Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka123

Polski ginekolog w Monachium

Polecane posty

Gość kaśka123

Witajcie! Wiecie gdzie w Monachium przyjmuje polski ginekolog i ile bierze za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_Munich
Hej... jest Polak Ginekolog...kumpelka byla u miego wiec wiem ze jest w pozadku...byla w ciazy... w jakich okolicach mieszkasz? ile bierze niewiem...a masz jakiekolwiek ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
ubezpieczenia, bo jestem tu tylko czasami u chłopaka. Miałam w AOK ale gdy w czasie wakacji pracowałam więc teraz na nie nie mogę iść? nie wiesz iczy można do niego pójść prywatnie i ile bierze za wizytę i badania?czy można np. pójść do niego na ctzyjeś ubezpieczenie, mam tu na myśli swojego chłopaka? wiem że na ubezp. innej dziewczyny pewnie by szło, ale hej! dzięki, że w końcu ktoś się odezwał. Mieszkam na Olympii i nie mamna chłopaka go ginekologa? wiesz gdzie przyjmuje i jak się w ogóle nazywa? będę wdzięczna za inf. i liczę na odpowiedź!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
sorki ale wycięło się, na początku ma być: ubezpieczenia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
hej! dzięki, że w końcu ktoś się odezwał.Mieszkam na Olympii i nie mam ubezpieczenia, bo jestem tu tylko czasami u chłopaka. Miałam w AOK ale gdy w czasie wakacji pracowałam więc teraz na nie nie mogę iść? nie wiesz czy można do niego pójść prywatnie i ile bierze za wizytę i badania?czy można np. pójść do niego na ctzyjeś ubezpieczenie, mam tu na myśli swojego chłopaka? wiem że na ubezp. innej dziewczyny pewnie by szło, ale na chłopaka do ginekologa? wiesz gdzie przyjmuje i jak się w ogóle nazywa? będę wdzięczna za inf. i liczę na odpowiedź!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
napisałam jeszcze raz bo wcześniej przez przypadek narobiły się błędy sama nie wiem. Mam nadzieję że że już wiesz o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_Munich
Hej... wiec to jest lekarz Dr.med Norbert Karasinski spec. chorob kobiecych i poloznictwa 82152 Planegg tel 089 8595559 Do Planegg jedziesz S6 w kierunku Tutzing albo Starnberg i wysiadasz na stacji Planegg...jak wyjdziesz to jestes juz na Bahnhofstr....on ma Praxis na Bahnhofstr 41 sluchaj jak nie masz ubezp to zadzwon i sie go spytaj ile by wzial za wizyte..badania sie placi extra....nie radzilabym isc na kogos ubezp... pozdrawiam serdecznie Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123
DziękUJę serdecznie Jolu, mile mnie zaskoczyłaś, bo już traciłam nadzieję, że odpiszesz. Pozdrawiam i życzę udanej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu bardzo Ci współczuję A także jestem tego samego zdania, to niekompetentny lekarz, na swoją wizytę czekałam długi czas, po czym w sprawie mojego tematu nie umiał się wypowiedzieć twierdząc że nie ma doświadczenia oczywiście na tym by nic nie zarobił za to również dostałam rozwiązanie metody bardzo kosztowne, które Tak naprawdę mnie nie interesowało, jest wielu polskich lekarzy w Monachium i w około czasami warto nawet do innego miasta dojechać Ale stanowczo odradzam tego lekarza totalna spychologia, jak dla mnie powinien przestać wykonywać swój zawód A także nie powinien być jakimkolwiek lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie w takim razie polecic jakiegos innego ginekologa? Niekoniecznie polskiego? Wizytr u Karasinskiego mam umowiona na czwartek, ale po waszych opiniach nie jestem przekonana czy chce tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do dowolnego lekarza. Wystarczy aktualna karta EKUZ. Oczywiście ciąży ci na nią nie poprowadzi, ale jak masz chorobę, to pomoże. I jak najszybciej załatw normalne ubezpieczenie. Szybki ślub, jak nie masz i nich cię mąż ubezpieczy. W przeciwnym przypadku ciąża będzie cię kosztować, razem z porodem kilkanaście tysięcy euro, więc może jednak, jak ślubu nie chcesz, wróć do Polski. A wizyta u normalnego gina, to trochę ponad 150 Euro, plus oczywiście ekstra opłaty za badania dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani Anny.Jezeli Pani twierdzi ze to taki zly lekkarz to po co Pani poszla tam az 3 razy jezeli byla Pani w ciazy nie musiala brac Antybiotyku wystarczylo skonsultowac sie z innym lekarzem a moze Pani chciala poronic a pozniej stwierdzila ze to lekarza wina.Sory ale glupota przemawia za nPania. A co do terminow nie ma problemu jak sie cos dzieje jest z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a czy ktoś orientuje się jaki lekarz ginekolog w Monachium chętnie wystawi zwolnienie lekarskie? Mam stresująca pracę i jestem w drugiej połowie ciazy. Coraz mi ciezej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko ile razy u dr.karasinskiego mialyscie w ciazy robione usg przez powloki brzuszne.bo ja jak narazie jedno w 19 tygodniu.a teraz jestem w 29 tygodniu,to usg w 19 tygodniu.bylo bardzo szybkie .a powinno byc to dokladne .i czy ktos poprosil o usg na zyczenie ?ile takie usg kosztuje?nie jestem mloda matka i dodatkowo stwierdzono mi cukrzyce ciazowa takze niepokoje sie czy wszystko ok z dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On juz chyba nie żyje był bardzo stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×