Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczyliśmy kiedyś teściom prawie tysiąc funtów i teraz

Polecane posty

Gość gość

jest problem, żeby oddali... niby ciągle nie mają... to było prawie 2 lata temu , teraz po raz pierwszy od tego czasu ta kasa by nam się przydała. to jest 800 funtów, ale oczekujemy od nich tylko 550-600 teraz, idealnie to do końca września w 2-3 ratach bysmy to chcieli, to sie obrażają :O kurde jakies rady? bo to są fajni ludzie nie chcemy kłótni z nimi o kasę,... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni ludzie? fajni ludzie oddają długi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ci kurfo 1000 funtow dla rodziny. Co za emigracyjny śmiec. Gdzie ten twoj dobrobyt. Ja swojej rodzinie pomogłem w dziesiatkach tysiecy złotych i nie żałuje, gdyż rodzina jest najwazniejsza na świecie. Teściowa, to matka twojego partnera, a matke ma sie jedna. Co za emigracyjne skurfiele. Wy śmiecie mi mówic, ze prowadzicie dostatnie życie na emigracji, żałując jednoczesnie 1000 funtów swojej matce. Wy jesteście gwnojady pyerdolone, a nie ludzie sukcesu. Gdyby nie ta Anglia, to byście pod mostem zdychali, gdyż jestescie kreatura człowieczeństwa. W Polsce z takimi jak wy, to ludzie wiedza co robic, dlatego do UKa uciekliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina jest najważniejsza na świecie, owszem, ty tam prostaku powyżej. Ale w chwili, gdy ma się dziecko, to właśnie dziecko i mąż/żona są numer 1, a nie rodzice i teściowie. do widzenia prostaku. p.s. W przeszłości kilka razy fundowaliśmy teściom i rodzicom loty do nas. to też była pomoc. zresztą co ja się takiemu jak ty będę tłumaczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze,tesciowie TO NIE RODZINA do cholery,po drugie,nie ma obowiazku utrzymywac/sponsorowac NIKOGO.dasz palca,zezre cala reke,ot stara prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo nie pozyczac i tyle. Chcieliscie pokazac ze macie kase, to juz nie macie :D Nie stac was na glupie £1000 rodzinie to po co tam siedzicie w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tescie to nie rodzina? Haha, to kto to jest? No chyba ze tescie kolegi czy sasiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa rodzina,dopoki sie z mezem nie rozwiedziesz.z mezem sie bralo slub a nie z jego rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupie gadanie! jej nie, ale zdaje się, że rodzina męża. więc nie rozumiem o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia kurfo, gownojadzie pyerdolony. Co to jest 1000 funtów? Wy kurfa biedaki jestescie i emigracyjne śmiecie. Jak można pracując w UK, ządac od matki by oddala pieniądze. My swojej teściowej kredyt spłacilismy, 20 tys złotych, a moim rodzicom kupiliśmy samochód. Dodatkowo kupiliśmy mieszkanie w PL i mamy kilkadziesiąt tysięcy na koncie. Tobie gownojadzie szkoda 1 tysiąc funtów dla matki i jeszcze pewnie twierdzisz, że osiągnęłas sukces w uka. Tylko w ryj takiej napluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet mowisz na samolot kupiliscie. No ześ k***a sie wykosztowałas. O Bosze skad sa tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to dorosłe dzieci mają sponsorować rodziców? zwlaszcza jak mają swoje dzieci? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sponsorowac, tylko pomagac. Rozumiesz? Tez będziesz stara i jak widze wylądujesz w domu starców, czego serdecznie ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia kurfo, gownojadzie pyerdolony. Co to jest 1000 funtów? Wy kurfa biedaki jestescie i emigracyjne śmiecie. Jak można pracując w UK, ządac od matki by oddala pieniądze. My swojej teściowej kredyt spłacilismy, 20 tys złotych, a moim rodzicom kupiliśmy samochód. Dodatkowo kupiliśmy mieszkanie w PL i mamy kilkadziesiąt tysięcy na koncie. Tobie gownojadzie szkoda 1 tysiąc funtów dla matki i jeszcze pewnie twierdzisz, że osiągnęłas sukces w uka. Tylko w ryj takiej napluc. x x dopiero sie chwaliłeś jak to ci się w Pl wspaniale żyje,plujesz na emigrantów a sam liżesz rowy jakiemuś Angolowi lub Niemcowi hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tescie czy rodzice sa z pokolenia kiedy kraj im z kazdej strony w dupke chuchal... Mieli darmowe albo za pol darmo mieszkanka od panstwa, darmowe kolonie dla dzieci, sanatoria, lekarzy, edukacje, przejazdy z pracy i do pracy... Czy sie stoi czy sie lezy 1000 zl sie nalezy... A ich dzieci musza sie tulac po swiecie bo o takie polske walczyli... I jeszcze im malo? Jeszcze ich dzieci musza sponsorowac? A moze jeszcze wnuki tez? Pokolenie styropianowcow na wczesniejszych emeryturach i lewych rentach siedzi, a mlodzi maja pracowac na nich do smierci.. I jeszcze im malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pracujesz nie na nich a na siebie, oni już wypracowali swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wypracowali? Jak pracowali? Zobacz sobie alternatywy 4, tak wlasnie pracowali jak tam... Ich system byl bankrutem. Przezerli wszystko. Teraz mlodzi pracuja i placa skladki na siebie i na poprzednie pokolenia bo zus nic nie ma... Juz OFE poszlo na biezace emerytury i renty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegolnie ci 45-55 latkowie na wczesniejszych emeryturach wypracowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli zus nie ma to znaczy ze ukradł,bo poprzednie pokolenie placiło składki,to teraz wy nie płacicie tyle ile trzeba bo pracujecie u prywaciarzy ktorzy rejestruja na 1/4 etatu wiec z tego odprowadzaja wasze z****** składki,jestescie na śmieciówka i dokładnie ta sama historia,ci na zasiłkach dla bezrobotnych etc..Wec ni plec bzdur kobiecino bo az mnie mdli jak czytam te wypociny. Odwalcie sie od emerytow bo oni na swoje emerytury zapracowali,to wy nie bedziecie ich miec bo nie zarabiacie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zapracowali... Czy sie stoi czy sie lezy 1000 zl sie nalezy i 45 emerytura albo renta na chory paluszek ale kieliszek z wodka trzyma sie prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mlodych tak pywaciarzr zatrudniaja, bo maja chetnych emerytow i rencistow zdrowych jak byk do pracy bez placenia skladek... Mieszkanko od panstwa dostala? Sprobuj teraz kupic takie mieszkanie jakie dostalas od PRLu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Szkoda ci kurfo 1000 funtow dla rodziny. Co za emigracyjny śmiec. Gdzie ten twoj dobrobyt. Ja swojej rodzinie pomogłem w dziesiatkach tysiecy złotych i nie żałuje, gdyż rodzina jest najwazniejsza na świecie. Teściowa, to matka twojego partnera, a matke ma sie jedna. Co za emigracyjne skurfiele. Wy śmiecie mi mówic, ze prowadzicie dostatnie życie na emigracji, żałując jednoczesnie 1000 funtów swojej matce. Wy jesteście gwnojady pyerdolone, a nie ludzie sukcesu. Gdyby nie ta Anglia, to byście pod mostem zdychali, gdyż jestescie kreatura człowieczeństwa. W Polsce z takimi jak wy, to ludzie wiedza co robic, dlatego do UKa uciekliscie. XX :-) ja rowniez bratu pomagalam i nie chce od niego grosza niech sie i on i jego zona cieszy dostal 4000euro i mu nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prawidłowo. Rodzinie trzeba pomagać, a nie od matki kasę ciągnąć. Co za skurfiele yebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W d....ie byłaś i g.....o widziałaś.Ktos ci przymule naopowiadał pierdól. Moze twoim starym ktos dał bo moi rodzice cięzko pracowali za PRL-u za g ówn iane pieniądze w fabryce przy maszynach włokienniczych.Mama przychodziła z pracy to miała ręce i nogi jak balony. Co ty wiesz o PRL-u,chyba miałaś w rodznie takich cwaniaczkow co nic nie robili i dostali za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie twoi rodzice mieszkaja w baraku? Czy w mieszkanku z PRL moze jeszcze zakladowe? To jej wybor byl ze pracowala w takim miejscu, mogla zmienic wtedy na inna bo praca byla wszedzie, tylko ze jej towarzystwo odpowiadalo... Co ja wiem o PRL bardzo duzo dzieckiem wtedy nie bylam. Co weekendy chlali, zagryzki, wodka i dolewki z kawy. Jak robota byla za ciezka to szli do innej a tam opierali sie o sciane... Akurat duzo wiem o PRLu... Ty bedziesz