Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

im looking for

POLACY w ANGLII ----- gdzie pracujecie ???

Polecane posty

PYTAM z ciekawosci bo czesto sie słyszy ze wiekosc pracuje jako pracownik fizyczny zwał jak zwał a ja jestem ciekawa czy odrazu trafiliscie na prace biurową, .... w jakim miescie, ile płacicie za wynajem mieszkania i jak wam sie mieszka ze współlokatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt
jestem architektem pracuje w swoim zawodzie w Londynie pozdrawiam rodakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt
aha zapomnialem dodac, ze wynajmuje sam mieszknaie (nie mam lokatorow) i od razu mialem prace biurowa po to tu przyjechalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
ja przyjechalam i zaczelam od pracy na recepcji w hotelu,a pozniej sie przenioslam do biurowca,z tego wzgledu,ze taka praca jest lepiej platna.mieszkam sama z corka,dodatko jeszcze sie ucze.jak tylko sie chce moznbez problemu znalezc prace biurowa,pozdrawiam wszystkich tych,ktorzy 'chca':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w masarni
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w011
lalka, to napisz nam jak znalezc prace biurowa, skoro to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
ok,angielski masz biegly?jesli tak,to zacznij rozsylac swoje cv,albo zglos sie do job centre.oni maja mnowstwo ofert dla ludzi bez doswiadczenia biurowego.czesto pracodawca chce sam sobie wyszkolic pracownika i 'nadac mu ksztalt'.jezeli jestes zainteresowana praca na recepcji,niekoniecznie w hotelu sprobuj tutaj: http://www.caterer.com/ osobiscie polecam job centre,umow sie na spotkanie,powiedz jaka masz sytuacje itd.powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty z takim
wiesz lalka ja sie zglosilam jakis czas do job centre i oni zaoferowali mi mozliwosc korzystania z wyszukiwarki(ktora mam w domu) i ze w okreslonych terminach mam sie zglaszac do nich z wypelnianym formulazem gdie wyslalam CV i ile mialam interviews. Wiec nie wiem czemu doradzasz Jobcentre skoro to i tak wychodzi jak bys sama szukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
no wiec sama nie wiem:mi pomogli:O,doradzam i mam dobre checi,jeszcze strona gumtree jest dobra,mnostwo ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
no a poza tym,prace taka,ktora chcialam dostac znalazlam dopiero po kilku miesiacach,wiec tez nalezy uzbroic sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w011
A czy w job centre nie ma przypadkiem prac biurowych za najnizsza stawke? Wiem, ze od czegos trzeba zaczac, ale chcialabym jednak zdobyc prace, w ktorej mozna awansowac. Biegle po angielsku nie mowie, ale plynnie na pewno. Problem w tym, ze doswiadczenia zadnego biurowego nie mam, dlatego interesuje mnie jak zdobywaja taka prace ludzie, ktorzy skonczyli w Polsce studia i wyjechali do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
a kto powiedzial,ze w pracy znalezionej poprzez job center nie mozna awansowac?i masz racje od czegos trzeba zaczac,ja tak wlasnie zaczynalam,przez rok robilam w hotelu na recepcji za najnizsza stawke,ale dzieki doswiadczeniu,ktore zdobylam,znalazlam prace za lepsze pieniadze,a wczoraj bylam na interview i dostalam taka prace,ktora mnie satysfakcjonuje(przynajmniej na jakis czas).tak wiec szukaj,wysylaj,a na pewno cosik znajdziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtarara
W011 lacze sie z Toba w poszukiwaniach-mam ten sam problem- kwalifikacje do biura ale o doswiadczenia-i yo moj big problem bo gdziekolwiek dzwonie chca osoby z doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtarara
lalka25 a ty rejestrowalas sie w jobcentre jako jobseeker? czy jak-z ogloszen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
wiec pierwsza prace znalazlam z ogloszen z jobcentre,kolejna znalazlam na londynku,a te,ktora dostalam ostatnio,znalazlam przypadkiem,wlasciwie to ona mnie znalazla,bo manager generalny obecnej firmy przyszedl i zaprosil mnie na interview.tak wiec tutaj zadzialal troche lut szczescia. mam nadzieje,ze cos sobie znajdziecie dziewczyny,nie poddawajcie sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawajcie sie dziewczyny, ja tez nie mialam zadnego doswiadczenia, prawie przez rok szukalam lepszej pracy i nareszcie sie udalo! Wysylalam mnostwo cv, prawie nikt nie odpowiadal, a jak juz odpowiedzieli to ciagle cos bylo nie tak (np proponowano mi 3- miesieczny trening, za ktory nie placa, albo kilka prac daleko ode mnie, niestety dojazdy by mnie za drogo kosztowaly). Wcale nie jest tak latwo znalezc prace jesli sie nie ma doswiadczenia, ale w koncu MUSI sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka994
Jeżeli ktoś z Was ma problem ze znalezieniem pracy w Anglii to polecam skorzystanie ze strony http://ladekzdroj.co.uk/ Jest to strona skierowana do Polaków mieszkających w Anglii. Możemy na niej znaleźć różne ogłoszenia, w tym ogłoszenia o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×