Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość dfgdfsgsdfg
a na googlu nie ma .Moze na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyyyyyy
Bleeeee fajki councilowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zdesperowanej
Zdesperowana dowiedzialas sie moze czy mozna papierosy L&B w Polsce kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale......
ale glupoty ktos tu pisze. to juz ktos sie uwaza za niewiadomo jakiego Anglika, bo niby pali fajki jakie tu wszyscy pala. Jesli juz to palenie nie jest w modzie juz dawno w uk;) a tak poza tym nie prawda, ze wszyscy w uk je pala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze mozna kupic L&B w polsce, bo sama widzialam u kogos kto odkupil od kogos tam (mialy polska akcyze i napisy w jezyku polskim) tylko niestety do teraz sie nie dowiedzialam gdzie a probowalam kilka miejsc oraz lotnisko w gdansku.. niestety ale prawda jest taka, ze polacy pala marlboro a anglicy (brytyjczycy) chca tylko L&B, a ja chcialam sprzedawac anglikom bo ich wiecej znam niz polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkka
31 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barczi
Na nowych polskich lotniskach mozna kupic juz papierosy Lamber & Butler, nie wiem za ile wiem ze juz sa dostepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluntLand Wrocław Marino
Zapraszam do sklepu BluntLand do Centrum Handlowego MARINO, Poświętne, ul. Pprotna 7. Będą dostepne papierosy L&B, można zamówić na życzenie, papierosy GAULOISES oraz CABINET, tak samo mozna zamawiać na życzenie za niewielką zaliczką ;) BluntLand szeroki wybór akcesoriów dla palaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli szukacie jeszcze tych papierosów, to po starej cenie 16,40 można kupić w Gdańsku w Carrefour na Przywidzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×