Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokaże wam jak wygląda w Niemczech nie w De

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio miałem okazję poznać wschodnie niemcy i za nic w świecie bym nie napisał o tym kraju De. chciałbym pokazać jak to wygląda tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co chciałbyś napisać a co nie ? bo nie rozumiem co masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż skasował mi się post chciałem pokazać że w niemczech jest bardzo podobnie do polski i nie widać takiego bogactwa co to niektórzy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ facet tu bogadztwa nie ma i nie było od dawien dawna ! te fircyki szkopskie mendy co miały trochę kasy są już na umarciu i nasze Polski właśnie tym fircykom dupska obecnie obmywają :) tu jest całkiem normalnie żeby wręcz nie powiedzieć że zwyczajnie a nawet miejscami dziadowsko i biednie :) brudno to po pierwsze, śmierdząco bo pełno fabryk , brzydko bo pelno starych domów i kamienic , obrzydliwie bo pełno turasów i innych ciapaków śmierdzących , pełno na ulicach pijaków i patologii ,rumunów żebrających , chorych umysłowo co sami do siebie gadają , w każdym mieście ulice na którym żyją i k***ią się obywatelki całego świata brudne biedne stare młode ,przemoc syf bieda i mafie alfonsów oraz grupy przestępcze pod wszelakimi nazwami typu Bandidos Outlaws itede Kto ci powiedział ,że Niemcy to są takie z******te ? No kto ? Niech ze mną popisze :) taka szmata co nosa poza swoją zgnuśniałą gófno dającą prace nie wystawiła i pojęcia nie ma o życiu w DE na co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie moje odczucia są inne że raczej w niemczech czysto jest. mówię o miastach eisenhuttenstadt,cottbus,forst ale coś nie chciały się wgrać tu zdjęcia i mi się skasowały.ale widzę że sie dworzec wgrał jak widać podobnie jest bardzo do polski i turasów nie widać w tych miasteczkach. z zarobkami też nie widziałem luksusów 7-8 euro to lepiej niż w polsce ale bez bogactwa. mógłbym tam mieszkać w tych miasteczkach np eisenhuttenstadt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe miasta czy też uzdrowiskowe są zadbane tak samo jak wszędzie. Najgorzej mieszka się w dużych miastach które jak wszędzie są przeważnie brudne zasmrodzone i pełne wszelakich ludzi z całego świata. No ale niestety w takowych jedynie łatwiej o pracę. Nie zdecydowałbym się jednak żyć w tak paskudnych warunkach do końca swego życia tylko dla pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz porównaj te miasteczka, których zdjęcia wklejasz do ich odpowiedników w Polsce. Ciekawe, gdzie w Polsce masz tyle poremontowanych kamienic, dróg itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy poremontowane ? w Polsce nie masz wyremontowanych domów bloków w małych miasteczkach? Co takie Cottbus ma do zaoferowania ? Mam ci pokazać jak wyglądają Polskie miastka małe ? A może mam ci pokazać jak wyglądają duże miasta w DE ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ,że nie mam zdjęć na których bym pokazał bardziej z bliska normalne codzienne otoczenie większości niemców w ich kraju :) Zdziwiłbyś się ogromnie jak tu wyglądają miasta zwłaszcza w tych rejonach gdzie jest praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech, maz jest niemcem.czasami odwiedzamy rodzine w Polsce, reakcja mojego dziecka po wjezdzie do Polski. "Mamo dlaczego tu jest tak brudno" Ja nie widzialam tego, moja corka mi to uswiadomila.zaniedbane kamienice, porozwalane smietniki, trawa i krzaki przy glownych drogach niezadbane. Mieszkamy w duzym bogatym miescie, nie ma smieci, jest czysto. Nie ma co porownywac niemiec do polski bo bardzo duzo nam brakuje, mam nadzieje ze kiedys sie to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak w polsce jest i nawet o nowe obiekty ludzie nie dbają. bo rozumiem starą rudere ale też nowe bloki,ocieplone często popisane co do niemiec i tego tematu niemiałem zamiaru sie wyśmiewać i obrażać polski chciałem na zdjęciach pokazać urok niemieckich miasteczek.co nie znaczy że polskie są brzydkie, Dziś Gorlitz