Odpowiedz na ten temat

Problem z angielskim

• gość 2014.08.18 [13:53]
    Za darmo to nic nie ma. Owszem można spróbować uczyć się samodzielnie na darmowych materiałach, ale skuteczność jest bardzo znikoma. Próbowałam. Dopiero kurs (Speak Up) wyprowadził mnie na prostą. Potem oczywiście zawsze warto dbać by język "nie zardzewiał". Ale to już inny problem.
  • gość 2014.08.18 [13:55]
    usmiech.gif to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no z tym angielskim no
    555www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc
  • gość 2014.09.24 [11:16]
    A ile czasu chodzicie do takiej szkoły językowej ?
    Rozumiem ze pewnie ze 2-3 lata trzeba na nią poświęcic? Zwłaszcza ze sama sie tam zastanawiam nad Speakup. Jakos najbliżej mi do tej szkoły.
  • gość 2014.09.24 [14:32]
    Wez juz spier...aj z tym spikapem bo taka nachalna reklama nie przybiesie ci na pewno klientow...
  • gość 2014.09.25 [14:06]
    To prawda, tym bardziej ze mamy teraz dostep do kursów jezykowych, jak chociazby Syllabus na których mozemy ten jezyk podszkolić i po prostu się nauczyc.
  • gość 2014.09.25 [14:31]
    Tylko debil by sie niezorietiwal ze jakis desperado reklemuje t nachalnie jakis badziew... najlepszy sposob to kontakt z tubylcami gazety tv radio ksiazki wszystko po angielsku a nie jakis glupi kurs on line gdzie zaczynajs cie uczyc od doopy strony... dzieci najpierw ucza sie gramatyki czy po prostu mowic a gramatyka przychodzi z czasem?...
  • gość 2014.09.28 [20:25]
    U nas w Krakowie taka bardzo dobrą opinią cieszy sie Speakup. Dlatego my tez postanowilismy własnei tam zapisac sie od wrzesnia na kursy.
  • gość 2014.09.30 [12:42]
    Generalnie chyba SpeakUp to szkoły które są w kazdym wiekszym miescie ?
  • gość 2014.10.14 [22:37]
    Bo tak naprawde, najlepiej jest wybrać sprawdzoną szkołe.W Krakowie naprawde jedną z takich lepszych szkół jest Speakup. I szczerze polecam jesli szukacie dla siebie odpowiedniej szkoły.
  • gość 2014.10.14 [22:58]
    Ja przed pójściem na prywatne korepetycje do native speakera rozumiałem angielski na bardzo niskim poziomie, w sensie trochę elementary, sporo słówek, jakaś wiedza o tenses, ogólnie więcej niż "I am, you are". Takie trochę naciągane A2. Po roku tygodniowych spotkań półtora godzinnych opartych na rozmowach i opracowaniu książki, doszedłem do takiego stopnia, że szkolę się już tylko we własnym zakresie, głównie ze słówek, normalnie rozmawiam z anglojęzycznymi przez internet (czasami dziwią się, że jestem obcokrajowcem), swobodnie czytam teksty np. z wikipedii (jak nie rozumiem czegoś oczywiście sprawdzam, ale często pomaga kontekst). Także polecam mocno kontakt z native speakerem sam na sam. To przełamuje blokady, a potem idzie jak burza
  • gość 2014.10.14 [23:04]
    a ja uwazam ze teraz w dobie internet dobra opcja jezeli posiada sie odpowiednia motywacje jest samodzielna nauka z you tubem tysiace podcastow lekcji od a do z od naprostszych zwrotow po zaawansowane rozmowy I slung wszystko to co dostaniecie na kursie tylko za Darmo!!! jaki send jest podchodzic do kursu w 10 osobowej grupie bo indywidualne to rozumiem ale kogo na to stac... ktos sie tu reklamuj***ardzo nachalnie widac to golym okiem :
  • gość 2014.10.14 [23:07]
    gość dziś [23:04]
    a ja uwazam ze teraz w dobie internet dobra opcja jezeli posiada sie odpowiednia motywacje jest samodzielna nauka z you tubem tysiace podcastow lekcji od a do z od naprostszych zwrotow po zaawansowane rozmowy I slung wszystko to co dostaniecie na kursie tylko za Darmo!!! jaki send jest podchodzic do kursu w 10 osobowej grupie bo indywidualne to rozumiem ale kogo na to stac... ktos sie tu reklamuj***ardzo nachalnie widac to golym okiem
    wlasnie spojrzalem z ciekawosci na ceny native speakerów w krakowie bo była mowa o tym miescie to sa stawki 50 zloty za godzine. nie sadze aby to byla fortuna. siedzenie i sluchanie kogos kto gada do ciebie na komputerze to nie to samo co rozmowa, dialog, gdzie na żywo tworza ci sie rozne struktury jezykowe i gramatyczne w glowie, gdzie po prostu zaczynasz uzywac jezyka
  • gość 2014.10.23 [18:16]
    A czy nie lepiej w takiej sytuacji byłoby pójść po prostu na kursy do helen Doron, aby dobrze i skutecznie nauczyć się jezyka angielskiego ??
