Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja adam kowalski

Przecież polki to największe dzíwki na świecie, wiele razy udowodnione

Polecane posty

Gość ja adam kowalski

koorfią się na potęge wszędzie, wstyd jak hooj o tym ciągle słyyszeć naokoło, reputacja zjèbana w hooj, i potem te porządniejsze muszą dopiero pokazać że nie są szmatami jak większość, tak to w praktyce wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to akurat nie przeszkadza. Jak chca to niech się KU/rwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie nic do tego, frustracie :p udowodnione przez kogo? Przez liczbę Polek które ci odmówiły? Mów za siebie koleś i zastanów się czemu jesteś takim smutasem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O swojej mamusce tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna to nie chciała w Polsce, żadna to nie chciała za granicą, własną matką powiedziała mu że jest nieudacznikiem. To teraz frustracje na forum trzeba wyładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtowac to sobie możesz na kafe, anonimowo, tylko to nic nie zmieni. Wiesz ile Polek ma właśnie w tym momencie wspaniały seks? A ty co robisz? Płaczesz na kafe? Weź się zastanów człowieku nad sobą, może jeszcze nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehehehe, polki wspaniały seks to tylko w p0rnolach widziały i czytały w romansach, jèbane kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja adam kowalski
nie frustracje tylko taka jest prawda, polki to najwieksze ściery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć swoją opinię (co nie znaczy że jest prawdą, w tym przypadku raczej g****o prawdą :p) tylko dlaczego aż tak bardzo cię ten temat pasjonuje? Masz jakiś uraz? Mummy issues? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie jak poznacie jakąś babke w Polsce to spytajcie dyskretnie co sądzi o życiu i pracy w UK bo to co tu sie dzieje to sodomia i gomora nawet mężatki mają kochanków - najczęściej przystojnych ciapatych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślicie że któraś wam powie? Ile facetów chodzi do burdeli, myślicie że będą i tym opowiadać? Babka która ma kochanka lub singielka która uprawia z kimś seks to jeszcze nic w porównaniu co wyprawiają faceci. W PL i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Jako nastolatka napatrzyłam się na tych przykladnych tatusiów na emigracji. Nie chcecie wiedzieć co wyprawiali w Londynie. A w PL żona z dziećmi. I dom w budowie hehe. A oni szaleją z kim popadnie. To jest d****arstwo w najlepszym wydaniu, nie posiadanie jednego partnera no, ale podwójne standardy u facetów to nie nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam. Widać że jakaś mu nie chciała dać i teraz się obruszyl na wszystkie Polki. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki szmaty j****e k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksja filozofii
gość dziś jakby im żony czy dziewczyny dobrze dawały doopy i obciągały to nie musieliby po burdelach chodzić, a jak chodzą to tylko wina tych bab które są zmuszeni zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@23:29 jak facet jest dobry w łóżku to z seksem nie ma problemu i kobiety nie "boli głowa". Na d***** chodzą ci, co nie wiedzą jak zadowolić kobietę i nie wiedzą czego sami chcą. No i oczywiście mają "shrimp dick". Z resztą co ja ci tłumaczę, ty wiesz o czym mówię na własnym przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×