Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w koncu jak to jest czy

POLKI maja powodzenie za granicą lub czy podobaja sie obcokrajowcom?

Polecane posty

Gość w koncu jak to jest czy

Ciekawi mnie gdzie Polki maja najwieksze powodzenie w jakich krajach ? Czy zwiazki z obcokrajowcami są w wiekszej mierze udane i trwałe czy jednak w wiekszosci to przelotne znajomości? Jakie macie spostrzeżenia? Ujawnie ze interesuje mnie problematyka związkow i małżenstw mieszanych z socjologicznej strony. Czy podobaja sie na wieksza skale rdzennym obywatelom państw do których Polki emigrują czy moze bardziej cudzoziemcom przebywającym poza swoim krajem np. Hiszpanie, Grecy w Anglii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu pytanie
Jesli Polka jest ladna to sie podoba, a jesli nie grzeszy uroda to nie bardzo. Przeciez nie kazda Polka wyglada tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik Z 13 GO.
tak ale jest tak ze obcokrajowcy zabieraja nam nawet i te bez urody!!!!!!!!!wlochy,hiszpanie i niemcy--------ODDOJCIE NIM NASZE DZIEWKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu pytanie
To raczej chodzi o to, ze cudzoziemcy generalnie nie sa tak krytyczni w stosunku do kobiet jak Polacy. Wam sie zawsze cos nie podoba. Ale to nie dotyczy tylko Polek, za granica z latwoscia spotkasz pary: on przystojny, ona przygrubawa i tam nawet nikt nie pomysli o niej "gruba" ani sie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu jak to jest czy
chyba tez chodzi o to ze Polacy są bardziej niesmiali, troche tacy sztywni jak chodzi o zachowanie zreszta znam przypadek ze facetowi podobała sie kobieta i krążył krecił sie koło niej w pracy jak kot koło miski gorącego mleka ale nic konkretnego nie dal znac nie umówił sie i ta dziewczyna w koncu sama znalazła sobie innego, bo ile można czekac?? - takich przypadków jest pełno u nas w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajta 33
jak tak dalej bedzie to po polkach niepozostanie ani sladu BO POLACY NIE UMIEJA SZANOWAC TO CO MAJA (chlopcy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki cudzoziemcom sie generalnie podobaja :D - cudzoziemcy Polkom nie zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore niestety sa latwowierne i pozniej cierpia, bo obcokrajowcy to nie tylko piekne komplementy, ktore zapowiadaja radosne zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freckles4
Faceci w Polsce sa tacy krytyczni w stosunku do kobiet, bo maja straszne kompleksy i aby poprawic sobie samopoczucie musza zjechac kazda babke i znalezc w niej cos brzydkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z powyzszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal
dobre to powyzej. ale wypraszam sobie zniewazenie pan !!! ja w primarku kupuje ciuchy tylko dla dzieci ! moje ciuchy to karen millen, diesel, benetton, itp. nie oszczedzam zbyt duzo, wole ciuchy i restauracje ! co do polakow- zgadzam sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieli
dodac, ze flaszke z tesco za 5 funtow w butelce jak po occie wypijaja kazdego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz obcokrajowca,przyjedz do wloch,tu jest wielu chetnych na ladne dziewczyny.Osobiscie jestem z polakiem i nie zaluje,bo wlosi dla mnie nie sa do konca normalni:jedzenie,pilka,jedzenie,gadanie o tym ile to oni moga,wogóle zamkniety swiat w sobie.oczywiscie sa wyjatki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania bania
uffffffffff.ale tak czy siak to niema to jak polacy!!!!!!!!tacy z doswiadczeniem zyciowym, a nie malolat co gania po dyskotekach.to mowie wam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yono
a ja jestem z japonczykiem... to najwspanialszy mezczyzna jakiegokolwiek w zyciu spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myśle że...
myśle że obcokrajowcy maja obraz Polki ktora posprzata, ugotuje, upierze i sie zajmie wszystkim :( niestety takie maja o nas zdanie że jesteśmy tylko dobrymi kurami domowymi, ktore bedą siedziec jak te myszki-cichutko i grzecznie! I wiekszosc moich kolezanek ktore zyja z obcokrajowcami tak wlasnie ma! a od obcokrajowcow tez slysze ze podobno zona polka to skarb bo wszystko robi :( cholera jasna niewolnictwo XXI wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna333
