Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winogronek

Polska apteka internetowa w UK - problem!!

Polecane posty

Gość winogronek

Witam Czy ktos z Was kiedys zamawial jakies produkty z apteki internetowej "Polskie-Leki.co.uk"? http://www.polskie-leki.co.uk/ Ja u nich zlozylam zamowienie jakies 3 tygodnie temu i nadal czekam na paczke. Nie odpowiadaja na moje maile i nie odbieraja telefonow :( Czy ktos z Was tez mial z nimi taki problem? I co w tej sytuacji moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka na sto dwa
lekow przez internet sie nie zamawia! najwieksza glupota jaka mozna zrobic! leki musza byc przechowywane odpowiednio, poza tym nigdy nie wiadomo co to jest tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopoholiczka
bo polskie firmy internetowe dzialaja polskim systemem czyli do dupy zrobilam dwa razy blad ze cos zamowilam w polskich sklepach internetowych - zawsze problemy wiec juz teraz nawet nie probuje zakupy wszystkie robie przez net i nie mam problemow, ale nie w polskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimikiojojoj
a ja polecam homeherbs.uk zawsze szybko i tanio od polskich z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram iskre
ja tez juz pare razy zamawialam w nova farm. super serwis, szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje takiej laski bo na
napisz do nich ze zglaszasz sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronek
Wkoncu sie tam dodzwonilam. I Pani, ktora odeprala wkoncu tel po wielokrotnych moich probach powiedziala: "ooo wlasnie mialam do Pani dzwonic" tak jak by od razu wiedziala kim jestem i co chce ale nie wazne. Powiedziala, ze paczka do nich wrocila i ze wyslala ponownie. Za bardzo w to nie wierze ale nich jej bedzie. To byl pierwszy i ostatni raz kiedy u nich zamowilam. Zawsze zamawialam z angielskich a tym razem mnie cos podkusilo. No coz czlowiek sie uczy na bledach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szczerze polecam e-apteke,sama bylam zaskoczona b. szybka dostawa, czekalam 3 dni, powyzej 20 f za darmo, zamawialam od nich juz 3 razy takze to nie byl pojedynczy przypadek , shopoholiczko- niestety w UK niektorych produktow nie ma, i nie kazdy ma zyczliwa rodzine w PL ktora przyslalaby leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziks
Czesc ja tez mialam z nimi problem do dzisiaj otoz czekalam na swoje leki rowniez ponad 3 tygodnie. Pisalam, dzwonilam itd. na szczescie dokonalam oplaty przez paypal. Zglosilam ten problem paypalowi i oni sie wszystkim zajeli a pieniazki znalazly sie po 2 godz. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
poziom uslug internetowych w polsce to tak ogolnie jest zenada. ile razy nie probowalam 'zalatwic' czegos zwiazanego z polandem przez internet to tyle razy to byla wielka poracha. 2 razy rezerwowalam hotel i pensjonat przez internet i jak zajechalam na miejsce to wielkie oczy o co mi chodzi i kim ja wlasciwie jestem, bo oni nie maja tam zadnych rezerwacji. moj brat kiedys rezerwowal przejazd z lotniska w katowicach do czestochowy i rezerwacja to ogolnie byla rozmowa przez gadu gadu :D w polsce ludzie chyba mysla ze jak ktos cos zalatwia przez internet to tak naprawde tego nie chce i to jest tak na zarty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blania
