Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelowa

Pozyczka z WONGA

Polecane posty

Czy ktoś próbował? Czytałam na forum moja wyspa, ale bylo to ponad rok temu gdzie zasady pewnie inne ( niby max na poczatek 150 f). Niby przede wszystkim daja od ręki, na jakiej podstawie? Po drugie czy jak wpiszemy ta kwote zalozmy 400 na 37 dni, to np. zaproponuja inna maxymalna pozyczke jaka moga dac danej osobie, czy poprostu odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkonfliktowa
Ja bralam pozyczke z wonga juz 3 razy. Pinadze sa na koncie w ciagu 15 minut. Ale pamietaj, im wiecej wezmiesz, tym wiecej musisz oddawac. Ostatnio wzielam 350 funtow na miesiac czasu. Musialam im oddac z powrotem 460 funtow, w dodtaku bylam spozniona z oddaniem, wiec zaczeli mi naliczac kare, 10 za dzien. Skontaktowalam sie z nimi i powiedzialam, ze czekam az maz mi przysle pieniadze, ktore jeszcze nie dotarly, a jak dotra to jak najszybciej im zwroce. Wtedy oni wstrzymali orocentowanie, czyli "zamrozili" moja kwote, dzieki czemu maialm juz do oddania 460 funtow. No ale wczesniej mi naliczali dosyc duzo. Wonga wiec jest dobra na male sumy i na krotki okres. Nie bierz na 37 dni, bo sie nie wyplacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkonfliktowa
Aha, i nie musisz sie obawiac tzw. zlej histori kredytowej. Wonga to chyba jedyna firma, ktora przyznaje kazdemu. Ja tez mialam zla historie, wczesniej probowalam wziac z mojego banku HSBC, potem z Sainsbury i wszystkie aplikacja byly odrzucone. A Wonga mi przyznala od razu. Ale oprocentowanie jest miazdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezkonfliktowa dzięki Ci serdeczne za wypowiedz! Świetnie, dobrze wiedzieć! A powiedz, pierwszą kwotę na ile pozyczylas ( czy prawda jest, ze max 150 za pierwszym razem) ? I czy wiesz jaki jest odstep czasu miedzy pozyczkami? Wiesz czy po splaceniu jednej mozna odrazu druga? Oczywiscie nie mowie, ze potrzebje tak - byc moze za pare tygodni bedzie nam brakowala jakas sumka do pewnego eventu i lubie miec plan B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkonfliktowa
Anelowa, ja po raz pierwszy wzielam 300 a potem za jakis rok wzielam 150 i teraz pare miesiecy temu 350. Nie wiem czy mozna brac pozyczke tak jedna po drugiej. Mozliwe, ze tak, ale ja bralam w ciagu 2 lat 3 razy, wiec odstepy byly spore. No i za pierwszym razem mi przyznali 300. Sprobuj na ich stronie, tam masz wskaznik ile mozesz wziac, na ile dni i ile bedziesz musiala oddac z powrotem. Ale ja juz sobie obiecalam, ze koncze z Wonga. Co prawda wszystko im oddalam, wiec mam nadzieje, ze przez to mi sie historia kredytowa poprawila. A zla historia kredytowa wziela sie od tego, ze wzielam kiedys telefon na abonament z O2. To bylo dawno, mialam wtedy takiego chlopaka, mojego obecnego meza jeszcze wtedy nie znalam. No i ten moj ex ukradl mi telefon i wydzwanial. Zanim zablokowalam itp, rachunek byl na 800. Powiedzialam O2 co sie stalo, ale oni stwierdzili, ze w zasadzie nie maja zadnych dowodow na to czy moj ex mi ukradl telefon czy ja sprzedalam albo po prostu klamie. Wkurzyli mnie i nie zaplacilam tych 800 funtow do dzisiaj. Dlatego mam zla historie kredytowa. Zreszta, teraz juz 5 lat mija od tamtego zdarzenia, a podobno zla historia kredytowa "oczyszcza" sie wlasnie po 5 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o2 cie znajda i bedziesz musiala im zaplacisz czy tego chcesz czy nie. ja zupelnie zapomnialam o rachunku na 12!przeprowadzilam sie 2 razy i przed samymi swietami dostalam list,ze jestem im dluzna pieniadze. tak wiec jak widzisz, szukali mnie za 12, wiec tym bardziej beda szukac ciebie