Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość Fawiena

Hej. Szukam polskich muzulmanek. Prosze o nie spamowanie watku rasistowskimi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę o coś spytać? Od kiedy jesteś muzułmanką? : a) od wtedy kiedy poznałaś partnera muzułmana b) zawsze identyfikowałaś się z tą religią bez powodu c) bo rodzice są muzułmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fawiena
Hej. Jestem muzulmanka od urodzenia. Pochodze z muzulmanskiej polskiej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, mieszkasz pewnie gdzies blisko Bialystok? Bo tam mieszka najwiecej muzulmanow polskich, Tatarzy sa muzulmanami od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fawiena
Hej. Wiem ze jest tam sporo muzulmanow :-) Jestem z Warszawy tak cala moja rodzina,a obecnie na emigracji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozdrawiam i powodzenia. I mam nadzieje, ze znajdziesz jakies kolezanki ale na tym forum bym nie radzila bo tu sa same falszywe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fawiena
Dziekuje :) Czytalam Twoj watek o RPA. Niestety najgorszym zwierzęciem jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tak wszystkie siostry ? a bracia ? z jednej matki czy ojca siostrzyczki ? Podajcie dokladny link na fb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
salam ja jestem muzulmanka i mieszkam aktualnie w toruniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbgvfgb
a kurwa gdzie wasze koscioly wielkie muzulamnki tumanki bo inaczej nie dam rady slpw brak na debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbgvfgb
wpisz sobie SIOSTRY na fb-jest grupa zamknieta :D ladne pozawijane poleczki tam sa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
no i dobrze, ze zamknieta. Inaczej takie polglowki jak ty zrobilyby tak obore jak tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbgvfgb
moge bez tego zrobic jak chcesz to ci zaraz pokaze wszystkie poleczki z fb ktore sa pozawiajne buhahahah :P:P to mam linki podawac juz teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioooo dooobra
dobra Mayor, juz daj te linki bo wiemy, ze i tak nie popuscisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbgvfgb
buu nie zgadles :D nie jestem :P ale mozesz nazywac mnie jak chcesz :D nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
O dajcie link do stronki poobwijanych siostrzyczek haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
Mnie facet prosi bym nie nosila hijabu, ale ja go zakladam :) i czuje sie z nim dobrze. prosze bez zlych podtekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego ......
zakladasz ten hijab? Po co? W jakim celu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
nosze gdyz promuje skromność, przyzwoitość, cnotliwość a przede wszystkim szacunek i cześć dla Allaha. moje cialo jest dla mnie i mojego mezczyzny. moge je pokazywac jemu i najblizszej mi rodzinie. niechce by inni mezczyzni patrzyli mi sie na tylek badz w cycki i fantazjowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmowaniedziela
No i juz sie zaczely rasistowskie komentarze :O Co was obchodzi czy ktos jest z muzulmaninem i w co sie ubiera, nie rozumiem tej agresji. Myslcie sobie co chcecie, ale po co tracic tyle energii na obrazanie kogos, kogo na dodatek w ogole nie znacie. Naprawde nie rozumiem dlaczego az tak bardzo to niektorych obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhgbj
Proponuję wyłupywać facetom oczy po prostu, zamiast obrzezania. W ten sposób kobiety będą mogły ubierać sie normalnie i czuć się swobodnie bez obaw, że jakis facet będzie fantazjować o ich cyckach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivivuuum
Deniz- można promować skromność na wiele innych sposobów. Dziwnie myślisz, podporzadkowujesz sie swojemu właścicielowi, bo mężem/partnerem tego nie można nazwać. Jeśli już lecą pytania to : masz jakieś wyksztacenie? Jesteś inteligentną osobą z wlasnym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhduhswuhd
W mojej rodzinie wszystkie laski nosza spodnice i sukienki. Ubieraja sie ladnie, ale rowniez skromnie i naprawde mozna nie nosic stroju typu ninja, a skromnosc promowac. Pozdrawiam! Ps. Jak mozesz opisz mi jak wyglada podejscie muzulmanow do psow. Moja znajoma sprzedawczyni powiedziala mi, ze nie lubi psow i ze sa obrzydliwe. Z kolei sasiedzi rowniez muzulmanie, zachwycaja sie kotem i kupili swoim dzieciom kota rowniez-jesli prawda jest, ze psy sa obzydliwe etc to przeciez koty rowniez i jeszcze w domu zalatwiaja potrzeby, Jak to jest??? Powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
studuje na uniwerytecie mikolaja kopernika w toruniu.. nie wiem o co wam chodzi z tymi psami, ja nie lubie zwierzat. jedynie koty ale co do nich to niestety mam uczulenie.. wiem ze mentalnosc polska co do muzulmanow nigdy sie nie zmieni. zawsze bedzie tak samo.. wiec le byscie przykrosci nie napsali ja sie tym wg nie przejmuje ;) piszecie sobie, Allah wszystko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo dobrej
Deniz czy to ze nie nosze chusty na głowie oznacza ze jestem nieprzyzwoita? I co ma wspólnego hijab z gapieniem sie na tylek czy cycki skoro hijabem zakrywasz włosy? :o Hijab i ogolnie islam jest byl i będzie kojarzony z zacofaniem i upodleniem kobiety. To nie XV wiek zeby kobieta nosila jakies chusty lub jeszcze gorzej, zakrywala twarz. Boze co za zascianek... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco...
allah wszystko widzi :D no nie :D i co teraz??????!!!!!!! hahahaha boze kafeteria z rana jak smietana:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqdwdwqdqdw
Co sądzisz o rewolucji muzułmańskiej w Iranie i jego obecnym prezydencie Mahmudzie Ahmadineżadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco...
to ty sie nawet w morzu nie mozesz kapac? w jeziorze? bo bedziesz zdzirą? biedactwo, duzo tracisz.... zyjac w takim zacofaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???...???....?.?
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wolowiny sa nie lepsze choroby, juz zapomnieliscie o chorobie wscieklych krow BSE ? Cale stada byly zabijane i palone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×