Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ????!!!!

Polak z Anigelka ?

Polecane posty

Gość ????!!!!

Witam kochane ! Siedze w uk juz ponad 4 lata ale nigdy nie widzialam zwiazku Polaka z Angielka ,czemu ? Moze to zwykly pech i tych zwiazkow jest calkiem sporo ale ja ich nie zauwazam czy po prostu jest cos w naszaych chlopakach co odrzuca ich od angielek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadadad
biedaki sa, to, co sie dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ci odpowiem
Faceci nie zwracaja uwagi na inteligencję czy poziom języka, więc taka zwykła blond polka która sie trochę pomizdrzy do anglika ma szansę na związek z nim. Z paniami już nie jest tak łatwo. Polak (nawet jeśli trafi na Angielke która jest ładna) myśli że nie ma szans, nawet jak jest na poziomie to miałaby naprawdę się wybić ponad tłum przebojowych, super ubranych anglików. Nie ma cyca tak jak polki żeby zamachac przed oczami i od razu oczarowac płeć przeciwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimo denima
Nasi panowie zyja w swoim wlasnym troche zacofanym swiecie na ogol. Nie spotyka sie tak wielu fajnie ubranych, wyluzowanych Polakow (choc zdarzaja sie, ale niestety rzadko). Polacy sa tradycjanolistami i szukaja kury domowej, ktora by im sprzatala, gotowala, byla super laska a na dodatek dziewica. Angileki sa zbyt leniwe i wyzwolone by sie wiazac z takimi ograniczonymi facetami, na doatek dukajacymi po angielsku i wygladajacymi jak Anglicy wygladali w latach 90-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny wuj
bo polscy faceci nie sa jak polskie kobiety ze sypiaja z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Bo Polacy lubią Słowianki, żona Polka to jest to do czego dążymy :). Mało który Polak biega za ciapatą lub za czikitą, coś jest na rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimo denima
Polscy faceci chetnie by sypiali z byle kim tylko ze niestety nikt nie chce z nimi sypiac. Co do kobiet to polskie kobiety sa bardziej rodzinne, dosyc atrakcyjne i mniej rozwydzrone niz Angielki, wiec cudzoziemcy na ogol sa zachwyceni. Choc oczywiscie to uogolnianie, bo znam rozwydrzone Polki i mile Brytyjki. Sama mam chlopaka Brytyjczyka i on mowi, ze ja w porownaniu do jego bylych dziewczyn jestem aniolem i ze juz by sie nie zwiazal z Angielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhjhhj
ja znam Polaka który jest z Angielka, oboje sa naukowcami:P swoja droga ze zwiazkami Polka-Anglik wbrew pozorom tez nie jest tak wspaniale;) nie jedna która sama siebie i innych przekonuje ze "jest z Anglikiem" w rzeczywistosci jest z kolorowym emigrantem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka_z_forum22
Bo Polak kojarzy się jako taki chłop ze wsi, typowy wieśniak. Nie ma się co dziwić, że zagraniczne nie chcą ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tondzior
wiekszosc Polaków ma za małe jaja na angielki i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Oooo wypraszam sobie, jestem wysokim, dobrze zbudowanym blondynem. Pamiętam jak wyglądał czas jaki spędziłem pracując w Hiszpanii. Tamtejsze kobiety pociągała egzotyka mojej urody, często się uśmiechały na ulicy, zagadywały, chodziłem z nimi na spotkania ale niestety ... wolę słowianki i tak już zostanie:). Inny przykład ostatnio mam dość natarczywą hmmm adoratorkę, Turczynkę z Erassmusa,więc proszę mi nie wmawiać, ze inne nas Polaków nie chcą, bo tak nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tondzior
ta tak se tłumacz jaja to tez to co ma sie w głowie, pewnie, że jak sie nie ma charakteru to mozna zwrócić uwagę tylko zahukanej słowianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tondzior
nie chce generalizowac ale słowianki często to właśnie takie zahukane babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos zna pare gdzie oboje sa naukowcami, no wlasnie, facet na pewno jako tako ustawiony, inteligentny a tego brakuje wsrod polskiej emigracji. kobiety szukaja stabilizacji i bezpieczenstwa a emigrant bez niczego, bez rodziny, a do tego z wiadrem frustracji w sobie nie jest zbyt atrakcyjny dla brytyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tondzior
Plenerowa Żona osoba z twojego opisu nie jest atrakcyjna dla nikogo ale prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie, a jak wiadomo z niejednej przyjaźni wyrosła miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w polsce taki to jeszcze sobie daje rade - zna perfekcyjnie jezyk wlasnego kraju no i jest jeszcze rodzina na miejscu. a na emigracji nie ma juz wogole nic czego mozna bylo by sie uczpic, a wiazanie sie z kims kto ledwo co duka po angielsku i jego praca ograniczna sie do przewalania skrzyn na magazynie zeby po pracy wrocic do wynajmowanego w 5 mieszkania to po prostu wstyd. jeszcze najweiecej szans maja faceci ktorzy perfekcyjnie znaja jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kolesia
