Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy25

Polacy z Doncaster

Polecane posty

Gość tommy25

Kazdy kto byl w Doncaster wie ze mieszka tu strasznie duzo polakow, sam siedze tu juz 6 miesiecy i ostatnio stracilem prace. Moze ktos podzieli sie wiadomosciami na temat agencji rekrutacyjnych dzialajacych w miescie. Ostatnio pracowalem dla provisty i sam nie mialem powodow do narzekan (ani razu mnie nie okradli!!!) to slyszalem ze robia niezle przekrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznietobywa
no wlasnie Polacy z Doncaster, gdzie pracujecie, jak Wam sie podoba miasto i zycie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w Nexcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doncaster...podoba mi się to miasto.Najbardziej rynek, gdzie można kupić wszystkie warzywa, owoce i inne produkty.Ogólnie nie jest źle. Oczywiście zależy kto czego oczekuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy
Polacy pracują w B@Q albo tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Tomus, to ty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
a gdzie znajduje sie BQ, chcialbym, tam pracowac, slyszalem ze tam na miejscu jest agencja ktora rekrutuje, ktos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
A jak dostać się do pracy dla tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
Top Gear Recruitment 78 Northgate, Wakefield WF1 3AY West Yorkshire tu masz adres agencji, ktora rekrutuje do pracy w magazynach tesco, a wiesz ktos o rekrutacji do BQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Dzięki wielkie:) Jeżeli chodzi o rekrutację do BQ, to na razie nie wiem nic, ale jest szansa, że się czegoś dowiem, bo dzisiaj kumpel miał być na spotkaniu. Jak coś to dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy25
Witam wszystkich bezrobotnych polakow w Doncaster (czesc z was pewnie stracila robote pracujac w pioneer), sam tez ostatnio zatrudnilem sie w B&Q tyle ze przez agencje adecco. Pracuje na zmianie nocnej. doncaster0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
A inna część straciła posadkę w Nexcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy
Numer do B@Q 1302723162 Agencja Adecco nie znam adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queer
Jak narazie to w Tesco Doncaster rządzą Słowacy i ich agencja Bran, ludzie z Top gear ostatnio nie pracowali tydzień, a szczęściarze ww agencji 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
a moze wiecie jak dostac sie do nexta, moze mi ktos przyblizy jak wyglada tam praca, wiem ze jest linia rekrutacyjna na ktora sie dzwoni, ale juz od pol roku wlacza sie automatyczna sekretarka przekazujac info ze nie przyjmuja nikogo, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
czy---- dowiedzial sie czegos ten twoj kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Wiem tylko tyle, że nic nie wyszło z tego spotkania. Nic więcej nie wiem i już się pewnie nie dowiem, bo wrócił do kraju:( Ktoś podał numer telefonu do agencji, która rekrutuje do B@Q, więc może spróbuj. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka23
Witam wszystkich,jestem mamą dwóletniego Davida i chętnie zaopiekuje się jeszcze jednym maluszkiem.Mam 23 lata w Doncaster mieszkam od pazdziernika 2004,w Polsce przez dwa lata zajmowalam sie niepełnosprawnym chłopcem(posiadam świadectwo pracy),dobrze mówie po angielsku.jeśli szukasz opiekunki dla swojego maluszka skontaktuj sie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
Tak na marginesie... Z osiem lat temu w Doncaster duzy skok w przypadkach infekcji HIV. Serio. Jakis dyskotekowy Adonis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka23
cale szczescie ze mnie tu wtedy nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
No ale HIV to nie katar. Po tygodniu nie zanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka23
nie mam na tyle blizkich kontaktów z nikim to tu mieszka tak dlugo!!a wlasciwie to bliski kontakt mam tylko z mężem,a on tylko ze mną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaa0901
czesc ja mam troszke inne pytanie a mianowicie chodzi mi o mlode mamy gdzie pracujecie w doncaster i jak wam sie udaje pogodzic prace i wychowanie malego dziecka a moze ktos ma ochote sie zaprzyjaznic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankp
Mam pytanie - czy ktos wie czy w Doncaster lub okolicach jest polski lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania_balby
Witam serdecznie rodziców. Jeśli potrzebują państwo opieki dla swojej pociechy to trafiliście państwo na właściwą osobę. Jestem odpowiedzialną dysponującą czasem osobą, która szybko i łatwo nawiązuje dobry kontakt z dziećmi nie zależnie od wieku. W razie jakich kolwiek pytań prosze o kontakt pod numer 0782600760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z doncaster
