Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacamalgosia

pedagog w londynie?

Polecane posty

Gość pytajacamalgosia

koncze w tym roku pedagogike, specjjalosc to wczesna eduakcja czyli praca w przedszkolu lub klasach mlodszych. Zeby uczyc w UK musze przejsc jeszcze jakis kurs? Czy jest tam latwo o prace?chodzi mi o Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po pedagogice specjalnej. niestety narazie w zawodzie nie pracuję, bo uważam, że moja znajomość języka jest zbyt słaba :( a z tego co się orientowałam to wytarczy dyplm ukończenia studiów u tłumacza przysięgłego przetłumaczyć i można zacząć pracy szukać aha dobrze też jakbyś miała jakieś referencje, np. z praktyk(oczywiście też przetłumaczone u tłumacza), bo oni tu mają bzika na punkcie referencji :) jak przyjedziesz to załatw sobie home office ( na dzień dzisiejszy koszt 70 funtów, to takie jakby pozwlenie na pracę) + national insurance number (bezpłatnie, to coś takiego jak w Polsce składki na emeryturę)Podobno na załatwiene tego jest jakiś czas, ale wiem, że pracodawcy o to pytają, zwłaszcza NIN. mieszkam w Luton, ale chyba warunki szukania pracy są wszędzie takie same, tzn. w całej UK. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i podobno o pracę w przedszkolu łatwiej niż o pracę w szkole, ale tu niestety kompetentnych informacji Ci nie udzielę, bo jak pisalam pracy w zawodzie jeszcze nie szukałam, a więc CV nigdzie nie zanosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×