Odpowiedz na ten temat

Realne zarobki Szwajcaria klub/prywatka

 • gośćKasia 2017.03.19 [18:35]
  Jak macie fajne miejsca to się ich trzymajcie bo wszędzie coraz gorzej z hajsem.
 • Zobacz także:

 • gość 2017.03.19 [20:16]
 • gość 2017.03.20 [18:02]
  co sie dzieje z tym forum...?! od wczoraj nie moge wejsc na ostatnia strone..
 • gość 2017.03.20 [19:32]
  Pracujecie jak roboty w wielu lokalach... No ale trudno sie dziwic, skoro w PL wiekszosc z was daje doopy za 200 zl
 • gość 2017.03.20 [19:33]
  A w Krakowie dalej 150zł/godz, full service i tysiące studentek, które dają jeszcze taniej. Są takie, które idą za kawę, torcik i kieliszek wina.
 • gość 2017.03.21 [11:00]
  Prawo rynku na ekonomii się nie znacie usmiech.gif ? Chciałybyście zmowę cenowa na klientów ustawić , do roboty a nie jezyk.gif ...
 • gość 2017.03.21 [17:14]
  19:33
  A ja w Krakowie mam stawkę 1000 zł za godzinę smiech.gif
  Normalni klienci , wszystko w gumce.
  Co prawda nie zdarza sie to często , ale jak ma sie normalna prace to niewiadomo ilu klientów nie trzeba.
  Same robicie z siebie tanie dzifffki i płacz, ze frajerzy chcą full service.
 • gość 2017.03.21 [17:18]
  W Krakowie jest tylu turystów, 150zl to w jakiejś dziurze np. Białymstoku, Koninie a nie w dużym mieście.
 • gość 2017.03.21 [19:57]
  150 zł jest stawką jeszcze do przyjęcia za serwis wyłącznie podstawowy, wszystko w gumce,bez pocałunków i w zasadzie rozważałabym do 1 spustu,czyli spotkanie może trwać sporo krócej. Bo rozumiem,jeśli laska nie jest zbyt urodziwa czy jest grubo po 40stce albo po prostu czuje się bardzo niepewnie,no powiedzmy,że takie argumenty jeszcze przejdą. Ale że dawać full serwis w takiej cenie,bo studentki??? To lepiej: cichodajki dają za 50 zł w aucie albo w pobliskim parku!! I co,też któraś ma napisać,że bierze 50-70 zł za godzinę,bo inne też tyle biorą i jest konkurencja? Wam na mózg padło? W tej branźy od zawsze to dziewczyny dyktowały warunki i bardzo się dziwię temu jak się wszystko od kilku lat zmienia. Kiedyś mowy nie było,żeby przyszedł jakiś palant i żądał loda bez gumki i pocałunków; w nielicznych przypadkach niektóre robiły i to za słoną dopłatą. Do całej reszty do klienci się musieli dostosować,nie odwrotnie. Nie podoba ci się? Idź podrywaj panienki na dyskotece albo wracaj do żony lub pornosa w tv.
  Z drugiej strony z roku na rok przybywa dziewczyn w tej branży, każda chce...
 • gość 2017.03.21 [21:56]
  Studentki sa w kazdym wiekszym miescie hahha
  Pojedz do Inowroclawia lub Sosnowca smiech.gif
 • gość wczoraj [03:35]
  do:,,19:33
  A ja w Krakowie mam stawkę 1000 zł za godzinę smiech.gif
  Normalni klienci , wszystko w gumce.
  Co prawda nie zdarza sie to często , ale jak ma sie normalna prace to niewiadomo ilu klientów nie trzeba.
  Same robicie z siebie tanie dzifffki i płacz, ze frajerzy chcą full service.''
  000000000000000000000000000000000000000