    W szkole tak dobrze nie nauczą angielskiego naszych dzieci.
  • gość 2014.10.25 [20:14]
    A moge wiedzieć ile kosztują tam takie kursy ? Duży to jest koszt ?
  • gość 2014.12.23 [16:38]
    Ja tez na powaznie musze w takim razie pomysleć o Helen Doron dla mojego dziecka. Bo sama ostatnio tak tez sie rozgladam za dobra szkołą.
  • gość 2015.02.27 [14:30]
    Oj to rzeczywiście jest bardzo dobre rozwiązanie, na pewno takie spędzanie czasu na nauce jezyka obcego przyniesie w przyszłości wiele korzyści.
  • gość 2015.02.28 [19:54]
    Najważniejsze jest to aby do nauki jezyków nie podchodzić z takim przymusem, tylko po prostu uczyć sie z przyjemnościa. Ja tak własnie podeszłam do tego na kursach w Speak'up. Najważniejsze jest to zeby miec motywację i chęci do nauki.
  • gość 2015.05.25 [00:30]
    Jesli miałaby to być dobra szkoła językowa , to która w Krakowie mozecie polecić ?
    Jest taka naj ?
  • gość 2015.05.25 [01:24]
    najlepsza szkoła?
    internet!!!
  • gość 2015.06.05 [23:44]
    zaraz zwymiotuję od tej reklamy speak up dajcie sobie siana! naciągacze!
  • gość 2015.07.22 [21:38]
    To ile trwa taki kurs angielskiego ale dla osoby która tak naprawde zaczyna nauke jezyka niemalże od samej podstawy ?
  • gość 2016.01.19 [15:05]
    Mnie najbardziej dziwi to ze ludzie którzy wyjezdzaja za granicę do pracy, szczególnei do Angli nie ucza sie jezyka. A przeciez byłoby im o wiele prościej nawet znalezc lepsza prace.
  • gość 2016.02.04 [07:52]
    ja tez jestem po kursie, z tym ze w akademii jezykowej z gdyni, i tam sie sporo nauczylem. staram sie teraz w miare czesto rozmawiac z obcokrajowcami, zeby podszlifowac jezyk. ale ogolnie uwazam ze kursy to swietna sprawa
  • sercowy chłopak 2016.02.18 [11:12]
    Kurczę ja to uczę się sam i mi dobrze idzie! Oglądam filmy z napisami dodatkowo utrwalam sobie słówka na stronie http://aztekium.pl/1000.py?lang=pl i jest serio coraz lepiej!
  • taska888 2016.02.21 [22:41]
    Mi tez pomogli w Akademii Jezykowej. Mialam fajna nauczycielke, ktora byla bardzo cierpliwa i dlugo ze mna siedziala az sie nauczylam. Teraz juz normalnie doganiam grupe i idzie mi sporo lepiej usmiech.gif .
  • gość 2016.04.11 [13:54]
    W sumie nie kazdy ma tez mozliwośc wyjechania za granice. Wiec na pewno tutaj sprawdza sie kurs w dobrej szkole językowej. A jesli o takiej mowa to polecam w Krakowie tą szkołe http://www.syllabus.com.pl/
  • gość 2016.06.16 [20:18]
    Dlatego najlepiej jest pojsc po prostu do dobrej i sprawdzonej szkoły jezykowej. Znasz moze Syllabus ?
  • gość 2016.09.12 [22:32]
    Mam takie pytanie, ile trzeba przeznaczyć na takie kursy jesli chcemy nauczyć sie w sumie od poziomu podstawowego ?
  • gość 2016.10.11 [18:29]
    Jesli zdecydujemy sie na dobrą szkołę jak Syllabus to rzeczywiscie nie mamy sie tutaj o co bać. Bo jednak najlepiej jest postawić na sprawdzoną i polecaną przez innych. A ta ma naprawde bardzo dobre opinie.
  • mirakalaa 2017.10.12 [07:03]
    A co powiecie o nauce języka angielskiego w domu? Przy pomocy powiedzmy stron typu http://aztekium.pl/ gdzie wszystkie materiały edukacyjne dostępne są za darmo myślicie, że można się nauczyć czy bez korepetycij/normalnych lekcji to nie wypali?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...