Odpowiedz na ten temat

Praca w Niemczech

• Scarlett26 2011.05.22 [14:49]
    witam,
    jestem ciekawa ile zarabiacie w Niemczech i na jakich stanowiskach pracujecie.

• Scarlett26 2011.05.22 [15:39]
    Nikt nie pracuje w Niemczech?

• keine ahnung......... 2011.05.22 [16:49]
    ja mieszkam w niemczech i kazdy mysli, ze tu jest tak kolorowo...akurat jest tu troche inaczej niz w anglii, pracy w fabryce nie dostaniesz, jak nie znasz podstaw niemieckiego, generalnie trzeba znac jezyk..oplaty za mieszkanie i wyzywienie sa wysokie...a od tego roku niemcy zaczeli wszedzie oszczedzac.
  • gaga82 2011.05.23 [22:44]
    Mieszkam w Niemczech od 8 lat, pracuje na pol etatu jako pielegniarka i zarabiam 800EUR netto, dodam ze mam Steuerklasse V, wiec na niej moga odciagnac do 75% wyplaty.
    W Niemczech najwazniejsze zawsze jest Bruttolohn, poniewaz w zaleznosci o Steuerklasse, rozni sie netto.

Jesli chodzi o prace w Niemczech to nie jest latwo, aktualnie rynek pracy nie ma zbyt duzo do zaoferowania.
    Zycie jest coraz drozsze, a zarobki stoja w miejscu smutas.gif

• Anso 2011.05.30 [15:32]
    Ostatnio jest trochę więcej ogłoszeń z tego co patrzę w necie. Wiadomo jak się rynek otworzy to Polaków zjedzie się co nie miara, ale zawsze można coś znaleźć. Ja polecam serwis Poloniusz, poszukaj sobie ofertywww.poloniusz.pl , zadzwoń i nie musisz znać biegle niemieckiego, bo w dużej części są też oferty Polaków mieszkających w DE.
  • Lawita 2011.06.03 [01:59]
    Znajoma mi mówiła o "Poloniuszu" o co z tym chodzi?
  • tak a jak dostaniesz 2011.06.04 [09:42]
    280e Nebenkostenabrechnungu do zaplacenia to jestes uziemiona.. tu jest tyle roznych oplat, ze sie mozna zes** na miekko..
  • Anso 2011.06.08 [18:57]
    Poloniusz to serwis z polskimi ogłoszeniami za granicą. usmiech.gif Warto na niego rzucić okiem, szczególnie jak masz kłopoty z językiem usmiech.gif
  • saharazada 2011.07.26 [10:33]

Witam moje doświadczenia w pracy w Niemczech są bardzo pozytywne. Pracowałam jako opiekunka prawie 2 lata.

Pracę pomogła mi znaleźć firma : [url=http://www.gowork.pl/strony_gowork ,140]Praca w Niemczech[/url] .

Serdecznie polecam !!!
  • twoja maleńka 2011.07.27 [15:26]
    gaga 82

Pisałaś że pracujesz jako pielęgniarka. Domyślam się że w szpitalu.
    Mam do Ciebie prośbe. Czy mogłabyś dowiedzieć się ile w szpitalach płacą rehabilitantom. I czy w tym zawodzie też są stopnie yak jak w pielegniarce? Chce wybrać się na kusr rehabilitacyjny żeby zdobyć kwlifikacje i pracować albo indywidualnie z osobami niepełnosprawnymi albo w szpitalu niemieckim. Domyślam się że osoba po kursie rehab. zarabia mniej od osoby po studiach rehabili. Chcę wiedzieć ile?
  • twoja maleńka 2011.07.27 [15:35]
    GAGA 82
    Mam prośbe. Pisłaś ze pracujesz jako pielęgniarka. Domyślam się ze w szpitalu. Możesz dowiedzieć się dla mnie ile zarabiają rehabilitanci w szpitalach niemieckich i czy są stopnie tak jak w zawodzie pielęgniarki? Jeśli są to jakie? Ile płacą na poszczególnych stopniach?
    Chcę zrobić kurs rehabilitacyjny i wyjechać do albo Niemiec albo Austrii albo Belgii. Zastanawiam się czy osobie po studiach płacą tyle samo co osobie po kursie
    Moja prośba jest taka żebyś dowiedzaiła się tego i napisała. Będę wdzięczna. Bardzo dziękuję
  • twoja maleńka 2011.07.27 [15:36]
    Napisałam 2 razy to samo bo myślałam że pierwsza wypowiedź nie przeszła jezyk.gif
  • dobry.partner 2011.07.27 [15:43]
    Każdy pragnie miłości, ale nie każdy potrafi dołożyć starań, aby ją znaleźć. Z myślą o tych, którzy mają z tym problemy zostały stworzone kursy uwodzenia. Osobiście polecam szkolenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, która ma pozytywne opinie, dobrze wypada w testach, jest sprawdzona i pracują w niej specjaliści. Ja jestem zadowolony z kursu, dowiedziałem się co robić, aby zwrócić na siebie uwagę kobiet i zainteresować je swoją osobą usmiech.gif naprawdę polecam, zajrzyjcie na ich stronęwww.wyzszaszkolauwodzenia.pl
  • pracaza 2011.11.03 [13:38]
  • gapiszon 2011.11.09 [13:44]
    Malenka,