co byl z niejedna brytyjka, teraz nie mam z nim kontaktu ale powodzenie mial w uk.ja sama jestem zona brytyjczyka..prawda ze brytyjki sa inne i ciezkie byly poczatki, roznica kultur itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie zauwazam tych roznic kulturowych o ktorych niejednokrotnie tu wspominacie.. albo one sa tak nieznaczne ze po prosu nie zauwazalne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimo denima
pOlscy panowie maja takze wygorowane wymagania, a brytyjki sa na to zbyt wyzwolone, to one lubia miec faceta, ktory im gotuje, pierze i opiekuje sie dziecmi a nie na odwrot. Ktos napisal, ze Slowianki sa zahukane, to prawda, my jestesmy takie troche pipki, ktore przez lata byly uczone, ze nalezy byc dobra matka i zona, bo inaczej nikt nas nie zechce. cHoc oczywiscie to generalizacja, bo sa rozni ludzie i dziewczyny, ktore dobrze znaja jezyk i obracaja sie wsrod cudzoziemcow (nie mowie tu o chavsach z fabryk) maja troche inny swiatopoglad niz ich rodaczki, ktore przyjechaly do Uk z Polakami, obracaja sie wsrod Polakow i w sumie nie za bardzo znaja kulture kraju, w ktorym mieszkaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
Polak z Angielką to może i sypia, ale związku nie tworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezz
do mental cut Polak CHCIALBY sypiac z Angielka... czarna, zolta, ciapata, arabka..... ale to tylko fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaaaa
Ja jedynie znam facetów że wschodniej Europy którzy masowo wiążą się z Brazylijkami. Piękne kobiety i aż trudno uwierzyć że chcą faceta z którym się nie idzie pozrozumiec (one dukaja coś po angielsku, faceci coś tam ledwo też). I co się potem okazuje? Że chcą się z nimi żenić dla wizy. Ile ja już takich zlamanych polskich serc widziałam? A nasi panowie wyobrażają sobie niewiadomo co... A te laski ich wykorzystują bo seks w takich związkach też zadko kiedy jest. Nie wiem na co oni liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tired pony
Ah masz! Miałam właśnie pisać o Brazylikach :D mój obecny był z 3 ema. I zawsze jak o nich wspomina to jakby się chwalił że takie go chciały. Oczywiście dumny jak paw. A co się okazało? Jedna z nich traktowała go jak maszynę so seksu ( a w tym samym czasie jeszcze kilku innych, w tym swojego męża :p ) a 2 pozostałe chciały brać ślub szybko żeby tylko móc zostać w Londynie. On tego nie powiedział,, jedynie jego siostra się wygadala i kumple...nadal utrzymuje że byli wzajemnie zakochani...a prawda jest taka że nasi nie mają szans. Biedaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Apasz24
nie zmyslaj chlopczyku, chyba, ze jestes muslim... to masz szanse na taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tired pony
Ja myślę że apasz nie kłamie. Blondyni maja powodzenie, tylko trzeba się dobrze prezentować, tylko nieliczni Polacy mogą się tym pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie znam zadnego Polaka ktory byl lub jest z Angielka...za to z latynoskami jest kilku, niestety z tych powodow opisanych wyzej. Seks za wize i fikcyjny slub ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co komu Angielka? Naprawde nie rozumiem tego zachwytu?? Po co komu pustak, najczesciej z nadwaga, ktorej jedyna robota w kuchni konczy sie na wrzuceniu do mikrofali "ready meals" i odgrzaniu oraz chlaniem w kazde weekendy? Angielki sa tak puste i glupie, ze naprawde, nie ma sie czym zachwycac. Polscy panowie, to dobrze, ze one was nie chca! Nie ma czego zalowac. Po co sobie zepsuc zycie z leniwa baba? I uwaga, nie mowie tylko po to, ze kobieta powinna tylko siedziec przy garach i gotowac dla meza. Ale to co reprezentuja soba Angielki to przewyzsza wszystkie inne kobiety. Macie piekne Polki, wiec po co wam jakies takie "uzywane" od wielu wielu lat przez xxx partnerow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam 1 polaka z brytyjka. on pracowal ze mna w fabryce, a ona nawet przy kasie. obaj mlodzi, hajtneli sie. nie wiem on kaleczy jezyk, ale jakos tam sobie zyja. ona go wyrwala. na pewno ciezko jest w takim zwiazku, bo to facet jest pod ogromna presja. jako emigrant musi miec wiecej do zaoferowania niz miejscowy. zw. z angielka, to jest naprawde fajne, ale psychicznie trzeba duzo wytrzymac. ciezko o te lepsze, bo zarywaja glownie te, co sa puszczalskie, albo zaniedbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairy --> strasznie generalizujesz. podam ci przyklad mojej tesciowej - 54 lata, atrakcyjna, szczupla, elegancka, silowania 2 razy w tygodniu, wlasnie w zeszlym tygodniu zaczela lekcje karate, swietnie gotuje domowe dania (codziennie), zarabia 25 funtow na godzine (w szkolnictwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×