Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Polski psycholog Przestrzeń Pomocy

Polecane posty

Gość gość
Mojej siostrze znalazłam u nich psychologa jak miała doła po rozstaniu. Miała wtedy totalą niemoc - na moje oko to był początek depresji, ale wyłapany w odpowiednim momencie. Ona spotykała się na Skype z Panią Edytą, dużo rozmawiały. Jej wyjście z dołka trwało 2 miesiące - po tym czasie sama powiedziałą że jest jej lżej, że przepracowała już ten związek, wie co się nie udało, że oboje zawinili i nie ma już w sobie żalu. To musi być wielka ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka930
Fajne rozwiązanie jeśli ktoś potrzebuje pomocy. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. Logiczne, że nikt nie będzie specjalnie na takie konsultacje leciał do PL, a jak jest możliwość zrobienia tego zdalnie, to warto chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina89
Miałam terapię online z Anetą Bielejc z tej Przestrzeni. Nie układało mi się w związku, właściwie byliśmy na skraju rozstania ale chcielismy cos naprawic i chyba to nas uratowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika2111
Moim zdaniem warto sobie zerknąć tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ i poczytać. Klinika Psychomedic oferuje terapie przez Skype w języku polskim i angielskim. Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli jesteśmy za granicą, albo nie możemy udać się do stacjonarnego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew36
Ja miałem problem z własnym uzależnieniem i kontaktowałem się z Maciejem Maksymiukiem z Przestrzeni. Jeszcze przed wyjazdem z Pl miałem problemy, a emigracja całkiem rozbiła mnie pod tym względem. Teraz jest już lepiej, terapia na pewno pomaga, także na pewno warto skorzystać z takiego rozwiązania. W Anglii co prawda można znaleźć polskich psychologów, ale często pojawia się problem z dojazdem (tak jak u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_inez25
Ja z Przestrzeni Pomocy mogę polecić Edytę Aktepe, w moim przypadku była to terapia zaburzeń odżywiania (bulimia). Plusem jest też to, że pani Edyta specjalizuje się w pomocy osobom na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła pani Aneta Bielejec, choć ja miałam nieco inny problem (sama pochodzę z rodziny, gdzie był problem z alkoholem). Ale wiem, że ogółem pracuje z osobami doświadczającymi przemocy. Myślę, że też zawsze można się skontaktować, a oni sami skierują Cię do odpowiedniej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale komu chcesz pomoc? Sobie czy mezowi? Bo psycholog ci niewiele pomoze, jesli w domu sytuacja pozostaje bez zmian. To on musi sie leczyc, a ty rownolegle z nim. Jezeli chodzi o Polskich psychologow w UK, to radze uwazac. W UK zawod psychologa jest regulowany na innych zasadach niz w PL. Wiekszosc tych Polskich psychologow swiadczacych uslugi w UK robi to bez uprawnien. Wedlug Angielskich norm, Polscy psycholodzy nie sa wystarczajaco przygotowani do wykonywania tego zawodu. Tylko ci, ktorzy maja akredytacje BPS maja odpowiednie przygotowanie. Reszta to banda domoroslych, oraz wykonujacych swoja prace nielegalnie kaznodziejow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza16
Terapia online to super rozwiązanie dla nas na emigracji. Jednak nie ma to jak kontakt z kimś z Polski, zwłaszca w tak delikatnych obszarach, a Przestrzeń Pomocy, to grupa naprawdę dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadooo
Na pewno dobre rozwiązanie znajdziecie tutaj https://psychomedic.online/ . Pomoc psychologa online czy telefoniczna naprawdę może pomóc. Poza tym cena takiej wizyty wcale nie jest wysoka. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to wszystko w chuj kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma pewności,że pomoże.Wysłałam do pewnego psychologa online trochę maili i nic mi nie dały,a kasa na to poszła.Szkoda,bo można było za to gdzieś pojechać.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaSd
