Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula4343

Praca za granica, czerwiec, lipiec 2017

Polecane posty

Cześć! Czy któraś/któryś z Was wybiera się za granice do pracy (zbiory,na produkcje, etc. ) Ktoś już jeździł w poprzednich latach? Szukam czegoś od połowy czerwca do końca września i zupełni nie wiem jak się za to zabrać :) Byłam już raz za granicą ,przez biuro i niestety kiepsko na tym wyszłam. Jeśli ktoś się wybiera ,albo może mi pomóc, to zapraszam do dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj sie znajomych ktorzy wyjezdzaja. Moze w ich firmie beda jakies miejsca wolne. Mi sie tez udalo przez znajoma wyjechac. Musisz sie upewnic ze bedziesz miala pewne zakfaterowanie i ze firma jest legalna. Ja juz przez kilka sezonow jezdze na pieczarki i jestem zadowolona. To numer do biora, mozesz tam zadzwonic i sie poinformowac: 0049283197432127. Oni Maja w paru miejscowosciach pieczarkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula4343
No właśnie w tym problem, że mam znajomych, którzy wyjeżdżają, ale w październiku i z tego, co się zorientowałam, to wyjazdy są tylko w październiku, na co nie mogę sobie pozwolić. Cała reszta moich znajomych po prostu żyje za granicą :) powiedz mi jak to wygląda, jak z zakwaterowaniem i ogólnie jakie warunki ;) i prosiłabym o nazwę agencji ;) jeśli masz trochę czasu, napisz na lemurka987@gmail.com pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulciax
Ja jestem z zawodu stolarzem i od jakiegoś czasu wyjeżdżam za granice, dokładniej do belgii z ensila. mam fajne warunki i zawsze zapewniona prace, a stabilne zatrudnienie to dla mnie podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia33
A kontaktowalas sie z tml professional. Wyjazdom z nimi mozesz zaufac. Bylam w Niemczech kilka razy juz, normalna umowa z ubezpieczeniem i zapewnionym dojazdem. No i co najwazniejsze zarobki mega na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehejeeeee kolejna nieudacznica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość989
Ja jeżdżę już kilka lat na produkcje do Niemiec. Mój syn i jego dziewczyna też dojeżdżają sezonowo na okres wakacji studenckich. Nie polecam jechać bez polecenia z jakąś przypadkową agencją. Mam różne przygody za sobą. Bardzo dobrze jest wyjechać z taką agencją SEDULUS co jest w Opolu. Dbają o swoich pracowników, moje dzieci i ja z niej korzystamy. https://sedulus.pl/ <- sprawdź sama. Warunki wyjazdu dobre, pomoc na każdym kroku za granicą i wypłata zawsze na czas i taka jak w umowie. Ja polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę ale jako opiekunka osób starszych do Niemiec i nie wyobrażam sobie, żeby nie jeździć przez agencję wydaje mi się, że dla kobiety taki samodzielny wyjazd to nie jest najpewniejsza opcja, a jeżdżę z ejjob i w pełni na nich polegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencją ej job jak najbardziej polecam, byłam z nimi w niemczech, rok się osobami starszymi opiekowałam. I zdecydowanie nie narzekam. Dobry pieniądz, solidna firma. Jak ktoś szuka, to jak najbardziej polecam sprawdzić co mają i kogo szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Krissstoff
za granicę to warto jedynie jak masz załatwioną pewną pracę, zakwaterowanie i dobre warunki finansowe. pracuję jako hydraulik dla ensila group i na prawdę dobre fuchy mi załatwiają kolejny sezon. Nawet kilku znajomych zajmujących się stolarką i murarstwem też się załapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do DE-tam na start dostaniesz 2.000€ na czysto. Tam jest pracy od groma i możesz wybierać co ci bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alternatywa
Widzę, że ludzie odpowiadają, ale Autorka postu nie komentuje - to może chociaż innym się przyda ;) Dla kobiety to uważam, że praca opiekunki jest okey, współpracowałam z WE, a teraz z opiekunkawniemczech.eu i jestem zadowolona. Fajnie można podreerować budżet, podszkolić język, tylko trzeba się odnaleźć w tej specyfice pracy - starsze osoby, często schorowane, zazwyczaj pogodne (choć wiem, że nie zawsze się tak trafia). Pensja to nie mniej niż 1000 euro, czyli przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ej job też miałam styczność, bardzo fajna agencja :) załatwiona praca spełniła wszystkie moje oczekiwania, zresztą, gdyby tak nie było, to bym tam nie pracowała 1,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simon70
