Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do osob zyjacych i pracujacych w uk

Polecane posty

Gość gość

Czy wiazecie swoja przyszlosc z tym krajem? Za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiąże. Brud na ulicach, syf w pubach, marne zarobki w porównaniu do cen, jesli chcesz zarobic powyżej 2 tys funtow, to trzeba tyrać jak niewolnik. Astronomiczne ceny mieszkań, studiów, usług. Ogólnie coraz ciężej z praca. Zarobiłem, kupiłem chatę nad morzem, samochod z salonu i za miesiąc wracam do kraju. Juz mam tam nagrana prace, a znajomi czekają z zimna wodeczka na stole. UKa jest dobra dla tępych ludzi, ktorzy zadowalają sie telewizorem i tabletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie naj/eb za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze sie nayebie, co bede sobie żałował. Wreszcie nie bede należał do grona życiowych, emigracyjnych niemot. Bedzie co świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. Wyjechalam 10 lat temu i nigdy nie mialam zamiaru wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesli chcesz zarobic powyżej 2 tys funtow, to trzeba tyrać jak niewolnik" a to mnie facet rozbawił! Ja zostaje. powody: zarobki - i nie, nie tyram jak niewolnik tylko skończyłam tu studia (uwaga, za darmo!) i mam prace w zawodzie, kultura, tolerancja, ludzie, klimat...mogłabym wymieniać dłużej. Po prostu mi pasuje i dobrze się tu czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i jeszcze jedno. Nikt mi nie musi 'nagrywac' pracy. Jak ide na rozmowe kwalifikacyjna to czuje ze mam rowne szanse i nie musze zdawac durnych testow gdzie osoba obok ma juz gotowe odpowiedzi - mówie na przykładzie mojej siostrzenicy która starała się ostatnio o prace. Tyle sie przygotowywała a tu laska obok wyciąga ściągę z odpowiedziami. Rządowa posadka :o Nóz sie w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudzicie sie kiedys z reka w nocniku. UK powoli tonie, bedzie coraz gorzej, juz nie jest najlepiej. Ciezko o prace, astronomiczne koszty zycia, rasizm, minimalne wyplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×