Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomimo faktu co się dzieje w Uk chcę tam wyjechać

Polecane posty

Gość gość

bo tam nadal przez lata będzie lepiej jak tutaj - dobra opcją jest praca w młym miasteczku lub na wsi gdzie nie m zagrozenia terroryzmem i ksenofobią ze strony anglików. Pytanie do braci emigrantów - mam rację?Kolega wyjeżdża teraz,jest zadowolony bo już tam był - ja musze pozamykać w Polsce parę spraw i za rok uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w PL to dzis rok pracy w uk. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora wątku - ja od 11 lat mieszkam w Szkocji i nie spotkałam się nigdy z jakąś jawną niechęcią, nienawiścią, itd, nic takiego. Szkocja jest - uogólniając - przychylniej nastawiona do przybyszów, niż Anglia czy Walia (ale mam znajomych mieszkających w A lub W i im się całkiem podoba, więc podkreślam - uogólniam). Co do kolesia piszącego o braku podwyżek itd - a to ciekawe bo i ja, i mąż w 2016 dostalismy podwyżki. i nie o 20p na godzinę, ale o 15% pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem mamy 46 tysięcy rocznie - w Szkocji to fajne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie rzecz biorąc, cała ta tzw. niechęć do Polaków jest wymysłem i propaganda medialną w Polsce. Także każda z głupich historii o nietolerancji w Anglii wobec Polaków jest historia przedstawiona przez pseudo emigrantów Polaków którzy wyjechali beŻ języka i bez jakiegokolwiek postanowienia aby zintegrować się z lokalną społecznością. Alienacja w Polonii to nie sposób na zycie. W sprawie wyjazdu to mogę nie tylko polecić wyjazd do małego miasta/wsi- w Anglii kultura malomiastwczkowa Cię zachwyci. Jest to całkiem inna mentalność niż w Polsce. Ale też wyjazd do większego miasta (sama mieszkam w Yorku) nie stanowi problemu. Żyje tutaj od 11 lat i ani razu nie spotkałam się z uprzedzeniami. Rozumiem że autorka chce wyjechać nie tylko przez pieniądze ale też z powodu innego stylu życia, mentalność społecznej. Bardzo polecam Anglie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46k pensja roczna toż to grosze są. :O chyba ze mieszkacie na jakims zadupiu w Highlandach pomiędzy owcami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieudacznicy wyjezdzaja. W pl jestem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze tak, autorze/autorko. Mieszkam w UK 12 lat i nie spotkalam sie z nienawiscia do Polakow. Owszem, dochodzi do incydentow, jak wszedzie istnieja ludzie glupi, rasisci i ty podobni. Wiec sie zdarza, ale sa to pojedyncze przypadki, rozdmuchane przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdmuchiwane zwłaszcza przez polskie media. Nie ma co oglądać/czytać tego syfu. Nikt normalny nie wierzy w takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda799
Taa i zamachy tez pewnie wymyslone lewicowy przygłupie?:D🖐️ dzis wyjezdzaja tylko powsinogi i cwaniaczki ciagnace zasilki. W pl pieniadze leza na ulicy wystarczy wymyslic biznes zalozyc firme i kosic hajs jak ja robie. I zyje sie elegancko dobre auto wlasny dom i wakacje 2x do roku. No i najwazniejsze zero ciapatych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa masz firme i kosisz hajs :D firma "garnek u matki i kieszonkowe 50zl miesiecznie" :D buehehehe ktore przepijasz alkonie zaje/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda799
Dlaczego mnie obrazasz? Mieszkam we wlasnym domu z mezem I dziecmi, na wszystko sami zapracowalismy. Zal ci tylek sciska ze ci w pl nie wyszlo biedaczku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kal bingol cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten przyglup pewnie codzienie w uk zre kał ze o nim wspomina:D my w pl jemy pyszna kaszanke z cebulka dzis i żur na zakwasie z wiejskim chlebkiem. Zazdroscisz cwelu?:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestes yebnięta :P A w małym miasteczku w Anglii ludzie maja taka samo mentalność jak w PL - wtykają nosa w nieswoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamachy nie wymyślone ale wyolbrzymione. Tylko głupcy wierzą w to co mówią media. Dziś nawet spekulowali w polskiej tv czy czasem ten pożar to nie zamach terrorystyczny. Proszę was, co za jełopy to oglądają skoro dziennikarze mogą sobie pozwalać na gadanie takich bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem BUEHEHEHEHHHHHEEEEEE:D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No wlasnie, najwiekszy rasizm jest w Polszy, twoja wypowiedz swietnie to ilustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam bingol? udało się w końcu skonczyc ta podstawowke w tym roku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tę podstawówkę Tobie też by się przydało trochę edukacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rasizm tylko patriotyzm swinio. Won do uk uprawiac multi kulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×