Witaj Winogronek :) ...i jak wyglada Twoja sprawa, czy otrzymalas w koncu swoja przesylke?? ja jestem w podobnej sytuacji, zamowilam kosmetyki 30 grudnia i nadal ich nie mam. Najpierw mowili wlasnie, ze paczki wrocily i wysla jeszcze raz, a pozniej dostalam cos innego-nie moja paczke i chcieli zebym im to zwrocila, a moich kosmetykow nadal nie mam i od kilku dni wogole nie mozna sie do nich dodzwonic, a na dodatek nie dziala nawet ich strona internetowa... Tez pierwszy raz zamowialm cos z polskiej strony i ...nigdy wiecej!!! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronek
Witam :) Po moim telefonie i romowie z Pania (ktora nawet slowa przepraszam nie powiedziala) dostalam paczke chyba za 3 dni i wszystko to co zamawialam sie w niej znajdowalo. Zdziwilo mnie tylko to, ze kiedy dwonilam i wkoncu ta Pani raczyla odebrac telefon odrazu powiedziala "wlasnie mialam do Pani dzwonic" - sciema jak nic. Dzwonilam tam codziennie przez kilka dni i nie bylo odzewu i nie wspomne ile maili do nich wyslalam i na zaden nie dostalam odpowiedzi. Jesli nawet wszystko to bylo prawda co mowila powinna mnie o tym poinformowac! A to nieodbieranie tel i nie odpisywanie na maile to jest godne pozalowania. Poprostu nie dbaja i nie maja szacunku dla klienta wiec po co mam im dawac zarabiac. Nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaK81
WITAM TEZ MIALAM PROBLEM Z ZAMOWIENIEM Z TEJ APTEKI. CZEKALAM OKOLO 2 TYGODNI NA PRZESYLKE. DOTARLA DOPIERO PO WYSLANIU MEJLA Z ZAPYTANIEM CO SIE Z NIA DZIEJE. ZAMOWIENIE MIALO BYC Z DARMOWA PRZESYLKA, BO PRZEKROCZYLO WARTOSC 25. NA POCZCIE OKAZALO SIE, ZE MUSZE ZAPLACIC 5, BO NADAWCA OPLACIL PACZKE TYLKO KWOTA 41PENSOW. TEZ NIE ODPISUJA NA MEJLE - OSZUSCI. MOZE KTOS MOGLBY PODAC NR TELEFONU DO NICH, BO STRONA OD KILKU DNI NIE DZIALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka9998
To faktycznie pechowo z tą apteką. Ja już jakiś czas korzystam z apteki internetowej (e-apteki.net) i nie sparzyłam się na szczęście. Przesyłki w terminie, prawidłowo zapakowane. Szybko i tanio. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia78
Ja również składałam zamówienie w polskie-leki.co.uk w ubiegłym roku. Przesyłkę otrzymałam po 3 tygodniach z brakującym produktem. Przez jakiś czas zniechęciło mnie to do zamawiania polskich produktów przez internet. Jednak ostatnio znajoma poleciła mi nową aptekę www.nasza-apteka.co.uk . Zamówiłam tam tabletki na odchudzanie, które otrzymałam następnego dnia od zamówienia. Myślę że jeszcze nie raz u nich coś kupię, ponieważ mają profesjonalne podejście do klienta. Na przyszłość przed zakupem produktów w tego typu sklepach proponuję je najpierw sprawdzić (np. wyszukując info na ich temat w google). Nasza Apteka posiada system oceniania sklepu przez klientów w portalu Opineo.pl. http://www.opineo.pl/opinie/nasza-apteka-co-uk,ocena#opinie Naprawdę Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam krople do nosa dla dziecka, ktore mozna dostac tylko w Polsce, pech chcial ze to byla jedyna apteka internetowa w UK ( polskie-leki), ktora posiadala krople w asortymencie, zapomnialam o tym topiku, zamowilam krople,,dostalam, po 3 tygodniach..paranoja jakas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara81111111111111
J zamawialam w e-apteka PANACEUM. pPolecam. Bardzo szybko doszla przesylka a dodatkowo na maila dostawalam przebieg zamowienia tz realizowane, wyslane itd Tracking number tez dostalam, aby sledzic przesylke na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena_luton
Ja kupuje od 2 lat na www.nova-farm.com Pierwsza apteka w uk dla polakow, solidna, paczka max 2dni w domu no i najwiekszy wybor lekow. pozdrawiam wszystkich i wspolczuje oszukanym przez inne pseudo apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaritka30