A z Kliniką Psychomedic próbowałaś się kontaktować? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyj sobie tutaj https://psychomedic.online . Mają ciekawe rozwiązania , jeśli chodzi o wideokonsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaNL
Witajcie, mieszkam w Holandii od lat 7 i niestety mnie też dopadł poważny kryzys w moim życiu. Po kilku podejsciach znalezienia dobrego polskojezycznego psychologa trafiłam na psychologa on - line, Pani Anna Sosinowska, pracuje też dla „Przestrzeni pomocy”. Umawiam się z Panią Anią już od dwóch miesięcy i dzieki niej moje życie zmieniło się nie do poznania. Mimo zaawansowanej nerwicy, postawiła mnie na równe nogi bez żadnych leków!!! Szczerze polecam! http://annasosinowskamroz.wixsite.com/animus/ kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wrocil do Polski ten wyleczyl sie z tych problemow. Kocham cie Polsko! gnijcie w uk syfy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pani Edyty Aktepe. Nie jest empatyczna terapeutka, oferuje pózne godziny a jest zmeczona, oczy jej sie zamykaja. strata pieniedzy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://e-poradnia.com/ pracują w niej psycholodzy, psychoterapeuci różnych specjalizacjach, empatyczni i doświadczeni. To że pracują on-line bardzo ułatwia kontakt i ceny są konkurencyjne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8998
Zdecydowanie Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.online jest namiar na tą klinikę. Oferuje ona pomoc poprzez wideokonsultacje. Jest to naprawdę super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję korzystać z terapii online przez stronę https://ocalsiebie.pl/ Bardzo przypadło do gustu mi to że po każdym spotkaniu dostawałam taką pisemną analizę - coś w rodzaju podsumowania co było ustalone, jakie są zalecenia, co mam zrobić w ramach "pracy domowej". Poza tym psycholog był dyspozycyjny i w razie kryzysu mogłam do niego napisać przez czat na Skype. Minus terapii przez net jest taki że czasem coś nawala - a to połączenie, a to komputer a to coś tam jeszcze się dzieje, ale da się to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie polecam Pani Edyty Aktepe . Miałam wrażenie że moje problemy ją śmieszą . Brak szacunku wobec pacjenta. Szkoda tylko pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Ja korzystałem z usług pani Ameery Ibrahim. Bardzo byłem zadowolony z naszych rozmów. Niestety jej dostępność na portalu jest bardzo ograniczona.  Chciałem się umówić na stałe spotkania i tutaj zaczęły się schody. Pani psycholog odpisała na drugi dzień że jest taka możliwość ale gdy zapytałem o konkretny dzień tygodnia to odpisała dopiero za (sic!) 2 miesiące. 

Idea portalu jest fajna ale trochę bez sensu jest umawiać się z psychologiem który ma czas raz na ruski rok. Chyba nie na tym polega terapia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Polecam Przystanek Empatia oferują terapie online. Bardzo pomogli mojemu mężowi, świetni dyspozycyjni specjaliści. Terapia indywidualnie dopasowana. Z mężem było kiepsko myślałam o rozwodzie. Teraz powoli wychodzi z nałogu. Jest z nim o wiele lepiej, z naszym małżeństwem też jest już dobrze, co prawda złe chwilę są w pamięci, ale mu wybaczyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wiele osób napisało również nie polecam Pani Edyty Aktepe.

Dokładnie z tych samych powodów.

Dodam jeszcze że jest osobą która nie przestrzega kodeksu etycznego psychologa.

Bardziej liczy się kasa, niż problem pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, współpraca z Panem Damianem świetnie się układa a terapie prowadzone online mimo, że nadal nietypowe to dla mnie świetna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam, prowadzenie terapii online to nietypowa opcja, ale jak dla mnie faktycznie świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoc ze strony Pani Eweliny w pełni profesjonalna, zdecydowanie polecam jak szukacie dla siebie psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×