Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Douz

Poszukuje wrozki w Londynie

Polecane posty

Witam, poszukuje dobrej wrozki w Londynie, ktora stawia tarota. Czy ktos moze zaproponowac dobra, profesjonalna, z ktorej porad korzystal i sie nie zawiodl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przestań poszukiwać. nie ma czegoś takiego jak dobra wróżka, zejdź na ziemię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luele
Witam serdecznie świat duchowy istniej czy chcemy , czy też nie . Jestem wróżką i intuicjonistą . Może nie każdy w to wierzy , ale sama chociaż umiem kłaść Tarota , Runy i czytam energię Pola człowieka . Wystarczy data , imię i czasami zdjęcie . Nie wierzysz pytaj. 513-360-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_089
Ja znam dobra tarocistke. Nazywa sie Daria i od niedawna wrozy poprzez swoja strone internetowa. Bylam u niej osobiscie. Daj***ardzo rzetelny opis sytuacji tak wiec jak ktos chce to niech sam sie przekona. To chyba jej poprawna str www: http://tarocistkadaria.webs.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pewna cudowna tarocistka, przyjmuje online, ale zapewniam że jest swietna, miła i sie wiele sprawdza z tego, co mowi, poza tym Pani ta pomaga rozwiazywac sprawy nawet chorobowe przez regresje hipnotyczna, nie dawno sie dowiedzialam, polecam ja goraco, wrozka_donata@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna84
Według mnie najlepsza jest Wróżka Grażyna, trafnie ostrzegła mnie przed moim (już byłym) chłopakiem jej strona to http://wrozkagauri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci postawiłam za darmo. Wyszło na to, że będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita1989
Mnie w trudnej życiowej sytuacji pomogła wróżka Grażya, od tej pory często korzystam z jej porad, jakby ktoś chciał, jej numer to 708-403-155 od razu dodam że nie zdziera jak inne, polaczenie kosztuje 2,58zł min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić Panią Grażynę z http://wrozkagauri.pl jest szczera, stara się pomóc i co wazne praktycznie wszystko się spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ktoś polecił prawdziwą wróżkę a nie naciągaczkę. Za rozmowę z Pania Grażynką z wrozkagauri.pl zapąłciłam tylko 10zł a dowiedziałam się naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozka

aniatom09@wp.pl 

Jesli ktos szuka prawdziwej wrozki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillla

ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić w łatwy i szybki sposób jedno lub 3 pytania,odpowiada zazwyczaj do 3 godzin
jej strona to wr0zkaalicja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek

Jak chcesz po polsku porozmawiać to nie licz na te naciągaczki tu. One tu tylko chcą zarobić a nie pomóc! Jak na prawdę chcesz wsparcia, pomocy i kogoś kto cię nie oleje później też to zadzwoń do Polski na 516 369 789 a potem przez Line bo ona nie gada przez inne komunikatory bo ma tylko to line. Poczytaj sobie na forach opinie ludzi o niej. Ona jest chyba z pszczyny chociaż ktoś pisał że z Tychów ale na katowickiej kafeterii czy rybnickiej tam mówią prawdziwi ludzie i prawdziwe opinie. Mnie też niemal życie uratowała a mojemu szefowi i jego żonie to jeszcze bardziej! Wspaniały człowiek i ogromny dar. Musisz jednak gadać z nią tylko przez to cholerne line a licz się z przynajmniej dwiema godzinami rozmowy, więc lepiej mieć darmowe połączenia. Babka jest cholernie wyjątkowa i daje z siebie wszystko żeby wesprzeć i pomóc. To jest prawdziwy dar i cuda momentami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek

516 369 789 do Polski a potem przez Line żeby było za darmo bo to przynajmniej dwie godziny rozmowy.  Anioł a nie wróżka. Do końca życia będę jej wrzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×