Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jokerrrrrrrrr

Paczka żywnosciowa z Polski do Anglii-w jakis sposob najlepiej wyslac?

Polecane posty

Gość jokerrrrrrrrr

Chodzi o zywnosc typu wedlina hermetycznie zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
kurierem door to door, przeszukaj ogłoszenia lokalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokerrrrrrrrrr
w miescie gdzie chce wyslac paczke nie ma polskiego sklepu- miasto to basildon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
W kazdym wiekszym tesco/sainsbur's jest polska wedlina, kabanosy, poledwica sopocka...po co wozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ramach uscieslenia
kurierem nie, bo idzie co najmniej 4 dni, popsuje sie wedlina, ser... autokarem, przez kierowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
zależy z tym kurierem - tesciowa czasem coś wysyła idzie dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokerrrrrrrrr
A mozesz spytac tesciowej jaka firma wysyła? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
spytam, ale już nie dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna ...............
Mi mama casem wysyla paczke z jedzeniem autokarem wlasnie, jak przejezdza przez nasze miasto w Polsce i jedzie do Uk. Chyba 100zl sie za to placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny......
a jaka duza ta paczka? ile kg za te 100zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna ...............
to zalezy od kierowcy i linii autobusowych pewnie. moja w listopadzie miala ok 20kg. nie kazdy tez chce wziasc. moja mama wysyla mi jedna w roku, bo jednak te wedliny polskie i sery tutaj czesto sa lekko kwasnawe, poza tym nie lubie firm wedliniarskich, ktore tu sie sprowadza do polskich sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny......
dzieki;) podobno kielbasy w UK smakuja jak najgorszej jakosci parowki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie smakują jak parowki
PArowki są o niebo lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
joker - zadzwoń na ten numer i zapytaj co i jak: 0048602258007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma nazywa się Trans Voyager , ma siedzibę w Stalowej Woli , ale zbierają paczki chyba z całej Polski , ja podaję córce do małego miasteczka w Anglii telefon 15 843 92 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniaki jedn e
nie wysylaj autokarem bo kierowcy sie juz tak wycwanili ze zadaja cen jak z kosmosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna ...............
nie wszyscy sie wycwanili, poza tym inna droga jest za dluga na zywnosc, ryzykujesz, ze sie posuje. 100 zl za paczke do 20kg mniej wiecej to nie jest jakas tragedia. ja bym chetnie koszystala z kurierow, ale za dlugo idzie niestety. no i jest ich bardzo wielu, sa tu watki na forum o firmach, gdzie paczki poginely, nie mozna sie do nich dodzwonic, nie wiadomo co sie dzieje.... firm przewozowych jest po prostu za duzo i niektorzy z nich to oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Basildon jest Polski Sklep SANDRA-POL na 32 High Road, Laindon/Basildon, SS15 6NR. mozna u nich rowniez nadac paczke do Polski ich adres internetowy to www.Sandra-Pol.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia 6820
Ja pierdole ! 20 kg paczkowanej wędliny ahhahhahahha Na co wam to gowno ? To już wole sobie kupić mięso i sama upiec przynajmniej wiem co zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia 6820
Ja pierdole ! 20 kg paczkowanej wędliny ahhahhahahha Na co wam to gowno ? To już wole sobie kupić mięso i sama upiec przynajmniej wiem co zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'podobno kielbasy w UK smakuja jak najgorszej jakosci parowki' ­ kielbasy w uk nie smakuja wogole jak parowki.. a 'podobno' to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16@
To prawda te kielbasy z marketu smakuja jak parowki a nawet gorzej. Probowalam kielbas z rzeznika, troche lepiej ale wciaz im daleko do naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nasze sa wedzone i dlatego smakuja zupelnie inaczej.. gorzej z jakoscia.. tutaj bywa roznie - bez znaczenia czy to wyrob polski czy brytyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16@
Polskie zawieraja duzy % miesa, przynajmniej te dobre jakosciowo, np' zywiecka Krakusa ma 90% W UK jak kielbasa ma 40% to juz jest rarytas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16@
The Food Standards Agency specifies a minimum requirement of 32 per cent meat for a product to be called a 'sausage'. To be called a 'pork sausage' that jumps to a minimum of 42 per cent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16@
poza tym zauwazyliscie, ze prawie wszystkie kielbasy w uk biale i prawie wylacznie z miesa wieprzowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz ja w uk kupuje kielbasy ktore maja po 90% miesa, zazwyczaj kupuje takie co maja 84% - duzo jakoscia tez nie odbiegaja.. polskie kielbasy tak samo maja rozny sklad miesa... nie rzadko nizszy niz 50%. wiem, bo ostatnio nawet wywalalam taka, nie wiem co mnie podkusilo zeby kupic.. moze to ze przez internet kupowalam w polskim sklepie i nie mialam szans na sprawdzenie etykiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16@
i gdzie je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco chociazby - 'finest quality' moge ci szczerze polecic. albo: http://finnebrogue.com/images/uploads/jimmypackshot.jpg te ostatnie maja 90% miesa 'free range'. chociaz nie daj sie zwiezc.. tylko kielbasa prosto od rolnika ze wsi bedzie tak naprawde dobra i zdrowa.. reszta czy to polskie czy brytyjskie to jedna wielka chemia tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×