Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeprowadzka za granice a konto bankowe w polskim banku

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do osob, ktore przed przeprowadzka za granice posiadaly konto w polskim banku. Czy zamkneliscie to konto, gdy zaczeliscie rozliczac sie ze swoich dochodow za granica? Tzn. w momencie, gdy przestaliscie byc polskimi rezydentami podatkowymi. Nikt z moich znajomych, ktorzy mieszkaja za granica, takiego konta nie zamykal (chocby dlatego, ze wygodnie jest miec dostep do konta w PLN podczas urlopu w Polsce) ani tez nigdzie nie zglaszal posiadanie takiego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,ja zamknelam konto polskie przed wyjazem za granice.nie wiem na jak dlugo planujesz wyjazd ,ja bylam pewna ze jade i nie wracam. bedac w polsce wyplacam pieniadze z mojego zagranicznego konta w bankomacie obojetnie jakiego banku ,placic w sklepie tez mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge jeszcze podpowiedziec .nieraz tak bywa ze nawet zagranica ma sie czasowy problem z praca,wtedy mozna wnioskowac o pomoc od panstwa ,we wniosku podajesz wszystkie konta bankowe nawet te w polsce,musisz przedstawic wyciagi z konta z kilku miesiecy interesuja ich glownie wplywy na konto....wiec decyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie też walutowe założyć. Ja mam normalnie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jak miałam plus walutowe i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×