Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POLACY W UK APEL

Polecane posty

Gość gość

DO WSZYSTKICH POLAKOW W UK! +++ UCZCIE SIE ANGIELSKIEGO +++ x nawet nie wiecie jak to razi w uszy kiedy przychodzi do mnie taki cebulaczek I nawet slowa nie umie wyksztusic. Ani me ani be ani kukuryku. albo najlepszy sa ci ktorzy przytakuja ciagle ' yes yes ' a tak naprawde nie rozumieja co mowie, tylko przytakuja zeby na glupa nie wyjsc. Ale wychodza, bo po chwili jak zadaje pytanie to ta chwila konsternacji jest bardzo smieszna. UCZCIE SIE ANGIELSKIEGO NIEUKI, NAJGORSZE CO MOZE BYC TO MIESZKAC W OBCYM KRAJU I NIE UMIEC MOWIC W TYM JEZYKU. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z kim masz do czynienia, ale wszyscy w moim srodowisku znaja angielski biegle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi pacjenci niestety wiekszosc z nich nawet slowa nie umie powiedziec. a wierzcie mi, nie mowimy jakims trudnym angielskim. wiecie jak ktos nie umie nawet swojego adresu wypowiedziec czy numeru telefonu to juz dla mnie dno. a potem cebulaki sie dziwia czemu ktos jest dla nich niemily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis juz nie ma potrzeby wyjezdzac i gnic na pokoiku w uk. Miliony Polaków jest w kraju i mają się dobrze. Wszytsko tansze. Pracodawcy biją sie o pracownikow. Ludzie są bogaci a wy zawistne emigrancki polaczki nie możecie tego stawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagrzybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci wspolczuje, ze masz z takimi niemotkami do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×