zasada numer jeden w Niemczech- nikt nie opowiada o wysokosci swoich zarobków czy renty.

Twoja prosba do gaga jest praktycznie nie do zrealizowania.

• galeon 2012.11.26 [11:40]
    Witam na imię mam Rafał pracuje i mieszkam w niemczech na stale i chętnie poznam kobietę w wieku 23-32,która także chciałaby mieszkać i pracować na stale w niemczech.Mam 31 lat 190cm wzrostu średniej postury ,wynajmuje 3 pokojowe mieszkanie,niemiecki znam płynnie,załatwienie pracy, sprawy urzędowe nie sprawiają mi najmniejszych problemów tymbardziej że mam już doświadczenie pomagając tutejszym rodakom.W celu nawiązania kontaktu proponuje byście napisały kilka słów o sobie na mail po czym podam wam nick na skype.Pozdrawiam
    galeonek30@gmail.com
  • twoj tygrysek. 2012.11.27 [23:03]
    bla bla
  • ArbeitExpert 2013.06.04 [13:01]
    Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Pracy, nr certyfikatu: 7625 pod kierownictwem polsko – niemieckim, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Niemczech.

OPIS STANOWISKA
    - Zarobki miesięcznie ok. 2000-2700 Euro brutto + dodatki

- Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - Monachium, Berlin, Karlsruhe, Badenia- Wirtembergia.

- Pracodawca: ekskluzywne domy opieki, kliniki

WYMAGANIA

- Wykształcenie pielęgniarskie (absolwenci liceów medycznych, medycznych szkół pomaturalnych, licencjaci oraz magistrowie pielęgniarstwa)

- OPIEKUNKI- wyłącznie wykwalifikowane po szkole medycznej- konieczność późniejszego uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech

- Bardzo dobra lub dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2 WARUNEK KONIECZNY- (mile widziane certyfikaty) -

- Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

/ OFERUJEMY
    - Zatrudnienie w renomowanym niemieckim domu spokojnej starości

- Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

- Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne). Zasiłki na dzieci: 1 i 2 dziecko - 184 €, 3 dziecko -190 €, od 4 dziecka - 215 €

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc w uznaniu dyplomu i kwalifikacji zawodowych