Zastanawiam sie tylko, jakie Polki maja powodzenie u obcokrajowcow i jakie sa uwazane za piekne. Za granice wyjezdzaja dwa rodzaje kobiet: tzw. pinklasie, czyli tipsy, kolorowe skape ciuszki, solarium, tona makijazu(czesto mozna takie we Wloszech spotkac) i normalne kobiety. "Normalnymi" nazywam ladne dziewczyny, delikatnie sie malujace, majace gust, ubierajace sie gustownie ale niewyzywajaco. No i wlasnie zastanawiam sie, ktore kobiety obcokrajowcy maja na mysli mowiac, ze jestesmy piekne...Obawiam sie, ze chyba maja na mysli ten pierwszy rodzaj kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jaki kto ma gust, zrozumcie w koncu, ze w kazdym kraju sa zule, dresiarze, klasa srednia, biedna, zamozna, intelektualisci, artysci... a poza tym jeszcze kazdy ma swoj indywidualny gust. Poza tym w takich krajach jak Wielka Brytania, Hiszpania czy Francja mieszkaja ludzie z calego swiata! Kazdemu podoba sie cos innego. (O tej slawie Polek to tak naprawde nigdy nie slyszalam za granica, jedynie w Polsce ;)) Poza tym uswiadomcie sobie, ze swiat nie zna Polski, nie wie o nas nic. Znaja nas najblizsi sasiedzi, kojarza ci dalsi Europejczycy, ale reszta kontynentow ma o nas takie pojecie jak my o Hondurasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do normalna333
i tu cie zdziwie bo tym szkotom ktorych znam podobaja sie jak je nazwalas "normalne Polki" czyli bez zbytniego makijazu czy dziwnych ciuszkow. Ale chyba pewne rzeczy podobaja sie wszystkim mezczyznom - jak spodniczki mini czy ladne, dlugie wlosy i usmiech na twarzy. Znam wielu Brytyjczykow i wszscy, ktorzy pracuja z Polakami uwazaja nas za bardzo sypmatyczne (wiekszosc czesto sie usmiecha ) i potrafiace kokietowac i flirtowac kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
pewnie ze lubia Polki,a kto nie lubi latwych dziewczyn?? Na zone tez sie nadaje,posprzata ,ugotuje,za duzo sie nie bedzie buntowac. Polce latwo zaimponowac,byle ciapak czy turek z 10 letnim samochodem i mieszkaniem od panstwa bedzie lepszy od Polaka. Wiem ze troche uogalniam,nie wszystkie kobiety takie sa ale wiekszosc niestety tak sie zachowuje.Nie mowie tez Polacy sa lepsi,tez czasami sie mozna wstydzic za naszych chlopakow.Sam jestem juz wiele lat w zwiazku z "nie Polka" i obsurwujac rozne narodowosci stwierddzam ze proporcja szmat do normalnych dziewczyn wszedzie wyglada podobnie z tym ze tak angielka czy niemka to da facetowi dla sportu a nasza widzi w tym jakis tam cel materialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike
ja od Anglika slyszalam ze Polki sa lepsze od Angielek.A najlepsze jest to ze jego dziewczyna Polka, nie jest ani ladna ani zadbana, wychodzi z dziewczynami do singles clubu czasami, nie gotuje, ma balagan w domu. Sama nie wiem o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centralparkwest
Cudzioziemcy imponuja Polkom, bo wyrazenie kultura osobista nie jest im obce, nie sa zakompleksieni wiec nie musza obrazac i krytykowac innych, aby poprawic sobie samopoczucie, szanuja swoje kobiety i przerastaja Polakow prawie we wszystkim. Ale mowcie sobie dalej, ze Polki sa latwie, przeciez tak jest wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Londynie i zauwaz ze Angole i wiele innych nacji nie przepuszczaja kobiet w drzwiach. Albo kiedy jakas para schodzi z góry autobusu, to czesto to wlsnie facet pierwszy schodzi ;-) I nie jest Polakiem zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllllllka
prawd jest kilka 1) mowi sama za siebie cytuje =wspanialych polskich mezczyzn gustowny facet Ubiór polki ? Tandetne baleriny z CCC albo Deichmana, bazarowe jeansy biodrówki, albo z supermarketu z ciuchami zwanego H&M ( czesto za mały rozmiar) t-shirt lub bluzeczka za 20 zl w osiedlowym "domu mody", na glowie tandetna zlota opaska, o tonie podkladu, odrostach juz nie pisze do tego plaskie deski, a jak z biustem to gruba d**a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllllllka
a inne prawdy...... leza posrodku o slawie Polek slychac najwiecej w Poslce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie usmialam
ja sie zaliczam do tych, ktore nie sa pinklady ;) Nie nosze tipsow i nie ubieram sie w tesco. Mieszkam w Polsce, ale jestem z obcokrajowcem, bo nasi panowie niestety pozostawiali duzo do zyczenia. Jesli komus sie uklada z Polakiem, to super. Ja poprostu znalazlam wspolny jezyk z kims innej narodowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×