Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda jest taka że polaka za granicą zawsze będą traktować jak śmiecia

Polecane posty

Gość gość

a pozatym polacy dają się tak traktować, jébią za bezdurno i mieszkają po 10 w pokoju i jeszcze się z tego cieszą, debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten debil znowu swoje, to i ja cos napiszę żeby miał komu odpisywać :D bo biedak się nudzi na necie ... Mieszakm w dużym (prawie 70 m kw) mieszkaniu w nowym budownictwie (balkon, dwie łazienki, kuchnia ma zmywarkę i metraż kuchni to ok 10 metrów kw); mieszkam faktycznie, w 10 osób!!! czyli z mężem i jednym dzieckiem, z psem i dwoma chomikami ... mam dobrą i rozwijającą mnie pracę, mąż też podobnie, dziecko za 3 lata idzie do szkoły średniej i pojdzie do prywatnej. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na ile lat krecha i niewolnictwo na to 70m pudełko od butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam 31 lat za granicą, studia za granicą, język na poziomie "native speaker", a dalej odczuwam to traktowanie jak gorszego, to nigdy się nie kończy, taki los emigranta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy z kim przebywasz. W kazdym kraju istnieje warstwa ludzi, dla ktorych obcokrajowiec to odmiennosc i dziwadlo, bo wiele w zyciu nie doswiadczyli i widza roznice zamiast podobienstw. JA tego nie doswiadczam w swoim srodowisku. Choc owszem, spotykam takich ludzi czesto, ale to nie moj problem jak postrzegaja swiat. Ja nie musze sie z nimi zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup mieszkal w jakiejs melinie z kilkoma alkonami w pokoiku wiec mysli ze wszyscy tak mieszkaja. Wiec powinien tez myslec ze wszyscy sa wstretnymi gejuchami tak jak on hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym tylko obesrane mieczaki przejmuja sie tym co mysla inni, jakie musza miec zalosne, frajerskie zycie. :D wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze...w polsce tez traktowali cię jak gorszego...to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że w twojej zapijaczonej wsi, ludzie piją piwko pod blokiem i szczą na klatkach, nie świadczy o Polsce tylko o środowisku z którego się wywodzisz, świnio. Zobacz świnio koncerty w PL. Pełne sale. Zobacz sale podczas występów teatralnych czy jakiejś filharmoni. Pełne sale. Zobacz świnio mecze siatkówki czy piłki ręcznej. Pełne sale. Zobacz dyskoteki takiej jak choćby Energy. Pełne sale. Zobacz plaze w lecie. Pelno ludzi. Zobacz stoki narciarskie w zimie. Pelno ludzi. O czym ty świnio w ogóle piszesz. Juz c***isałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego trzeba tych miejsc unikac. Bo gdzie wiecej polaczkow tym gorzej. :o swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk ktory jest drugim pakistanem szwinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kupe z doopy znajomego cwelu. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy na zachodzie to pięć lat pracy w PL. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planeta niewolników
Co innego zarobić a co innego zaoszczędzić, bo system ma tak wyliczone abyście musieli wydać wszystko i jeszcze pożyczać aby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śmiecia powiadasz? To czemu np ja co roku mam podwyżkę 10% a mój mąż 10-15%, hm? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w PL to dzis rok pracy w uk. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL. Buahaha! PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gdzie to i przy czym? i od jakiej stawki początkowej bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×