Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukaszzzzz3333

Praca w Niemczech centrum logistyczne

Polecane posty

Gość Lukaszzzzz3333

Witam Dostałem ofertę pracy w Centrum Logistycznym lub firmie kurierskiej DHL przez Agencje Pracy. Nie znam języka i troszkę się boję szczerze mówiąc. Oczywiście Pani, która mi załatwiała pracę wyjaśniła mniej więcej warunki i twierdzi że język nie jest wymagany, bo na grupę 9 osobowa, która teraz jedzie 2 lub 3 osoby znają i że to jest wystarczające. Co będę robił? Nie wiem. Ponoć zostane przeszkolony na miejscu i polski koordynator wytlumaczy co i jak. Praca ma głównie polegać na pracy ze skanerem. Czy pracował ktoś kiedyś w takim miejscu? Jeżeli tak to jak to wygląda i czy jest się czego bać? Naprawdę będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje i dobra radę lub ewentualna przestrogę jeżeli jest ku temu powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać. No chyba że zakwasy będą boleć. Naucz się tylko jednego słowa - hubwagen - po polsku paleciak, bo będziesz ciągał nim załadowane palety do ciężarówek. No chyba, że masz szczęście, to może trafić ci się ameise. To słowo oznacza mrówkę, ale dla ciebie będzie to oznaczać paleciaka z napędem akumulatorowym. Przyjemnego zapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszzzzz3333
heh dzięki za odpowiedź. praca chyba nie jest taka ciężka (a nawet gdyby była to nigdy fizycznej pracy się nie bałem) , skoro do tej samej przyjmują również kobiety. Jedziemy tam jako para i będziemy pracować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno. Jeśli przetłumaczyli, że praca jest przy komisjonowaniu, to znaczy, że chodzi o układanie na paletach, czy pudłach towarów pod konkretnego klienta. Zobacz sobie w wikipedii komisjonowanie. A praca dość ciężka, czasem na zmiany, bo dostawy czasem odbywają się nocami. Klient w dzień składa zamówienie, a w nocy się to obrabia, żeby na drugi dzień dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszzzzz3333
Nic o komisjonowaniu nie wiem. Od Agencji wiem tylko, że "będzie to praca ze skanerem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerson
Ja byłem parę razy za granicą z małymi przerwami i jednak stwierdziłem, że wolę pracować w Polsce, u siebie. Zagranicą czułem się jak obcy. Teraz złożyłem papiery do BMW http://www.praca-dealerbmw.pl/ i czekam na odpowiedź o zatrudnieniu. Mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerson, nie pieprz, reklamując dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×