczki do Anglii, i jak już ktoś napisał - wysyłanie jedzenia to średni pomysł... A gdyby ktoś zastanawiał się, jakiego kuriera wybrać, to polecam stronę http://globport.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romatola
W ogóle nie rozumiem po co wysyłać słodycze do Australii skoro do tego kraju w ogóle nie można wwozić jedzenia z innych krajów! zresztą to nie czasy komuny. Zrozumiałabym, że ktoś wysyła jedzenie do Afryki, gdzie go brakuje, ale Europa, Australia... gdzie mają tańsze jedzenie niż my! Ja korzystam w tym celu z oferty http://www.ocs.pl Warto przejrzeć ich ofertę na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, sprawdź lepiej, czy do Australii można wysyłać jedzenie. No i średnio widzę te ogórki w takiej temperaturze. Ja wysyłam często za granicę, ale raczej do sąsiadów - jakby ktoś szukał kuriera, to polecam stronę globport.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wysyłałam do australii za pomocą tej stronki: wysylaj.com.pl może nie było jakoś super super tanio, ale wszystko szybko i bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mieszka w Londynie, więc często wysyłam do niej paczki. Zawsze korzystam z tej stronki - https://euro-paka.pl/ - paczkę nadać można w chwilę moment. Po zabraniu przez kuriera średnio w 4-5 dni jest już na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jollkas
no tak, oni nie wiem jak to robią ale faktycznie paczka z nimi w 4 dni do UK dociera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibka
no dokładnie, do mnie do Irlandii doszła w 5 dni! i to w nienaruszonym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrias
ooo to super! w końcu jakiś porządny kurier który w całości dostarcza paczki do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insii
Paczki dostarczane przez Euro-pakę sa na prawdę na czas i w całosci...firma rzetelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillaska
no właśnie mam zamiar przetestować tą firmę - zobaczymy co wyjdzie z tego. mam jednak nadzieję ze dojdzie na czas paczka z Euro-paką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jeśli chcesz wysłać paczke za granice bez wydawania majatku zajrzyj na https://www.flypak.pl/ Oferta te firmy jest bardzo konkretna i nie droga. Z tego co widzialam mozna wysylac tam wieksze i mniejsze paczki, wszystkie opcje samodzielnie mozesz wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soopik
ja myślę że euro-paka jest jak najbardziej ok. szybko i do celu. pierwszy raz trafiłam na tą firmę ale myślę ze nie po raz ostatni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_frexis
Wysyłałam przez euro-paka.pl kilka razy paczki i szybko dochodzą i cenowo wychodzi korzystanie. Dobrze, że minęły te czasy że na paczki zagranicy czekało się tygodniami :D Teraz fajnie przez stronkę wszystko robisz, do domu dostajesz paczkę nie trzeba stać w kolejce na poczcie i nie kosztuje to majątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×