Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajkakajka

Polki mieszkajace w Hiszpanii!!??

Polecane posty

Gość Kajkakajka

Witam! Czy sa takowe:) na forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkakajka
Witam gackowata:) A w jakim miescie jestes? Ja w Valencii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę:). Od dawna marzy mi się, żeby zobaczy Valencję:). Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkakajka
W Walencjii jak dla mnie jest przeslicznie. Zreszta jak w wiekszosci hiszpankich miast. Wiele zadbanych parkow, duzo pubow, dyskotek, zycie nocne. Zawsze zreszta dzieje sie cos ciekawego. W marcu byla falla. Swieto z okazji przepedzenia zimy i powitania wiosny. Na ulicach postawione zostaly wielkie figurki ktore potem zostaly spalone. Mozna by wiele pisac... Najlepiej zobaczyc osobiscie...;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolala
jeśli można w zeszłym roku bylam w Alicante-- jest ok.zakochaliśmy się w tym kraju w lipcu chcemy tam wyjechać na zawsze --może jakieś podpowiedzi----jak ze szkołą,może jakies ciekawe stronki intern,p[oproszę jeśli można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkakajka
W Alicante tez bylam i rowniez mi sie bardzo podoba. Prace mozna najlatwiej znalezc jako kelnerka lub kelner, barmanka itp. Mezczyzn potrzebuja na budowe. Ze szkola to sama dokladnie nie wiem jak jest. Podobno wszystkie studia sa platne. A i polskich szkol nie ma. Mozna wejsc na strone ambasady polskiej a Madrycie. Wpisz w google amasada polska madryt i znajdziesz. pozdrawiam i czekam na wiecej kobitek przebywajacych w Hiszpanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mieszkam w hiszpanii w Alicante pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mieszkam w hiszpanii w Alicante pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze na forum cisza, czy nie ma zadnej mieszkajacej w HiszpaniI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afufufu
witam, tez wybieram sie z chlopakiem do Hiszpanii okolice alicante, podpowiedzcie mi jak tam wogole zaczac, tzn jak z wynajmem mieszkania, co jest potrzebne (dokumenty), i jak z praca w przypadku malej znajomosci Hiszpanskiego, bylabym bardzo wdzieczna, przebywam w londynie od 7 lat i juz mam dosyc tej pogody, dlatego wynosze sie do Spainlandu, aha i czy biegla znajomosc angielskiego bedzie jakims plusem??? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie afufufu Mieszkam w Alicante z tego co mi wiadomo w jezyku angielskim nie dogadasz się w szedzie. Co do wynajecia mieszkania jest problem, mysmy ostatnio szukali mieszkania dla znajomych ale przez biuro ogladalismy chyba ze 6 nie mowiac ze za wynajecie mieszkania chcieli po 700euri ceny rosly to chyba zalezy tez od dzielnicy(moze sa tansze na innych dzielnicach) My szukalismy niedaleko nas a mamy ze 2 km do plazy.To jak szlismy ogladac mieszkanie pani z biura nie mówiła po angielsku ale wlasciciele niektorych mieszkań mowili ale jak uslyszeli ze polacy to na drugi dzien juz nie bylo do wynajecia. W koncu znalezlismy ale trzeba bylo dac pieniadze agencji za wynajecie i trzeba dac 3 lub 4 miesiace z góry włascicielowi i to trzeba załatwic w banku chyba nazywa sie aval czy cos takiego nie mam teraz dokumentow a sparwol zajmowal sie maz, no i oczywiscie zalozyc w banku trzeba konto nierezydentalne.A co do papierow to wystarczyl paszport i zalezy to od Hiszpana czy chce zaświadczenie czy stac cie na wynajem mieszkania czyli zaswiadczenie ze pracujesz. A jesli chodzi o prace tu to chyba tylko restauracje i nie wiem czy jeszcze sa bo zaczal sie juz sezon pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afufufu
dora105, dziekuje ci bardzo, a z tego co piszesz to nie zbyt sa nastawieni do Polakow tak? czy latwo bylo ci nauczyc sie jezyka? i ile srednio kosztuja szkoly jezykowe wieczorowe? co jest podstawa zeby zalozyc konto rezydenckie? byc platnikiem podatkow czy obywatelem hiszpanii? z czasem planujemy kupic tam nieruchomosc, wiec czy to cos zmieni? poza tym takie konto nie rezydenckie czym sie rozni od normalnego? sorki ze tyle pytan ale wiesz jak jest przed tak wazna decyzja, bardzo ci dziekuje z gory, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli vel oliviusia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicanteHOLA
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajme mieszkania
Mam mieszkania do wynajecia bardzo tanio 280 euro miesiac+ swiatlo i woda osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonek
Zapraszam na sex do Alicante.Zalatwie prace w klubie nocnym.±34602613384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Marbella /Andaluzja. Tu jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedaleko w Puerto Banus. Jakie jachty tutaj są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w Marbelli mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w maladze zapraszam do jakiegos kataktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszka w maladze moze jakis katakt jeszcze tu nikogo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hikari

Jak z pracą w Hiszpanii?

Chciałbym się tam przeprowadzić i zastanawiałem się czy jedyne sensowne pracę to hotelarstwo itp?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×