http://commons.wikimedia.org/wiki/Görlitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzieżby ! :) ja uwielbiam Polskę nawet jeśli trochę mniej zadbana ale za to takiej wspaniałej przyrody jak u nas nigdzie nie ma :) lasy mamy piękne ! bardzo zadbane,czyste w DE niestety z tym jest gorzej ,mało które są ładne no chyba że na Bawarii :) Lubię jadąc autem oglądać Polskie wsie ,pola i lasy są przecudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszy mnie to że podoba ci się w polsce. w niemczech również są ładne rejony szprowski las (spreewald). to że w tym temacie pokazuje Niemcy to nie znaczy że mi się nie podoba w Polsce poprostu pokazuję ładne rejony wschodnich niemiec (byłe DDR) niestety zachodnich nieznam więc nie wiem jak tam jest ale wschodnie niemcy są fajne. http://commons.wikimedia.org/wiki/Spreewald?uselang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wschodnie rejony Niemiec są ładne to prawda Thüringen zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goerlitz odbudowano w ostatnich 20 latach za NRD to był syf jak w Wałbrzychu . Są na wschodzie Niemiec ładne rejony . Jest ogólnie czyściej i bardziej porządnie niż w UK ....Mniej dzikusów ponadto. A le coś jeszcze -za NRD było tam jak w PRL walące sie kamienice , drogi ostatni raz naprawiane za Hitlera , straszliwe zanieczyszczenie środowiska większe niż w PRL . Prymitywne samochody gorsze niż w Polsce . To ogromne fundusze z RFN podniosły wschód Niemiec po 1989.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goerlitz ,ładne i owszem tyle ,że nie ma tam pracy a młodzi wyprowadzają się zaraz po ukończeniu szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym,chciał w gorlitz mieszkać. no to kolejne miasto na dziś Frankfurt nad Odrą. Frankfurt nad Odrą (niem. Frankfurt (Oder), dawniej Frankfurt an der Oder) – miasto na prawach powiatu, leżące na zachodnim brzegu Odry, we wschodniej części Niemiec w kraju związkowym Brandenburgia. Leży na wysokości od 19 do 135 m n.p.m. i wraz z polskimi Słubicami (które do 1945 stanowiły jego wschodnią dzielnicę) tworzy aglomerację transgraniczną liczącą ok. 85 tys. mieszkańców. Miasto jest siedzibą Europejskiego Uniwersytetu Viadrina. Osobiście nie byłem tam nigdy ale zaciekawiło mnie nagranie na youtube co skłoniło że chciałbym to miasto zobaczyć. https://www.youtube.com/watch?v=xDLt1diquQc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fainaviczze1970ikfsb
To teraz porównaj te miasteczka, których zdjęcia wklejasz do ich odpowiedników w Polsce. Ciekawe, gdzie w Polsce masz tyle poremontowanych kamienic, dróg itp? Jasne http://ejurl.us/gRt8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można sobie je w tyłek wsadzić :) tyle ci powiem martwe życie ,martwe miasta i martwi ludzie za życia ...obraz Niemiec i Niemców na co dzień :) Mogą sobie wyremontować nawet trawniki w lesie i tak są niczym i nikim :) najlepiej zrobią gdy wyremontują sobie swe tępe głowy i myślenie rasistowskie oraz uprzejmość -obłudną i fałszywą :) to zrobiliby najlepiej i na korzyść całej Europy ....ten szmaciarski, wredny naród :) mają syf we własnym kraju , syf i dno ! smród i biede ! bogaci tutaj są tylko ss- staruchy i ich pokolenie reszta to idioci , dziady i zera intelektualne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zapewne masz złe doświadczenia z niemcami, ale w tym temacie akurat pokazuje ładne miejsca i rejony.albo może poznałeś tych zachodnich a nie wschodnich dlatego masz takie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doświadczenia ,to ma chłystek mieszkający tutaj lat 3albo ciut więcej ja mam ten gnój na co dzień ,a raczej już za sobą :) i żadne euro nie zmyli mi oczu ,euro to mi było tylko potrzebne aby szybciej możliwym sposobem zrealizować swoje cele :) ten kraj to padło ,gnój i syf mogą sobie mieć swoje autostrady i poremontowane stare kamienice ,mogą nawet mieć góry ze złota,jedno wiem ten kraj to syf i kraj wegetujących ludzi którzy już za życia ...nie żyją ! Inaczej nie potrafią tak ich zniszczył ustrój w którym gniją od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×