Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anetucha123456

Polacy z Purfleet/Grays

Polecane posty

Hej, ja i moj chlopak szukamy polskich znajomych w naszej okolicy :) mieszkamy w Purfleet i na codzien slyszymy mnostwo polakow ale ja nie mam odwagi zagadac a on jest anglikiem ale bardzo lubi polakow ;) wlasciwie to on naciska zebym poszukala kogos w internecie z kim moglibysmy isc do pubu w sobotnie wieczory, albo zaprzyjaznic sie i pomagac nawzajem ;) my oczekujemy coreczki, za 4 tygodnie mam termin, takze pary z dziecmi jak najbardziej mile widziane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super
Jak widać żaden Polak nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
mieszkam niedaleko was, ale nie szukam znajomych, wszystkie znajomości kończyły się porażką - nie mniej was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczka26
Hej rowniez szukam mam z dziecmi w okolicach Grays Mam 11miesieczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochrona czereśni
- Czy słyszałeś o blondynce, która powiedziała, że zrobi wszystko by mieć to futro? - Teraz nie może go zapiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczka26
Witam, ja rowniez szukam mam z dziecmi z okolic grays Mam 11miesieczna coreczke I niestety niewiele znajomych mam z maluszkami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacia210
witam jestem mama 7letniego chłopca również szukam mam z grays która lubi spacerować i miło spędzac czas. piszcie na email jesli chcecie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazgrays
również mieszkamy w Grays mam 2 dzieci dużego syna i 3 letnią córkę, również chętnie poznam inne mamy i nie tylko mamy, ogólnie koleżanki w Grays, ja już jestem trochę starszą mama mam daleko po trzydziestce ale w Grays nie mam wielu znajomych, może jakieś wspólne spotkanie w określonym miejscu umówimy sobie, jest tu plac zabaw na plaży możemy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mieszkam od niedawna w Grays i jakos nie mam polskich znajomych. Zauwazylam ze Polacy reaguja tu jakos nerwowo jak sie do nich odezwie po polsku.... Wlosi, Portuglaczycy itd potrafia sie wspierac i trzymac razem a Polacy jak zawsze... Mam dwojke maluchow. 22 miesieczna coreczke i 8 miesiecznego synka. Z checia spotkam sie na spacer czy kawe z innymi mamami choc niekoniecznie z mamami :) Mam 36 lat i puki co duzo wolnego czasu na macierzynskim :) moj email: acnf1976@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, od niedawna mieszkam w Grays mam 3 letniego synka. Chetnie poznam Mamy na wspolne spacery czy kawke. Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mieszkam w Grays i jestem mama prawie 3 letniego chlopca i niedlugo zostane mama poraz drugi,chetnie poznam mamy lecz nie koniecznie mamy z Grays i okolic. O kontakt prosze na email magdalena_ewelina@live.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chcecie się poznawać z innymi matkami? żeby sobie potem na wzajem tyłki obrabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra11372
Witam, ja rowniez chetnie poznam mlode mamy w Grays i okolicach. Lata dzien zostane mama pierwszego dziecka. Zainteresowane prosze o kontakt: sandra.glogowska@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 21:14 pytanie i z ust wyjelas ;) Ja juz zakonczylam dawno poszukiwania polskich mam. Nie warto. Bratam sie z innymi nacjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem z Purfleetu. Piszcie śmiało. Mój adres renia200@onet.eu. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem z Chafford kolo Grays jesli ktos ma ochote to chetnie sie spotkam pogadac itp:-)34lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie mlode mamy. z ogromna przyjemnoscia poznam swiezo upieczone mamuski z Purfleet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Nie masz od kogo kasy pozyczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ogromna przyjemnoscia to pewnie zaroochasz ku/tafonie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×