za te 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zlikwidowalam komorke z o2 a potem jakis zalegly rachunek mi przyszedl na stary adres, no duzo by gadac, na 30 funtow tylko, to bylo jakies 6 lat temu zdaje sie, przysylali mi listy po kolei rozne firmy ktore zajmuja sie odzyskiwaniem dlugu, zawsze mialam cos wazniejszego i nie splacilam, wiekszali i zmniejszali mi ten rachunek i sie skonczylo. chyba za dlugo, za mala szkodliwosc. pewnie juz z o2 nie moge wziac telefonu, ale karte kredytowa dostalam bez zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to bylo tylko 30 funtow, znalezli mnie mimo ze przeprowadzalam sie jeszcze 3 razy, po kilku latach wlasciwie. do mojego znajomego za rachunek cos 500 funtow przyszli od razu komornicy z nakazem sadowym. juz sie nie szczypai tylko od razu do sadu z jego dlugiem poszli i to po kilku miesiacach tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wpisy :) Z karta to jeszcze nie zaczęliśmy. Bedziemy sie przeprowadzać, wtedy zapiszemy sie na electoral roll i zaaplikujemy o kartę, ale wtedy juz właściwie tylko po to by budować sobie historię. Teraz to moze byc taka mała deska ratunku poprostu, nie wiem czy do przeprowadzki zbierzemy całą kwotę i czy ktoś będzie w stanie ew. pożyczyć. Wiecie, ze znajomymi to różnie bywa ;) Reklamuja i reklamuja wiec z ciekawosci zapytałam, w razie W czy jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowska malina
Niestety z historia kredytowa roznie bywa, firmy maja swoje sposoby, zeby znalezc ludzi, nawet gdy sie przeprowadzili po kilka razy. Dobra rzecza jest to, ze mozna splacac rachunki z opoznieniem, albo na raty jesli sie dogada z firma. Mam kolezanke, ktora ma pecha do historii kredytowej, najpierw gdy sprawdzila sobie historie kredytowa to okazalo sie, ze ma jakis dlug z Vodafone, o ktorym nie miala pojecia i ktorego tak naprawde nigdy nie miala. Na szczescie zadzwonila do nich i jej to zlikwidowali. Niestety musi sie tez uzerac z councilem, bo gdy byla na studiach, mieszkala w domu, z ktorego sie wyprowadzila. Po jakichs 5 latach dostala pierwszy list, ze musi zaplacic za rok council tax za ten dom, choc ona juz tam wtedy nie mieszkala, zreszta jako studentka byla zwolniona z oplat za council. Niestety musiala udowodnic, ze tam nie mieszkala w tych latach, z czym miala kupe klopotu, bo nawet nie pamietala imienia lanlorda. Gdy po wielu staraniach wszystko juz zostalo wyjasnione, to po roku przyszedl jej dokladnie taki sam list :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfffff
jest wiele lepszych ofert, przede wszystkim tańszych, wonga to też solidna firma sprawdzicie opinie wonga jest ok, ale ja bym poleciła inne firmy, zresztą poczytacie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna taka sobie
Bralam wonge chyba z 6,7 razy w zeszlym roku ale byly to drobne kwoty, max 80f. Moge tylko odpowiedziec na pytanie o czestotliwosc;) mozesz brac jedna za druga jesli musisz, ale pod warunkiem ze splacilas poprzednia. Mnie zdarzalo sie brac kolejne 3 dni po splaceniu jednej, na szczescie mam ten okres juz za soba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
nie na najnowsza torebke LV. To nic , ze wiocha od stop do glow, torebka markowa musi byc.:D Ach te polki...kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgga
Ja brałam kilka razy przez VIA SMS i wydaję mi się ta firma najlepsza. Bardzo przejrzysta umowa-regulamin, pieniądze błyskawicznie na koncie, mi dale bez żadnych formalności. na stronie viasms.pl jest taki suwaczek, że możesz sprawdzić ile więcej oddasz . I to sie zawsze zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowo
Ja też jestem przywiązana do via sms. Kilka razy zdarzyło się, że wypłata przyszła mi kilka dni później, a musiałam zapłacić rachunek za wynajem mieszkania. Mają dobrą umowę, bez bik i jasna umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy macie sieczkę zamiast mózgu? Zobaczcie jakie tam są odsetki w stosunku rocznym i opłaty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianaaa
Ja biorę zawsze z VIA SMS i oddaje po miesiacu a nie po roku, wiec nie przejmuje się jak to wychodzi w skali roku. Czasem wole wziac szybka pozyczkę niz załatwiac dla banku wszystkie formalnosci, czekac na decyzje, a potrzebuje tylko 500 zl i wiem, że za miesiąc oddam. Jestem świadoma jakie podpisuje umowy i wybrałam porządna firme, więc nie mam żadnych problemów, a pozyczki spłacam szybko i wygodnie. Teraz potrzebowałam dobrać 700 zł na wakacje. Do banku to nawet wstydziłabym się iść po taka kwotę, a tak nie proszac się i nie kombinujac dostałam pieniadze na konto i mamczas do pensji na oddanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossaalinda
Słusznie Darianaaa. W podbramkowej sytuacji taka pożyczka ratuje skórę. Mi trzy tygodnie temu zepsuła się pralka i potrzebowałam dołożyć do nowej. Złożyłam wniosek i 500zł dostałam na drugi dzień na konto po akceptacji wniosku. A przy okazji znalazłam na ich stronie informację, że za polecenie oferty Via SMS możesz otrzymać 50zł. I tak 2 dni temu firma przelała na moje konto 150zł, bo poleciłam usługi firmy znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wonga to masakra dzis czyli w sobote pozyczyli mi 500 zl, rozmyslilam sie bo i tak na koncie bede miala w poniedzialek a oni mi pisza ze nie moge zrezygnowac bo minely 14 dni od zawarcia pierwszej umowy czyli w sierpniu, co splacilam w terminie. dzis juz mi naliczyli 50 zl a do poniedzialku bedzie juz 150, co za dziadostwo , mam wiele chwilowek i normalnie moge odstapic od umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wonga to samo zło. Każde pożyczenie kasy od nich w UK to credit check. Każdy credit check to słabsza historia. Każda pożyczka od wonga to nowe konto kredytowe=gorsza historia. Zabrać się do pracy i oszczędzać. Nie pożyczać od nich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, kiedys mialam z wonga, chcialam przedluzyc o 2 dni bo nie doszedl przelew z wyplaty na koniec tygodnia i mialam takie problemy zastraszanie komornikami w weekend, zero spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja95
wonga, nie warto, poza tym poczytaj sobie opinie tutaj http://www.pozyczkiopinie.pl/wonga i sama zadecyduj potem czy warto czy nie, nie będę narzucał swojego zdania na siłę, poczytaj sobie lepiej o pożyczce vivus tam mają dużo taniej i większe kwoty a dodatkowo pierwszą pożyczkę masz free więc warto się zastanowić nad tą pożyczką lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pożyczać z takich firm ? Chocbym miała jeść sam chleb i NIE pojechać na wakacje nie pozyczylabym . Nie wspomnę o tym, ze każdy powinien miec kase na czarna godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczka w Wonga jest OK, ale można znaleźć lepsze oferty, ja wpadłem na dobre zestawienie tutaj www.zaliczkuj.pl/pozyczki-przez-internet Dużo ofert, gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo, więc oddałem tyle samo ile pożyczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragga
Ja bym raczej unikała takich firm, co prawda sama wybieram mniejsze firmy jak np. http://www.emamona.pl/. ale wiem, że ma odpowiednie certyfikaty np. Wiarygodnej Finansowo firmy, to jest po prostu bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×