ile za godzine bierzesz za opieke nad 2 letnim dzieckiem bo chcialabym pojsc do pracy wiecc narazie chce sie tylko zorientowac jakie sa ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania_balby
u mnie to 3-4 Ł na godzine zeleżne od tego ile to godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitwa o Anglie 2010
All info : http://bitwaoanglie2010.republika.pl/ Zdobądz tytuł Najlepszy Polski MC w Anglii. Bitwa o Anglie 2010 w Doncaster jest pierwszą edycją, którą mamy zamiar powtarzać co roku. Bitwa bedzie składać się na eliminacje ( każdy zawodnik po 1min. na wylosowany temat ) po której jurry wybierze najlepszych zawodników do finału. Dla Najlepszego Polskiego MC w Anglii przewidziana jest nagroda pieniężna. Impreza odbędzie się 06 lutego 2010 Start 21:00 Po finale Bitwy o Anglie odbedzie sie koncert Trójmiejskiego sqadu PDS promujacego nową płyte "Poczuj Odmiane" ZASADY: 1. Gotowość do startu w eliminacjach należy zgłosić na godzine przed startem eliminacji oraz należy umiescić oplate wysokosci 5 GBP. 2. Każdy zawodnik musi miec ukonczone 16 lat. 3. Organizatorzy zastrzegaja sobie do zmiany terminu imprezy. Start Imprezy 06 Luty 2010 21:00 MIEJSCE: Kuchnia Polska Doncaster 1 Sunny Bar Organizator: Rafał Ostanin 07536004078 djversus@o2.pl Menager Kuchni Polskiej Oraz współorganizator Miłosz Rerng 07534227690 All info : http://bitwaoanglie2010.republika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hair Extensions
PROFESJONALNE PRZEDLUZANIE I ZAGESZCZANIE WLOSOW!!! O MNIE: Jestem dyplomowaną stylistką w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów, posiadam certyfikat polski oraz brytyjski. Szkoliłam się w renomowanej szkole w Krakowie. 07917284748 Trochę o włosach: Do przedłużania i zagęszczania można użyć włosów sztucznych lub naturalnych. Zaletą tych naturalnych włosów jest to iż maja identyczną strukture do naszych dzieki czemu idealnie komponuja się z nasza fryzura osiągając bardzo naturalny efekt.Włosy do przedłużania przechodzą długi proces zanim powstaną z nich specjalnie przygotowane pasma : poddawane są odpowiednim obróbkom, wielokrotnie czesane, myte, suszone i znów czesane, aż do momentu uzyskania pięknych, błyszczących pasm. Następnym etapem jest pozbywanie się z włosów ich naturalnego pigmentu. Robi się to stopniowo, specjalnymi środkami tak, aby nie zniszczyć ich struktury. Trwa to nawet kilka tygodni, po czym barwi się włosy na przeróżne kolory. Włosy na których pracuję to włosy w 100 procentach naturalne Remy. Zaletą włosów naturalnych które używam do przedłużania jest to że się nie plączą („tangle free”), są miękkie i delikatne w dotyku, są podatne na modelowanie-falowanie i można jest prostować oraz farbować. Trzeba jednak pamiętać że żeby włosy były cały czas w dobrej kondycji trzeba je odpowiednio pielęgnować i odżywiać tak jak nasze własne a nawet bardziej. Każda klientka otrzymuje ode mnie instrukcję pielęgnacji włosów przedłużanych po zabiegu. METODY JAKIMI PRZEDLUZAM WLOSY: Metoda keratynowa: Zalecana do słabych, cienkich i kruchych włosów. Keratyna jest naturalnym składnikiem naszych paznokci, włosów i skóry dzięki czemu materiał łączenia włosów jest całkowicie naturalny. Pasemka włosów są łączone z naszymi łuską keratynową która pod wpływem ciepła zgrzewarki zamyka się tworząc cienki i delikatny zgrzew. Jest to metoda zaliczana do najbardziej trwałych, dająca duży komfort w noszeniu, łączenia są delikatne a sam zgrzew niewidoczny w kolorze włosów. Przy tej metodzie ilość doczepionych włosów może być nieokreślona. Można osiągnąć taki efekt końcowy jaki sobie zażyczysz. Po ok. 3-5 miesiącach noszenia, zdejmuje się pasemka specjalnym płynem, który również nie ma wpływu na jakość i stan włosów naturalnych. Metoda Micro-rings: Jest metoda łączenia włosów na zimno za pomocą małych metalowych obrączek – micro-ringów wypełnianych w środku silikonem który chroni nasz włos przed przecinaniem. Zaletą tej metody jest możliwość podciągnięcia obrączek gdy odrost robi się duży jednak ma to sens przy włosach bardzo wysokiej jakości które można nosić nawet do 2 lat(włosy słowiańskie). Z tej metody nie mogą skorzystać osoby uczulone na nikiel. Metoda ultradźwiękowa - najnowsza na rynku! To metoda podobna do keratynowej z tą różnicą że łuska keratyny jest rozpuszczana za pomocą ultradźwięku jednak bez użycia ciepła- jest to najzdrowsza metoda dla włosów. Łączenia są płaskie, ledwo wyczuwalne co daje duży komfort w noszeniu a zgrzewy są bardzo trwałe. Ultradźwięki cieszą się coraz większym zastosowaniem na rynku kosmetycznym i zyskują coraz więcej zadowolonych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×