Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pedorita

Polacy w Hiszpanii

Polecane posty

Gość Pedorita

Wszystkie tematy dotycza w wiekszosci ludzi zamieszkujacych UK lub Irlandie. Czy jest ktos oprucz mnie z Hiszpanii? jak wam sie zyje w tym kraju? Mam wrazenie czasem ze jestem jedyna, ja jestem w polnocnej czesci Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba jedyna jestes
w chiszpani. Pracujesz ??? Chiszpanie znam tylko z urlopow, nie ma tam pewnie polakow, bo zarobki sa niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
na kafeterii chyba tak... ale nie wszyscy wyjezdzaja tylko dla zarobkow przeciez. ja jestem z milosci... ale jestem w polnocnej hiszpanii , i chyba jestem tu jedyna Polka . narazie nie pracuje, ucze sie jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senorita666666666666
hola yo tambien vivo en spana en Madrid :) con mi marido:) i jak ci sie tu podoba i jak idzie nauka jezyka gdzie mieszkasz ja wyjechalam tu znajac podstawy hiszp. ale okazalo sie ze oni tu tak napieprzaja ze moja nauka w polsce nic nie dala.. jak ci się uklada z hiszpanem bo ja czasem mam swojego dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) my z chłopakiem chcemy zamieszkać w hiszpanii ale to za jakiś czas. piekny kraj :) piszcie jak wam tak sie zyje?::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
Hey! Nareszcie ktoś :) ja mieszkam w stolicy regionu La Rioja, Logrono. Najmniejszy region Hiszpanii , gdzie wszyscy dosłownie zajmują się uprawa winigron albo produkcja wina Kraj uwielbiam, kulturę, pogodę, jedzenie. Wszystko jest super jakbym tylko język dobrze znała. Tutaj z anielskim nic nie wskurasz... Jestem na kursach i uczę się intesywnie, bo zaczyna mi się nudzić nic nierobieniem. Z moim hiszpanen super, ale tez mam już dość! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba jedyna jestes
Co w tych hiszpanach takiego denerwujacego ??? Religie i kulture maja taka jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
JA JESTEM Z HISZPANI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
uwielbiam ich jezyk ,pogode ,podejscie do zycia,i jedzonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Hiszpanii od prawie 7iu lat, nie pracuję bo się uczę, mieszkam w jednym z miasteczek przynależących do Alicante. w tym roku zjeżdżam do PL na stałe, mam chłopaka i nie chcemy tu żyć (ciągnie nas do ojczyzny, rodziny), poza tym w tym kryzysie.. bywa że cholernie trudno się żyje. Jesli chodzi o polaków to w moich okolicach jest ich tu sporo ale lepiej jest się z nimi nie zadawać, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jedyna jestes- hiszpanie (faceci) baaaaaaaardzo różnią się od naszych polskich panów ;] moja mama mówi że nie ma porównania między traktującym kobietę hiszpanem a polakiem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się pytam
A jaką pracę wykonują najczęściej Polacy w Hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca polaków w hiszp.? z tego co się wokół mnie dzieje to warsztaty samochodowe, fabryki, bary i sprzątanie po domach, każdy żyje jak potrafi. ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się pytam
czyli nic ciekawego... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
tak teraz kryzys i ciezko naprawde o prace ale ja juz zyje tu 16 lat i moge powiedziec ze to byly najpiekniejsze lata mego zycia spedzone tutaj ....i co do polakow -sa zli i dobrzy jak ludzie z innych panstw ,zalezy na jakiego polaka trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się pytam
Kryzys jest wszędzie w UK nadal, w PL też, no i właśnie w Hiszpanii, ogólnie ciężko i lipa, jedynie chociaż klimat w Hiszpanii lepszy. Jedynie urlop tam spędziłam, ale języka nie znam, więc raczej się nie przeprowadzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja mieszkałem w Hiszpanii 3 i pół roku,było zajebiście,ale jeśli ktoś myśli o mieszkaniu w Hiszpanii i odkładaniu pieniędzy to niech zapomni.Cudowne miejsce ale tylko do poznania języka,imprezowania,poznania innej kultury ale nie do robienia kasy.Mieszkałem pod Madrytem w miasteczku ok.180 tyś miesz. i mieszkało tam podobno z 5 tyś polaków,tak słyszałem w telewizji ale nigdy nie liczyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jasne ze w Hiszpanii
fortuny sie nie zarobi . Ale ile przecietnie mozna tam zarobic na miesiac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i autorka tematu
Pedorita , doczekala sie odpowiedzi. Piszcie wiecej , bo mnie tez interesuje ten kraj. Co prawda mniej pieniedzy, ale fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla Alex
Mieszkam na Mallorce, pracuje w pabie, ale jest ciezko, licze ze od maja sie rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiktoria1651
hej ja mieszkam w hiszpani od miesiaca dokladnie w deni zanm bardzo malo osob jak I prace mam dorywcza chcialabym kogos poznac moze jest ktos z tego miasta lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
hey a gdzie to jest??? ja tez zadnych polakow tu nie znam, ale ja jestem w malo znanym regionie. La Rioja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
a jest tos w zwiazku z hiszpanem /hiszpanka?? jak wam sie zyje?? ja osobiscie jestem bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azezam
hej jest tu jeszcze ktos??? ja tez mieszkam w Hiszpanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
hey hey , no ja jestem. a skad dokladnie?? jaki region??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,rowniez jestem z Hiszpanii a dokladnie z Asturias.Jezeli tez ktos jest z Asturias to niech napisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepita
hej ja mieszkam ze swoja rodzinką w okolicy Madrytu,jeżeli ktoś też tam mieszka napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka123 Asturias.. przepiekne miejsce, jestem zakochana w tym regionie,:)) a gdzie dokladnie?? ja jestem w La Rioja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej j aprzebywam na Wyspach Kanaryjskich jest ciężko bo jest kryzys ale wole ten kryzys niz nasz w Polsce... inni ludzie inne zycie bardziej spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×