Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powrotdokraju

Powrot do kraju

Polecane posty

Gość Powrotdokraju

Witam, mam pytanie do osob ktore mysla o powrocie do Polski z zagranicy albo juz to zrobily - zalujecie czy nie? Jakie sa wasze doswiadczenia? I z jakich powodow zdecydowaliscie sie na taka decyzje? Mysle o powrocie do kraju. Nie mam rodziny za granica, studia skonczone ale i tak problem ze znalezieniem az tak dobrej pracy i tak sie zastanawiam czy nie wrocic i nie sprobowac w Polsce. Tesknie aby czuc sie jak u siebie. Dodam ze w UK jestem 1.5 roku wiec krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam i nie zaluje:) teraz blisko rodzina znajomi zdrowsze i lepsze jedzenie przede wszystkim (w anglii wszystko robia na oleju). Mamy z mezem piekny dom z dzialka i jestesmy u siebie niz u sztucznych angoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrotdokraju
Dziekuje za odpowiedz, a co do poziomu zycia mozesz sie wypowiedziec? Czy czujesz duza roznice pomiedzy UK a Polska? Czy moze wrociliscie z duza iloscia oszczednosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi obrabiaja wam doopy za plecami wiec nie masz sie czym chwalic debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej tobie juz angole obrobili w jukeju pedale:D bueheheeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wrocilam i za oszczednosci kupilismy niewielki dom w Polsce. W kraju sa piekne a angielskie paskudne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedale nie udawaj kobiet przyglupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłem, ale byłem przez 8 lat w Japonii i Singapurze. Było fajnie ale tęskniłem, pozwiedzalem, nie żałuję tego, ale jednak w kraju czyje się najlepiej, nawet pomimo tego bajzlu, może nawet tego mi trochę brakowało:) Faktem jest, że nie wpłynęło to źle na moje dochody, bo i tak pracuje online - to raczej były powody prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym wróciła, gdyby nie strach przed brakiem kasy i pracy. Generalnie w UK da się żyć na jakimś stabilnym poziomie, biegle znam język, ale chętnie odwiedzam Polskę i kiedyś wrócę, ale teraz po prostu mnie na to nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze ci brakowalo uchlewania ryja cwelu z innymi cwelami w kazdy piatunio i sobotunie buehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheh ktos zazdrosci innym ze stac ich na piwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatra potrzebny dla tego przyglupa alkoholika powyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innego kraju gdzie byloby tylu alkonów ile w uk:D wszedzie paby i uchlewanie ryja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocilem kilka lat temu po prawie 10 latach za granica. Powrot do PL byl trudniejszy niz wyjazd za granice. Podstawowa sprawa to nie porownywac i isc do przodu. Taka decyzja zalezy tez od indywidualnego przypadku - od tego czy ma sie rodzine i dzieci, od tego co sie od zycia wogule oczekuje. Najtrudniej jest podjac decyzje a pozniej to juz z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa zazdroszcze piwa :D jakbym chciala to bym chlala ale nie chce. Proste cwelu? Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chlalabys bo jestes zbyt głupia na to aby ktos ci w sklepie alko sprzedał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol odrobiles prace domowa? Jak znowu jedynke dostaniesz w podstawowce to matka doope zloi, wiec szybko do nauki gowniarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulice złotem wyłożone ale statystyczny obywatel biduje, 80% singielek po 30 nie stać mieszkać samym, mieszkają u starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare osób które znam wróciły do Polski i od tamtej pory słuch o nich zaniknął, może żyją a może nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto sie uczył ten ma te minimalne 4000zł taka prawda wystarczylo skonczyc panstwowa uczenie a nie wszbdet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 a jedno zatankowanie 300, buehehehe, dzięki za taki bangladesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze tankuje za 50zl:) to ze twoj tyle pali to twoj problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×