Bardzo goraco polecam Apteke Panaceum,bardzo szybka dostawa przesylki,zgodna z opisem produktu no i gratis,ktorego sie nie spodziewalam :D Najlepsza Apteka Online,ktora znalazlam, na pewno do niej wroce !!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka7
Nawiązując do pierwszego postu tez miałam problemy z powyższa apteka:( Jednak w zeszłym tygodniu zrobiłam zakupy w www.aptekaleki.co.uk i zostałam milo zaskoczona:) paczka przyszła na drugi dzień a co najważniejsze mieli najniższe ceny. Mam nadzieje ze utrzymają swoja ofertę dłużej do jesieni bo zapewne będę jeszcze potrzebowała skorzystać z ich usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio 567
Liczy się nie tylko cena,ale także i miła obsługa. Rzetelność i uczciwość apteki internetowej jest dla mnie absolutnym priorytetem. Zawsze robie zakupy na www.Edumed.com.pl i do tej pory się nie zawiodłem,mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alape
Guciu, ale my mamy problem z apteką w UK... EDUMED nie wysyła przesyłek za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdybyNieTy
Ja niestety nie mam nikogo w PL kto by wysłał mi leki. Dzieci czasami potrzebują czegoś na juz, a GP "poleca" wiecznie paracetamol. Polskie leki są jednak niezastąpione do tego zioła i leki ziołowe, toż tu nie ma czegoś takiego. Jak mówię komuś o lekach ziołowych, to patrzą jak na dziwadło... Nawiązując do tematu, zamawiałam juz w kilku aptekach w uk. Pierwszej stanowczo nie polecam, masakra jakaś. Wszystkie inne działają dobrze i nie ma co mówić, że mają zły serwis, czy, ze coś nie tak. Jest naprawdę dobrze. Ostatnio dwa razy zamówiłam, w tej co Stokrotka pisała, czyli www.aptekaleki.co.uk. Naprawdę mają niskie ceny, przesyłka była na drugi dzień, terminy bardzo długie i do tego dostałam gratis ;D Niby małe coś, a miło się zrobiło. Można też u nich zamówić coś jak czegoś nie mają na stronie. Na pewno nie ma co osądzać innych sklepów po tym jednym nieuczciwym. Fajnie, ze rodacy mają pomysły i nam udogadniają życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaa
Ja zamawiala ostatnio z i apteka.uk rowniez i maja druga str pod inna nazwa www.twojaapteka.co.uk maja duzy wybor co do lekow tylko sa niekompetentni zamowilam u nich pewien produkt a powinno tam byc 6 saszetek a bylo tam 5 w tym porozrywane saszetki normalnie zarty jakies napisalam do nich maila i nic !!!! zadzwonilam to mi powiedzieli ze taki cos jest u nich niemozliwe nawet nie przeprosili .tylko polacy tak potrafia :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika dlua
Dlaczego nie zamawiacie tutaj? htt://www.i-apteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdybyNieTy
Bo mieszkamy w U.K. Przesyłki z apteki z Polski idą od 1-2 tygodnia. Jak masz chore dzieci to leków potrzebujesz na jak najszybciej. Kurcze, szkoda, ze ci co reklamują swoje apteki nie przeczytają tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayaaaaaa
Ja również polecam Nova Farm aptekę, korzystałam kilka razy, bardzo dobra obsługa, dostawa w 2-3 dni. Ostatnio korzystałam z apteki Sloneczko.co.uk i też super. Kupowałam u nich kilka rodzajów ziół na laktację, na drugi dzień dostałam telefon, że jedne z ziół które wybrałam mogą być, ale mieli nową dostawę i pani poleciła dużo lepsze (jeszcze były tańsze i dostałam zwrot pieniędzy na PayPal). Także polecam obie apteki. Teraz zamawiam z Panaceum E-apteka, zobaczymy jak tam pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamawiam leki w aptece SŁonik z Polski. Biorą za przesyłkę według cennika i leki wychodzą dużo taniej niż w tych polskich aptekach w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×