robil do smierci bez prawa do jakiejkolwiek emerytury a twoi rodzice jyz od 50 albo na rentach. Tobi zdrowie siadze juz w wieku 40 lat i bedziesz dziad oni jeszcze beda dorabiac na emeryturze bo ich PRL tak nie wykonczyl ja dzisiejsze psy-polscy pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to była pożyczka anie darowizna to przecież oczywiste że powinni oddać. ludzie są jednak coraz bardziej bezczelni i potrafią żądać jakichś chorych rzeczy. nikt nie ma obowiązku nikogo utrzymywać. poza tym skoro chcą zwrotu to może sami nie mają? nie pomyśleliscie o tym? jak ktoś pracuje poza polska to oczywiście oplywa w kasę i wredny ciul jest bo biednej rodzince pieniędzy nie daje. mam podobną teściową. ma dwójke synow w uk (oboje maja swoje rodziny). całe życie nie pracowała jakas śmieszna rentę ma i ma wielkie pretensje ze jej synowie nie utrzymuja. i nie pisze ze jej nie daja pieniedzy. bo oboje daja jej zawsze co miesiac cos w formie wspomagania a jej zawsze mało. tak że tacy ludzie tez są. w dodatku jest tak okropna ze ani ja ani zona brata męża nie chcemy jej na dluzej u siebie w domu. do opieki nad wnukami się nie czuje na siłach (jej słowa) tylko by u nas przesiadywala chetnie zeby na siebie wydawac nie musiala i jej kupowac wszystko zwłaszcza papieroski i dobre winko. nie cierpię takich ludzi brrf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia kurfo, gownojadzie pyerdolony. Co to jest 1000 funtów? Wy kurfa biedaki jestescie i emigracyjne śmiecie. Jak można pracując w UK, ządac od matki by oddala pieniądze. My swojej teściowej kredyt spłacilismy, 20 tys złotych, a moim rodzicom kupiliśmy samochód. Dodatkowo kupiliśmy mieszkanie w PL i mamy kilkadziesiąt tysięcy na koncie. Tobie gownojadzie szkoda 1 tysiąc funtów dla matki i jeszcze pewnie twierdzisz, że osiągnęłas sukces w uka. Tylko w ryj takiej napluc. To co jeszcze robisz w tym Uka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyzej, spierdzielaj z laski swojej z tego forum skoro cie mamusia nie nauczyla kultury! Na jaki temat nie wejde ty i twoje wyzwiska! Nie da sie ciebie czytac wiec po prostu omijam twoje posty i wywody cokolwiek masz do powiedzenia. Zasmiecasz te forum, nie wnosisz tu absolutnie nic bo nikt o zdrowych zmyslach twoch wulgaryzmow czytac nie bedzie. Idz sie leczyc lub wracaj do szkoly bo taki wlasnie poziom reprezentujesz: debila lub dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
"teraz po raz pierwszy od tego czasu ta kasa by nam się przydała". Naprawde tej kasy potrzebujesz czy tylko "przydala by sie"? Bo jesli brakuje ci na jedzenie to ok ale jesli rzeczywiscie tylko "przydalaby sie" to nie ma sensu sie z szarpac... dla mnie osobiscie spokoj w rodzinie jest wiele wiecej warty niz te 800 funtow :O Masz nauczke na przyszlosc i juz wiecej im nie pozyczysz :P I w dodatku masz pewnosc ze juz wiecej o pozyczke nie poprosza :P Same plusy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ,nie w baraku,wybudowali własnymi rękoma dom,zdziwisz się ale tacy też byli. Ty nic nie wiesz o PRL-u mamusia ci w głowie namieszała albo wychowałaś się w środowisku nierobów gdzie czy sie stoi czy sie leży to stówka się należy. Były takie zawody że trzeba było zapierdzielać bo inaczej maszyna by stanęła a to jest niemożliwe by był przestój. Dzisiaj też się opierdzialają,sa takie prace że lale chodzą po korytarzach z pazurami metrowymi i udają ze pracują a ludzie stoją za drzwiami czekając na numerki.Nierobom w urzedzie pracy jak daja robote za 1300zl to nie idzie bo woli pospać a pozniej na piwo. Ty nie masz pojęcia o zawodach,ludzie którzy stracili zdrowie,w hutnictwie,górnictwie a jeszcze tacy ktorzy poniesli śmierć w tym zawodzie i zapomniano o ich rodzinach .Dużo się pisze a mało robi. Mój tato był maszynistą na parowozie,to ciżki kawałek chleba i pisz bzdur bo nie wszystkich rozdawano za darmo i nie wszyscy wyciągali łapę po darmochę.Byli i są tacy którzy potrafią pracować.Ci którzy mają czasem dużo potrafią jeszcze żebrać i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×