Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MłodaPielęgniarka

Pielęgniarki w Holandii

Polecane posty

Gość MłodaPielęgniarka

Na początek chciałabym wszystkich serdecznie powitać :)Jestem początkującą pielęgniarką. Nie dawno skończyłam studia pielęgniarskie. Sprawy osobiste tak mi się potoczyły, że zaraz po studiach wyjechałam do Holandii. Póki co planuję zostać tu na stałe. Myślałam, ze rozpocznę pracę jako pielęgniarka z językiem angielskim i w międzyczasie nauczę się niderlandzkiego. Niestety od stycznia tego roku jest wymóg, że aby zarejestrować się w Big-register jako pielęgniarka trzeba znać język niderlandzki na poziomie B1. Języka zaczęłam się już uczyć. Jeżeli są tu jakieś koleżanki po fachu- pielęgniarki pracujące w Holandii i mogłyby mi udzielić trochę informacji to byłabym bardzo wdzięczna. Chętnie poczytam jakie były Wasze początki i doświadczenia. Od czego zaczynałyście swoją pracę? w domach opieki, szpitalach? Czy może któraś z Was tak jak ja rozpoczynała swoją pracę tutaj bez żadnego doświadczenia w zawodzie nabytego w Polsce? Czy znałyście już język przyjeżdżając tutaj czy nauczyłyście się w międzyczasie? Czy praca pielęgniarki tutaj a w Polsce znacznie się różni? Czy i gdzie można tu zrobić kursy (np. EKG, szczepienia) i jak wygląda ich koszt. Oraz ogólnie jak wyglądają dalsze możliwości rozwoju zawodowego? Każda informacja będzie dla mnie bardzo cenna. Kochane proszę o Wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Młoda Pielęgniarko :) Zaczynam tutaj swoje początki trochę jak Ty, dlatego chętnie wymienię się spostrzeżeniami. Może wymienimy się wiadomością mailowo ? Mój e-mail: pat.bier@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaPielęgniarka
Cześć. Cieszę się, że napisałaś :) wysłałam Ci już wiadomość na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Czy mogłybyście się w takim razie podzielić swoimi aktualnymi doświadczeniami? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Język podłapiesz  w rok, dwa więc nie łam się. Pracy jest tu pod dostatkiem i w twoim zawodzie na początek zarobisz jak nic te marne 2.000€.ale po kilku latach zarobisz z dyżurami 4.000€?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 😊 rozumiem, że minął długi czas od ostatniego posta, ale to było jedyne co udało mi się znaleźć - więc myślę, ok spróbuję 😉 mieszkam w Holandii od 2 lat, z zawodu jestem pielęgniarką z licencjatem, ale niestety dopiero teraz myślę o tym aby wrócić do zawodu. Jeśli byłby ktoś chętny udzielić mi kilku wskazówek byłabym wdzięczna 😉 pozdrawiam Was gorąco 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie, mieszkam w Holandii i uczę się języka, ale mam kilka pytań jak wygląda droga to podjęcia pracy jako pielęgniarka w Holandii, jakie egzaminy i papiery trzeba złożyć i gdzie 🙂 Bardzo proszę o pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×