  Jesteś trollem tutaj, nie umiesz nawet poprawnie pisać usmiech.gif . Jeśli masz w Krakowie ogłoszenie na roksie to cię tam nie ma, a jedyna powyżej 1000- ka to jakiś pasztet na zdjęciu. Ogłoszenie wystawione (tak przypuszczam) dla ,,beki''.ogłoszenie za 5 tys/godzina smiech.gif . Podejrzewam też, ze jesteś jakimś chłopcem, który przyszedł tutaj ferment siać. Pieprzysz o kasie, jaka to lasencja jesteś i za ile to tyłka nie dajesz, a jednocześnie jęczysz, że inne za tyle czy tyle się sprzedają - rusz d**ę do roboty a nie. Dzi**a tez trzeba umieć być a nie tylko liczyć na to, że faceci będą wiecznie nabierać się na roszczeniowe krowy. Prostytucja jest praca jak każda inna i podchodząc do facetów jak do dojnych krów zawsze będziecie ch*jowe i z czasem coraz więcej klientów stracicie, jak w każdym biznesie swoją pozycje się buduje. Te, które robią na masówkę na zasadzie właź, dawaj kasę i wypie**alaj to prędzej czy później źle kończą - faceci wracają tylko do fajnych dziewczyn.
 • gość wczoraj [09:18]
  ja zrobilam termin w 69grad w Spreitenbach
  znalazlam na roksie nowe miejsce chyba jakies bo nigdzie nie ma info od dziewczyn z Polski i Niemiec jak tam jest, stawki mi odpowiadaja bo okolo 300 chf z godziny, polece i dam znac mam termin w polowie kwietnia kto nie ryzykuje nie pije szampana jezyk.gif
 • gość wczoraj [12:53]
  69grad hahaha śmiech na sali. Podstawione zdjęcia! Kradzież praw autorskich w biały dzień, do tego kilka polek. A jesli nawet istnieje to miejsce to godzina 280chf czyli masz z tego połowę lub max 60% wiec nie ciesz się na wyrost. Jeździ się do sprawdzonych miejsc od ZAUFANYCH koleżanek. 99% ogłoszeń z roksa to totalna ściema. Mam koleżankę która wsiadła w auto i sprawdziła kilka miejsc w Szwajcarii i Niemczech, mamy listę wtop totalnych.
 • gość wczoraj [13:54]
  03:35
  Kto powiedział, ze jestem na Roksie? smiech.gif
  Roksa to portal dla tanich dziffek, sama się nie umiesz wysłowić, a pyskujesz jak na tania dziffke przystało... no co ci zostało... duupa obolała... w ryj cie dzisiaj jeszcze dobrze nie wyroochali bo pyskujesz
 • gość wczoraj [14:16]
  03:35
  A ty piszesz jak typowa burdelmama z taniego burdelu.
  Roszczeniowe krowy hahaha.
  Przecież każda dziewczyna , która pracuje sama dla siebie patrzy , zeby jak najwiecej zarobić najmniejszym wysiłkiem.. Po co mam sie starać? Oni chcą sie spuścić i patrzą na wyglad, co z tego, ze sie starasz jak jestes pasztetem...
 • gość wczoraj [14:41]
  No,ale dziewczyna ma rację co do tego 69 grad- nie kłam,bo osobiście widziałam twoje ogłoszenie na roksie. Dalej,rzeczywiście zdjęcia lasek na tronce są na jedno kopyto,podstawione,każda ma pseudonim i z imienia,i z nazwiska. smiech.gif O cenach nie będę dyskutować,ale dziwnie skojarzyło mi się imię Monica - czy to właśnie nie ty kilka lat temu non stop ogłaszałaś się w internecie ze swoim studio/mieszkaniem w Zurychu i stawkami 150chf/30 min i 300chf/60 min????
  Dziewczyny,nie radziłabym jechać do tego 69 Grad Studio. Nie wygląda na wiarygodne,mało tego,nic o nim w internecie nie ma.
  No i podobno dużo negatywnych opinii ma Villa Velvet- od Elki z dawnego Studio Play- podobno klientów mało,koszty jakieś dziwne dla dziewczyn,ceny niskie. I co z tego,że miejsce jest wyremontowane i ładnie wygląda? Dziewczyny chcą zarabiać,a nie chwalić się spaniem na łóżkach z baldachimami...kiedy wreszcie burdelmamy to pojmą??? Warunki są ważne,oczywiście, zawsze przyjemniej się pracuje w miłych wnętrzach i przy dobrej atmosferze. Ale umówmy się- co mi po hotelowym wystroju,jeśli nie zarabiam? Na wakacje potrafię pojechać sobie sama. Tutaj jadę do pracy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...