Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy za granicą uważani są raczej za bydło

Polecane posty

Gość gość

z zacofanej wschodniej europy, są wyjątki ale w większości to trafne określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to rozwiniety kraj a anglia to region. Mamy w PL piekniejsze domy niz w twoim obeszczanym uk. I kto tu jest zacofany cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe. Sołtys ci powiedział? No tak, on wie, bo na zebrania rady gminy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej spotkałem się z tym że ludzi traktują indywidualnie. Jeżeli ktoś zachowuje się jak bydło to tak jest traktowany. Nie dla każdego narodowość jest decydującym czynnikiem. Stereotypy są, oczywiście, ale to nie Polska wieś gdzie mentalność rodem z lat 50tych- osądzać kogoś bez poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno prawda! Kłamiesz. My Brytyjczycy dobrze wiemy jakie z was są gagatki. Traktujemy was tak jak na to zasługujecie. Ani lepiej ani gorzej niż innych ciapatych. Dla nas Nie ma różnicy czy pochodzicie z PL czy np Z Bangala Deshu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest pelna kultura. W autobusie wszyscy siedza i sie grzecznie zachowuja. Nie to co w uk gdzie ludzie zachowuja sie jak bydło w restauracji. Co za dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×