Zapraszamy do wysłania CV w j. niemieckim na adres: kontakt@arbeitexpert.p l
  • gość 2013.06.04 [14:37]
    Zanim ktokolwiek tutaj przyjedzie niech się dobrze zastanowi.
    Jeśli nie masz załatwionej posady bądź kogoś kto pomoże na początek. To będziesz pracować o ile w ogóle znajdziesz coś w kierunku w którym szukasz za najniższą krajową.
    Rynek obecnie zapchany jest Rumunami i Bułgarami.Opędzić się od tego molochu nie można
    Stawki idą coraz bardziej w dół.
    Trzeba się ucharować za coraz mniejsze pieniądze
    Jest coraz gorzej a Niemcy coraz bardziej źli na auslanderów.
    Sytuacja podobna chyba jak w większości krajów.
  • crayon 2013.06.22 [21:55]
    przed dłyuższy czas opiekowałam się starszą panią w niemczech, ofertę pracy znalazłam na gowork.pl i stwierdziłam, że spróbuję, zawsze jakieś pieniążki, a w polsce w ogole nie potrafiłam znaleźć pracy smutas.gif a tak to bardzo fajnie zarobilam, doszlifowałam język i zastanawiam się w sumie, czy nie jechać jeszcze raz, bardzo się opłaca wg mnie.
  • gość 2013.06.22 [21:57]
    ... i po reklamie ...
  • pabloxx 2013.06.25 [11:52]
    Servus:
    Inzynier, Branza Maschinen- und Anlagenbau, Stanowisko: Produktmanager; BE: 3 lata (z czego rok w niemczech); Region B-W; zarobki 61kEUR / rok; Dodatki: Telefon, Laptop (tez do uzytku prywatnego), zakres dzialania: caly swiat (oplacone bilety lotnicze (Klasa economiczna w Europie, Klasa business na Trasach pozaeuropejskich); Ubezpieczenie rodziny, ogromne Mozliwosci rozwoju, awansu i wzrostu wynagrodzenia.
    Pozdrawiam.
  • gość 2013.07.25 [00:27]
    ja też bym poleciła wyjazdy z firmą gowork - chyba najbardziej spokojna praca z możliwych ofert pracy w niemczech, jeśli nie specjalizujesz się w żadnej dziedzinie. ja zdecydowanie wole to niz zmywak czy truskawki, takze zastanawiam sie nad wyjazdem juz niedlugo...
  • gość 2013.07.25 [14:26]
    pracuje w gastronomi pol etatu steuerklasse nr 1
    600 netto
    niestety zycie coraz drozsze a juz nie wspomne o czynszach smutas.gif
  • gość 2013.08.13 [12:57]
    Ja rowniez nie narzekam, mam prace nauczyciela, na stanowisku urzednika panstwowego i zarabiam okolo 3200 brutto. Jak sie chce to mozna tutaj sie dobrze ustawic! Ale to pewnie wszedzie tak jest...
  • gość 2013.08.15 [15:29]
    W Niemczech obecnie można zarobić bardzo dużo.
    Polecam ciekawą stronę: http://praca-w-niemczech.edusites.pl/
  • gość 2013.08.15 [16:26]
    No jeśli ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji, nie zna języka itd. a liczy na spore zarobki, no to przykro mi, nigdzie nie będzie dobrze żył.
    Trzeba coś robić w tym kierunku by polepszyć swój byt.
    Jakos nie widzę by lekarze, prawnicy, managerowie, dyrektorzy, informatycy, pielęgniarki, dobrzy kierowcy, budowlańcy...siedzieli na forach i narzekali jak jest strasznie, źle i w ogóle koszmar.
  • gość 2013.08.15 [16:45]
    gość
    No jeśli ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji, nie zna języka itd. a liczy na spore zarobki, no to przykro mi, nigdzie nie będzie dobrze żył.
    Trzeba coś robić w tym kierunku by polepszyć swój byt.
    Jakos nie widzę by lekarze, prawnicy, managerowie, dyrektorzy, informatycy, pielęgniarki, dobrzy kierowcy, budowlańcy...siedzieli na forach i narzekali jak jest strasznie, źle i w ogóle koszmar.
    Ha ha prosze cie tylko nie kazdy Polak czy juz nie wspomne o Niemcu jest
    lekarzem , Notariuszem , menadzerem dyrektorem
    prosze cie nie osmieszaj sie !!!1
    pielegniarki kokosow tez nie zarabiaja jezyk.gif tylko jeden plus jest to ze nocki maja bez podatku , tak samo weekendy i swieta i tylko w ten sposob jako tako zarobia
    ale jak pisze nie sa to kokosy
    budowlancy tak samo jezyk.gif
    Pomysl ze sa tez inne zawody jak piekarz , cukiernik , sprzedawca toz to zarobi Vollzeit 900 euro
    wiec nie pierdziel takich glupoot
    pracy jest coraz mniej i coraz za mniejsze pieniadze
  • gość 2013.08.15 [16:48]
    Dodam iz 3200 brutto to moze nauczycielka (Lehramt ) otrzymac takowe wynagrodzenie nauczajac w gimnazjum
    przeciez wysokosc zarobkow jest podzielna przez nauczanie w roznych szkolach jak Hauptschule Realschule i Gimnasium
    oraz w jakim Landzie sie zyje
    bo taka nauczyclka w Berlinie zarobi mniej niz ta w Bawari jezyk.gif
  • gość 2013.08.15 [16:55]
    Takie zarobki jak moje sa na poczatku dziennym dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem, przy tym zarabiaja nauczyciele raczej najslabiej. Poczatkujacy inzynier moze rocznie spokojnie 40000€ zarobic. Inzynierowie sa w Niemczech mile widzenioczko.gif
  • gość 2013.08.15 [17:02]
    W NRW w Realschule otrzymujesz okolo 3200€, zarobki oczywiscie wzrastaja z przepracowanymi latami. Gosciu, co sie tak rzucasz? Jak chcesz do czegos dosc i zyc pod wzgledem finansowym spokojnie to musisz studiowac, rowniez w Niemczech!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...