A dla mężczyzn to już praca opiekunki nie może być? ;) Też jeżdże z opiekunkawniemczech.eu właśnie i jestem zadowolony choć na pewno nie jest to praca dla każdego. Jednak uważam, że mężczyźni bywają przydatni w tym zawodzie, czasami potrzeba trochę wysiłku fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaa1990
Jezdziłam na zbiory przez parę lat, ale to straszna męczarnia fizyczna... Teraz pracuję jako opiekunka do starszych w Niemczech i zarobki mam o wiele większe, a pracy o wiele mniej . Pracuję dla agencji Medipe i mega sobię chwalę. Zarobek jest naprawdę spory, no i premie ok 400euro ( tutaj o tym, jakby ktos byl zainteresowany http://medipe.pl/premia/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata78
Ja podobnie jak większość swoją przygodę z pracą w Niemczech zaczynałam ze zbiorem truskawek. Ale teraz jeżdżę z agencją EJ JOB i jestem bardzo zadowolona, bo dużo zarabiam, pracuję w zawodzie bo jestem wykwalifikowaną pielęgniarką i generalnie jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn939
Nie sądziłam, że znajdę tu na forum osobę, która też była z EJ Job w Niemczech. Ja też byłam mega zadowolona i jak ktoś szuka wyjazdu do pracy za granicę, a szczególnie do Niemiec i Szwajcarii to warto im to powierzyć, przynajmniej człowiek jest pewny, że nie narobi sobie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka60
Praca przy opiece niekoniecznie jest lżejsza według mnie... ale na pewno daje więcej satysfakcji :) Jak ktoś już decyduje się na wyjazdy właśnie w tym zawodzie to wydaje mi się, że warto rozważyć też udział w programach lojalnościowych, zawsze to dodatkowy pieniądz: http://asy-eurokasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielkaka
Wiesz co, ja w wakacje zeszłe jechałam z agencją Medipe i byłam mega zadowolona. Świetne warunki pracy no i mają króciutki, czytelny regulamin to mozesz sobie zerknac. No i zarobki fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie coś o mobilnym rekruterze, którego oferuje Opiekunka w Niemczech? korzystał ktoś? jak to działą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej jedz do Szwecji. Tam masz zapewnione 20.000 skr/netto/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna4
Najlepiej zajrzyj do nich na stronę http://opiekunkawniemczech.eu/ i skontaktuj się bezpośrednio, jeśli chodzi o tego mobilnego rekrutera. Ja sama nie korzystałam, ale podejrzewam, że trzeba będzie umówić się indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krystyna, dzięki za odpowiedź :) Będę próbować w takim razie. Fajnie, że mają taką usługę, pewnie wielu osobom się przyda. A warunki wydają się mieć dobre, więc chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz kogoś znajomego? Warto pomyśleć też od razu o rozliczeniu, bo bywa że pod koniec roku robi się z tym problem :) jak obliczyć zwrot podatku z holandii możesz się dowiedzieć na tym serwisie http://zwrotpodatku.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimowaAsia
Ja niedługo wyjeżdżam na kolejne zlecenie do Niemiec jako opiekunka do starszych osob. Jeżdżę z Medipe od roku i uważam, że to najlepsza agencja na jaką trafiłam. Możesz wejsc do nich na stronkę po mają wszystko fajnie opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Jeśli znasz się na budowlance, skontaktuj się z firmą ENSILA, która poszukuje pracowników do prac budowlanych na terenie Belgii. Oferuje umowę o pracę, wypłatę na czas i godne warunki zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKoscinka
Jak chcecie najfajniejsza i najbardziej zarobkowa prace,t o szukajcie ofert jako opiekunki do starszych osob w niemczech. Ja wspolpracuje z Medipe i wiem ze non stop maja jakies nowe ogloszenia. Praca jest naprawde fajna i nie jakas wymagajaca, a zarobki naprawde duze + czeste premie 400 euro. Z reszta, mozecie sobie o tym poczytac na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×