Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

Polki w Niemczech...i nie tylko ...radosci, problemy..dzien codzienny

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[25.09] 11:30 s.sikoreczka Hej witam wszytkich, ktorzy mieszkaja za granica ....Ja mieszkam w Niemczech, wyszlam tutaj za maz i pomalu radze sobie z problemymi dnia codziennego...cialabym zeby to forum bylo jak spotkanie przy cieplej kawce, gdzie dzielimy sie radosciami, smutkami, i wymieniamy sie spostrzezeniami zycia dnia codziennego..Zapraszam serdecznie, juz parze kawke... [25.09] 12:50 s.sikoreczka i co mam sama kawke pic... [25.09] 12:52 już jest taki topik [25.09] 12:54 hjjhghghg Polki w Niemczech to w wiekszosci prostytutki wiec teraz pewnie spia po pracy w nocy . [25.09] 13:45 s.sikoreczka taa jest topik, ale Polki mieszkajace w Niemczech, a ja chce rozszerzyc dzialalnosc...przeciez dziewczyny na pewno mieszkaja na terenie calej Europy....Francja, Hiszpania, Szwajcaria itp itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana1000
Witam...trzeba przełamamć to bajdurzenie nie na temat. Sikoreczko napisz gdzie mieszkasz obecnie? Widzisz jeszcze jestem w polsce ale na początku grudnia jadę do męża na stałe do Stuttgardu. Trochę się boję zmian ale mam już dość osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba stuttgartu naucz
sie wpierw pisowni miast niemieckich. dobry poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Ale tu u was nieprzyjemnie... Widac, ze jakos nie macie zyczliwych serc tam za granica. Ja pisze tez zza granicy...ale nasze forum az sie trzesie od wpisow, uczuc, ... Zycze Wam tam w tych Niemczech samych dobrych chwil...Polki- trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
witam wszystkie rodaczki, w BDR mieszkam zaledwie pol roku. nie jestem prostytutka tylko Dip.- Betriebswirtin. oczywiscie studia skonczylam w PL w jednej z najlepszych uczelni w kraju. mam nadzieje ze moja obecnosc w Niemczech choc troche zmieni opinie niektorych Niemcow o Polkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w brd ale z ciebie
mlot! ze swoimi studiami w polsce to mozesz sprzatac jedynie chyba ze w pol roku studia skonczylas w de hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ale powialo kretynizmem... nie bede tego komentowac bo nie bede znizac sie do twojego poziomu. swoja droga to spotkalam paru takich ludzi jak ty, ktorzy sa za glupi i prymitywni zeby skonczyc studia i dlatego wyglaszaja takie zalosn-zazdrosne komentarze! a sprzatac moge...ale tylko swoj dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKNY_25
Hey dziewczyny! Pisze z Nimiec Pln - gdzie mieszkam od ponad 6 lat. Bede do Was zagladac :) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka22
ja chce wyjechac z mezem do Niemiec ale boimy sie ze nam sie tam nie uda, od czego zaczac zalatwianie formalnosci, gdzie sie informowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dkny 25 ja jestem
z flensburga a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot taka sobie
halli hallo przesylam buziaki z okolic Pforzheim, i mam nadzieje ze ten topiczek rozwinie sie na pozytywne pogawedki. Pzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dkny
a gdzie w polduniowych de mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelesais
Czesc dzioewczyny. Ja sie przeprowadzilam kilka miesiecy temu. Najgorsze jest to ze nie mam tu znajomych, kolezanek. Chodze na kurs jezyka, ale tam ludzie nie sa zainteresowani integracja. Nie mam pomyslu jak wybranc z tej sytuacji, a bardzo mnie to dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelesais
do DKNY gdzie mieszaksz w pol niemczech? ja w Bonn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
:P zawitajcie do nas na polki na stale mieszkajace w niemczech , zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.sikoreczka
hej,witam wszystkich:) Pozdrawiam z Hessen a wy skad piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa_
czesc wszystkim, jestem z Essen z NRW , moze jest ktos z okolic i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_6
hej Sikoreczka tez jestem z Hessen, moze sie kiedys zgadamy na forum, napisz kiedy mozna Cie zastac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa26
Hej ja mieszkam w monachium,tez mi czasem doskwiera samotnosc,moj maz jest Niemcem i bardzo dobrze nam razem ale czest spotykam sie z nieprzychylnymi uwagami od polakow mieszkajacych tutaj ze jakto polka mogla z Niemcem sie zwiazac.A jednak mogla i to z milosci.Poznalam kilkoro tutaj fajnych polakow ale wielu z nich szczegolnie jak mieszkaja dlugo to sie wywyzszaja i patrza krzywo na swoich rodakow.Faceci tez czesto chca wykorzystac polki(faceci polacy) i walal teksty o sprzatczkach jak wyzej ale wiel jest tu wykszatalconych polek ktore pracuja na stanowiskach i moga cos osiagnac.Czesto tez krazy opinia ze polki przyjezdzaja tu meza szukac-totalna bzdura i niesprawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes37
Hessen.Mieszkam tu trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes37
Ja tez nie jestem prostytutka.Pracuje,mieszkam w malym domku i jestem szczesliwie zakochana.I jak na razie nie mam ochoty wracac do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes37
Witaj marylou!Dostaje bialej goraczki gdy czytam,ze wszystkie Polki ktore sa w niemczech to najgorsze z mozliwych,leca tylko na kase,nie moga byc zakochane i niemozliwe jest aby Niemiec pokochal Polke.A Niemcy potrzebuja nie milosci tylko sprzataczek i pan do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prostytutka dla MM :P, sprzataczka w moim domu i niemam niemca tylko polaka bo niemca nawet Wanda nie chciala ,pracuje i zeby nam sie po pracy nie nudzilo mamy swoj sklep . NRW Wita 🖐️ cludi_alb nareszcie Cie znalazlam ;) Merylou :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz podjedzie MM i w droge,ketki ale srebrne bom ci alergik:D Dobre usmialam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tutaj
zapraszamy! do nas... www.ludzieswiata.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesap
siemanko a ja nie jestem polka tylko polak,i tez sie dobze czuje w niemczech,mieszkam w münster od 4 lat szkoda tylko ,ze sam :(jest tez ktos samotny w moich okolicach pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×