Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Riya

Przeprowadzka do Turcji Bodrum Van pomozcie

Polecane posty

Gość Riya

Witam, Czy jest tu ktos kto mieszka w Turcji? Najlepiej z Van albo Bodrum, ale bede wdzieczna o informacje od wszystkich. Podjelam decyzje i w Maju przeprowadzam sie do Bodrum aby zamieszkac z moim mezem. Byla to dosc ciezka decyzja ktora zostala przewazona emocjami i uczuciami bo jak wiadomo, ciezko osobno zyc :) Plan jest aby zostac w Bodrum do konca sezonu, prace mozna powiedziec ze mam gwarantowana mimotego ze jestem dopiero na poczatku nauki Tureckiego, maz ma konkretna prace tak ze choc nie za bardzo usmiecha nam sie mieszkanie w miejscu turystycznym to z uwagi na sytuacje finansowa stwierdzilismy ze jeszcze jeden sezon bedzie odpowiednia decyzja. W Pazdzierniku chcemy przeprowadzic sie do Van - stad pochodzi Moj maz, poniewaz bedziemy tam mieli lepsze warunki na zalozenie rodziny - finansowo i nie tylko. Maz uwaza ze jest to bardzo spokojne miejsce w ktorym ludzie maja dobre relacje i pozwoli nam to na spokojne zycie. Ja owszem w Van bylam, i bardzo mi sie tam podobalo - ale tak na grubsza mete ciezko wyrobic sobie zdanie po 4 dniach - dlatego ciekawi mnie czy ktoras z was tam mieszka? Jak wam sie podoba? Czy ciezko sie adaptowac? Co robicie - praca , wolne spedzanie czasu itp? Ogolnie - jak wam sie zyje i czy jestescie zadowolone z decyzji? Nie bede ukrywac ze troche przeraza mnie ta opcja, wydawalo mi sie Van jest dosc tradycyjnym miejscem, ja mam 22 lata, wychowalam sie w Londynie i jestem przyzwyczajona do bardzo 'zrelaksowanego' stylu zycia gdzie normalnoscia jest wyjsc w pizamie do sklepu naprzyklad :D Sama decyzja wyprowadzki do Turcji byla dosc ciezka, mam dobra i stala prace no i cala rodzine i przyjaciol tu - ale ta decyzja czuje sie byc ta sluszna - serce nie sluga i wiem ze bedzie ciezko, ale warto. Czekam na wasze doswiadczenia, i rady. Zalezy mi na waszej szczerosci i jak najwiecej informacji aby przygotowac sie na ta zmiane najlepiej jak sie da :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×