Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilo29

Psycholog w UK

Polecane posty

Gość Lilo29

Hej czy ktos wie jak wyglada wizyta u psychologa w Uk i jak sie dostac? czy musze isc najpierw do GP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalalalalaala
gp najpierw albo idz prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilo29
Prywatnie za drogo ten interes wychodzi pojde do gp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia87
GP to lipa, a prywatnie w UK fakt że drogo, najlepiej użyć porady online mail czy gg niby nie to samo ale jak dla mnie ok i cena też nie jest straszna. Ja byłam na www.meritum.sos.pl już kilka razy i mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gp po skierowanie do psychologa...a nie mow ze gp to lipa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecammknhgtf
i talk - moj maz chodzi do nich - bardzo sobie chwali a i ja widze postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
jak pojdziesz do GP to napisz sobie na karteczce: i need to see a psychologist but i don't speak english, please book me an interpreter. bo inaczej bedzie wstyd jak przyjdziesz i nie bedziesz umiala sie nawet przedstawic. ja tlumaczylam takim ludziom, ktorzy przyjechali do jukeja nawet 8 lat temu i jak lekarz sie pytal przy wejsciu: hi, how are you? a oni na mnie zebym im przetlumaczyla. wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traLALALAL
dlaczego myslisz ze autor nie zna jezyka? nie pisze nic o tym ze jezyka nie zna. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traLALALAL
AA pewnie dlatego ze jestes tu 8 lat :D ja 7 lat temu tez nie wiedzialam ze chcac zobaczyc sie z np. z okulista,czy ginekologiem trzeba isc do GP po skierowanie :) szkoda tylko ze znalam jezyk niemiecki i wloski, a angielski tylko,kilka slowek. Ale wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowika851
Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ warto sobie zerknąć. Można bowiem w Klinice Psychomedic skorzystać z pomocy psychologa online poprzez Skype. Taka terapia jest skuteczna i uważam, że warto z niej skorzystać. W ten sposób mamy dostęp do najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że tam wszystkich dopada depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozenka34
Wideokonsultacje, to naprawdę super sprawa. Tutaj https://psychomedic.online są szczegóły. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog online 1
Oferuję pomoc, jeżeli doświadczasz cierpienia w takich obszarach jak: Nerwica lękowa Nerwica natręctw Zaburzenia lękowe Ataki paniki Fobia społeczna Fobie inne Zespół stresu pourazowego Depresja Choroba afektywna dwubiegunowa Traumy Stres i jego konsekwencje Bezsenność Derealizacja i depersonalizacja Kryzysy życiowe Choroby psychosomatyczne Wszelkie inne niepokojące stany, trudności, problemy i sytuacje… Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, pytania, wątpliwości czy potrzebujesz wyjaśnień, skontaktuj się ze mną: Telefon: 505 075 298 e-mail: psycholog24x@gmail.com http://psycholog24online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabella1986
Nie musisz szukać psychologa w UK. Możesz skorzystać z pomocy online na https://psychomedic.online/ Działają przez 7 dni w tygodniu i mają naprawdę bardzo dobrych specjalistów. Sama myślę o terapii przez internet bo od kilku lat mieszkam za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka
Cytat

 

Powiem Ci, że nawet nie pomyślałam o terapii online ale chętnie poczytam. Na stronie PsychoMedic znajdę namiar i wstępne informacje i zasady takiej terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredo

Słyszałem o tej klinice, zerknę na czym taka terapia online w Psychomedic  polega bo zaciekawiłaś mnie.... Niejednej osobie by sie przydało wsparcie albo chociaż konsultacja ze specjalistą, choćby online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×