Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominisia1981

Praca w Anglii/Irlandii

Polecane posty

Gość Dominisia1981

Dominisia1981 (recepcja@pzcussons.com.pl) babygirl22@tlen.pl Witam Po wakacjach na przełomie września/października chcialabym wyjechać do Anglii lub Irlandii.Mówiąc szczerze w większym stopniu jestem nastawiona na Irlandię,ponieważ przewiduję większe szanse na znalezienie tam pracy.Chciałabym nawiązać kontakt z osóbkami, które mają podobne plany i rozważają wyjazd w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.Moi znajomi myślą o wyjeździe ze mną, owszem, ale dopiero za rok,a ja nie chcę dłużej zwlekać..Studiuję anglistykę i chcę kontynuować te studia na swojej uczelni będac za granicą,aby niczego nie stracić i mieć ciągłość w nauce.Co najważniejsze chcę mieć kontakt z językiem i pobyt za granicą, w kraju anglojęzycznym to najlepsza opcja Zawsze raźniej w kilka osóbek wyjechać.Osoby szukające pracki tam chciałabym zapytać gdzie poszukują ofert ( stronki www) czy wolą zająć się tym na miejscu,a by uniknąć kosztów płacenia pośrednikom... Czekam na wiadomości z Waszej strony Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anglii w irlandii jest kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Anglii jest jeszcze
gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
sie wybieram pod koniec wrzesnia do eire, tez jestem na studiach jezykowych - lingwistyka; jak na razie jade sama, pracy bede szukala na miejscu, mieszkanie przez kilka dni u znajomych mam zapewnione [chyba hehe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czyli ja
jak widzę co dzieje sie tutaj w kraju to... normalnie myśle o wyjeździe... rok temu skończyłam studia, pracuję ale zarabiam tyle że zapłacę za mieszkanie, telefon, dojazd do domu do rodziców i mało co mi zostanie. a potem się zastanawiam czy lepiej kupić sobie to czy tamto... :O przykre to jest. mój język mówiony zszedł na psy :O i tego się trochę obawiam, ale wiem, że jak tam pobędę to dam radę i się nauczę :) znam wiele osób które tam wyjechały, jakoś żyją i są szczęśliwe i może nie robią nic ambitnego, ale wracać nie zamierzają. a tu? wynajmuję mieszkanie i nawet nie mam szansy na coś swojego, bo za co? nawet nie mam szansy na kredyt bo nie mam umowy na czas niekreślony :( jednym słowem, nie chcę tak żyć :O dobija mnie to i zaczynam myślec o tym poważniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
a co to autorka porzucila watek? jesli bys przypadkiem tu zajrzala, to mam pytanie: jakimi liniami planujesz leciec? ja jak na razie nastawiam sie na Ryanair - najkorzystniejsze cenowo, przy czym w dublinie laduje ok 1-szej w nocy :O taka jedna..kiedy planujesz wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czyli ja
to ja => właśnie myślę o tym, bo tak, ani nie mam tam pracy załatwionej, ani mieszkania... najwyżej w ciemno pojadę :) z jednej strony podobno najlepioej jest szukać wszystkiego na miejscu... no i nie chcę jechać sama... i trochę mam obaw... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue fish
zapraszam na temat Irlandia pazdziernik - ja tez nie mam zalatwionej pracy, a razem zawsze razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wyjechac tez na okres wakacji np,d holandii,anglii,irlandii ,i wrocic do poland .........i pozniej znowu tak na sezony jezdzic ale to meczace........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×